Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Szczepionka na COVID-19. Pracownicy handlu z pierwszeństwem?

Pierwsza partia szczepionek na koronawirusa ma pojawić się w Polsce 18 stycznia. W pierwszej kolejności powinna trafić do pracowników handlu? - Trzeba podjąć dialog. Poza pracownikami służby zdrowia, to nauczyciele i właśnie pracownicy handlu są na pierwszej linii frontu. Ci pracownicy odpowiadają za zaopatrzenie nas w podstawowe artykuły żywnościowe, więc są narażeni na zakażenie koronawirusem - powiedział w programie "Newsroom" Piotr Duda, szef NSZZ "Solidarność". - Trzeba podjąć dyskusję. Bardzo ważne, by pracodawcy też byli zaangażowani w tę dyskusję i wsparcie dla swoich pracowników - dodał.

64 reakcje
4
36
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
KOMENTARZE
(24)
Ilka
2 lata temu
Pracuje w handlu i ani myślę przyjąć tą szczepionkę
lulas
2 lata temu
Ludobójstowo w biały dzień.Już maja kres na rekach za zamknięcie szpitali.
Ada
2 lata temu
Czy ktoś zna jakiegoś chorego na COVID pracownika handlu? Bo u nas od początku "pandemii" NIKT z supermaketów ani sklepów nie chorował ani nie miał kwarantanny!!!!
Iza
2 lata temu
Najpierw lekarze i pilęgniarki powinni się zaszczepić. W koncu służbę zdrowia pasowałoby otworzyć po tak długiej przerwie.
Edtom
2 lata temu
Nie słyszałem żeby jakiś pracownik biedronki czy Lidla zachorował choć są od początku na pierwszej linii. Szukają jeleni bo lekarze i pielęgniarki się na pewno nie zaszczepią. Minister zdrowia na grypę się nie szczepił do tej pory i rzekomo czeka na szczepionkę, gdzie najlepszym terminem do zaszczepienia jesienią jest wrzesień. Październik. Wywierają presję jak Tylko mogą.
...
Następna strona