Trwa ładowanie...
bDzESzTV

Notowania

Przejdź na

Strach przed drugą falą epidemii. "W przypadku lockdown będą bankructwa wielu podmiotów"

- Wydaje mi się, że obecnie funkcjonujące restrykcje są wystarczające, pod warunkiem, że do obowiązku noszenia maseczek stosują się wszyscy: klienci i pracownicy sklepów – uważa Robert Rękas, szef sieci sklepów Lewiatan. - Zabezpieczyliśmy pracowników, montując ścianki z pleksi przy kasach, są maseczki, są rękawiczki i płyny dezynfekujące. Kolejny lockdown będzie się wiązał z ogromnymi konsekwencjami. Uderzy mocno w kondycję finansową sieci. Myślę, że wówczas będziemy mieli do czynienia z upadkiem wielu podmiotów. Paniczne zakupy realizowane w pierwszym etapie pandemii skutkowało zgromadzeniem zapasów w domach, które były konsumowane w późniejszym okresie. Teraz zakupy są na stabilnym poziomie, ale mamy też wiele sklepów ulokowanych w miejscowościach sezonowych, a także tych blisko szkół i uczelni i tam sprzedaż nie wygląda dobrze.

168 reakcji
9
88
71
Podziel się
Komentarze (71)
05-08-2020
freyikariPodobno żona Szumowskiego ma nowa dostawę sprzętu a sam minister ma zaklepane wczasy na nartach.
zobacz więcej komentarzy (71)
bDzESzUh
KOMENTARZE
(71)
freyikari
6 miesięcy temu
Podobno żona Szumowskiego ma nowa dostawę sprzętu a sam minister ma zaklepane wczasy na nartach.
Renata
6 miesięcy temu
Otwórzcie przychodnie!!!!!!!!
Bolo
6 miesięcy temu
Komuś chyba bardzo zależy na tym,żeby zdyscyplinować społeczeństwo,najlepiej zagrozić karami,wtedy wszyscy będą chodzić jak po sznureczku.Tylko rządzący nie będą mieli żadnych obostrzeń.Ich wolność jest większa niż nasza!
bDzESzUz
Renata
6 miesięcy temu
Otwórzcie przychodnie!!!!!!!
Kukuryku
6 miesięcy temu
Sklepy upadną jak będą wypraszać klientów bez masek he he he minister zrzucił na nich obowiązek a sam zajmie się handlem
...
Następna strona