Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przełom w branży motoryzacyjnej. Będzie praca

- Pierwszy kwartał roku w firmach jest zawsze dużo trudniejszy niż kolejne - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service. - Mamy wciąż duże zatory, jeśli chodzi o zatrudnienie w branży motoryzacyjnej. Ona po okresie pandemii nie wyszła jeszcze na prostą, widać to np. w Niemczech. Trwa też przestawienie na produkcję samochodów elektrycznych. Mamy do czynienia z przełomem, on się jeszcze do końca nie dokonał. Sektor dopiero buduje moce produkcyjne. Jeśli chodzi o produkcję silników spalinowych, to tu zatrudnienie sukcesywnie spada i będzie spadać w związku z unijnymi decyzjami. Branże AGD i RTV mają się dobrze i tu zapotrzebowanie na pracowników jest wysokie i stabilne - przekonywał.

Tagi:
zatrudnienie, wideo, oferty pracy, rynek pracy, branża motoryzacyjna, produkcja, agd
0
0
17
Podziel się
Komentarze (17)
zobacz więcej komentarzy (17)
KOMENTARZE
(17)
Strachu
miesiąc temu
Dopiero miały być zwolnienia, a teraz ma być praca? Huśtacie emocjami celowo, aby ludzie po podwyżki do pracodawcy nie szli, bo dobrze wiecie, że na pandemii każda korporacja podwoiła przychód.
Pracownik
2 miesiące temu
Kiedy się obudzicie praca przy akumulatorach spawacza to wszystko wyjdzie rak wychodowany myśle że w takich branżach pensja powinna zaczynaćvsię od 50 tys. Popracować maksymalnie 2-3 lata i uciekać a najlepiej wogóle nie zajmować się tak szkodliwą pracą świadome skracanie życia
adam
2 miesiące temu
Jak im rozciągną po 2 druty jak do trolejbusa :-), albo ładowanie indukcyjne z jezdni, jak szczoteczki do zębów. Albo Diesle kolejowe. To jest utopia, już mowa o zakazie gazu. Rządzą nami wariaci i tyle. Biedni dotują przez podatki bogatym elektryki.
Taz Maciek BB
2 miesiące temu
Nikt nie robi łaski. Ja trzymam moja firmę i pracodawcę na powierzchni!!! Nie może mi podskoczyć, bo ja i tylko ja wiem o co biega w strukturze która zrobiłem :)
Okrakiem
2 miesiące temu
Ja już miałem na baterie samochód, parowóz i kolejkę. Mam też związaną z nimi dziecięcą traumę, bo zwykle z powodu wyładowanych baterii nie działały, kiedy chciałem się nimi bawić. Pozostawało mi tylko zgłębiać tajemnicę ich budowy, ale stosowane w nich rozwiązania techniczne były rozczarowujące nawet dla dziecka