Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Przełom w branży motoryzacyjnej. Będzie praca

- Pierwszy kwartał roku w firmach jest zawsze dużo trudniejszy niż kolejne - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service. - Mamy wciąż duże zatory, jeśli chodzi o zatrudnienie w branży motoryzacyjnej. Ona po okresie pandemii nie wyszła jeszcze na prostą, widać to np. w Niemczech. Trwa też przestawienie na produkcję samochodów elektrycznych. Mamy do czynienia z przełomem, on się jeszcze do końca nie dokonał. Sektor dopiero buduje moce produkcyjne. Jeśli chodzi o produkcję silników spalinowych, to tu zatrudnienie sukcesywnie spada i będzie spadać w związku z unijnymi decyzjami. Branże AGD i RTV mają się dobrze i tu zapotrzebowanie na pracowników jest wysokie i stabilne - przekonywał.

wideo
oferty pracy
17
Podziel się:
KOMENTARZE
(17)
Strachu
rok temu
Dopiero miały być zwolnienia, a teraz ma być praca? Huśtacie emocjami celowo, aby ludzie po podwyżki do pracodawcy nie szli, bo dobrze wiecie, że na pandemii każda korporacja podwoiła przychód.
Pracownik
rok temu
Kiedy się obudzicie praca przy akumulatorach spawacza to wszystko wyjdzie rak wychodowany myśle że w takich branżach pensja powinna zaczynaćvsię od 50 tys. Popracować maksymalnie 2-3 lata i uciekać a najlepiej wogóle nie zajmować się tak szkodliwą pracą świadome skracanie życia
adam
rok temu
Jak im rozciągną po 2 druty jak do trolejbusa :-), albo ładowanie indukcyjne z jezdni, jak szczoteczki do zębów. Albo Diesle kolejowe. To jest utopia, już mowa o zakazie gazu. Rządzą nami wariaci i tyle. Biedni dotują przez podatki bogatym elektryki.
Taz Maciek BB
rok temu
Nikt nie robi łaski. Ja trzymam moja firmę i pracodawcę na powierzchni!!! Nie może mi podskoczyć, bo ja i tylko ja wiem o co biega w strukturze która zrobiłem :)
Okrakiem
2 lata temu
Ja już miałem na baterie samochód, parowóz i kolejkę. Mam też związaną z nimi dziecięcą traumę, bo zwykle z powodu wyładowanych baterii nie działały, kiedy chciałem się nimi bawić. Pozostawało mi tylko zgłębiać tajemnicę ich budowy, ale stosowane w nich rozwiązania techniczne były rozczarowujące nawet dla dziecka