Trwa ładowanie...
bDUzXZaZ

Notowania

Przejdź na

Powrót do szkół, co na to pracodawcy? "Jest rozwiązanie, na które nas nie stać"

Uczniowie wrócą do szkół od września, co oznacza, że rodzice wrócą do pracy. Pracodawców to zadowala? - Nie mamy gotowej recepty. Najlepsze rozwiązanie, na które ani nie stać Polski, ani system na to nie jest gotowy, byłoby wznowienie edukacji w szkołach, ale w małych grupach. Nie wyobrażam sobie braku szkoły, bo to negatywnie odbija się na dzieciach, szkoła to nie tylko wiedza - powiedział w programie "Money. To się liczy" Wojciech Kostrzewa, prezes Polskiej Rady Biznesu. - Do tej pory w Europie nie ma żadnego państwa, które zdecydowałoby się na zamknięcie szkół. Widzimy to w edukacji wyższej, w niektórych państwach być może na etapie szkół średnich. Jednak małe dzieci powinny chodzić do szkoły. Gdyby zostały w domu, gospodarka byłaby totalnie zdezorganizowana, bo ktoś z nimi musiałby przebywać. To niewyobrażalne, bo angażowanie się w pracę zdalną przy opiece nad dziećmi jest ograniczone - dodał.

22 reakcje
7
6
9
Podziel się
Komentarze (9)
20-08-2020
DomA na co nas stać ha ha brawo PiS
zobacz więcej komentarzy (9)
bDUzXZbl
KOMENTARZE
(9)
Dom
8 miesięcy temu
A na co nas stać ha ha brawo PiS
Luki
8 miesięcy temu
Nie ma złotego środka
Pishejter(rod...
8 miesięcy temu
A dobra co chceta puścicie dzieciaki do szkół potrwa ta może pięć dni Zachorowania wzrosną niestety i znowu trzeba będzie zamknąć szkoły wydać kolejne pieniądze na KOLEJNY projekt aby zamknąć szkoły i tyle w temacie , róbcie tak dalej a pieniążki się skończą i chyba nasz kochany prezydent i reszta partii pokryje wszystko z własnej kieszeni nie ? Chyba można na was liczyć ❤️
bDUzXZbD
Ojciec
8 miesięcy temu
Sprawdzanie temperatury i tyle. Chłopak mój chodzi do przedszkola, a inni cudaczą.
Pracownik
8 miesięcy temu
A czy ktoś pomyślał o zdrowiu i życiu pracowników oni też sie boją o siebie i swoje rodziny. Kto będzie odpowiedzialny ze ewentualne zakażenie tych ludzi. Otwieranie we wrześniu szkół to jest nieodpowiedzialność.