Trwa ładowanie...
bDzeElhh

Notowania

Przejdź na

Szczepionka na COVID-19. Pracownicy handlu z pierwszeństwem?

Pierwsza partia szczepionek na koronawirusa ma pojawić się w Polsce 18 stycznia. W pierwszej kolejności powinna trafić do pracowników handlu? - Trzeba podjąć dialog. Poza pracownikami służby zdrowia, to nauczyciele i właśnie pracownicy handlu są na pierwszej linii frontu. Ci pracownicy odpowiadają za zaopatrzenie nas w podstawowe artykuły żywnościowe, więc są narażeni na zakażenie koronawirusem - powiedział w programie "Newsroom" Piotr Duda, szef NSZZ "Solidarność". - Trzeba podjąć dyskusję. Bardzo ważne, by pracodawcy też byli zaangażowani w tę dyskusję i wsparcie dla swoich pracowników - dodał.

64 reakcje
4
36
24
Podziel się
Komentarze (24)
23-11-2020
lekarzrząd trzeba najpierw zaszczepić bo ciężko pracują i są na pierwszej linii
zobacz więcej komentarzy (24)
bDzeElht
KOMENTARZE
(24)
lekarz
2 miesiące temu
rząd trzeba najpierw zaszczepić bo ciężko pracują i są na pierwszej linii
as1
2 miesiące temu
Ja oddam swoją szczepionkę najbardziej potrzebującemu. Tak wiem, że się poświęcam, ale pan Morawiecki potrzebuje jej bardziej. Życzę dużo zdrowia panie premierze.
as1
2 miesiące temu
Zdecydowanie rząd ma pierwszeństwo.
bDzeElhL
Nick
2 miesiące temu
Co za brednie. To dlaczego lakarze nie przyjmują, szkoły zamknięte. A handel jak widać otwarty. Po co szczepić handlowców.? Wyszczepić, tak, wyszczepić trzeba rządzących, medyków wraz z personelem to od nich się to wszystko zaczęło. Następnie nauczycieli i wykładowców szkół wyższych. Reszta sobie poradzi bez Waszej szczepionki.
Porter
2 miesiące temu
Uprzywilejowana jak króliki doświadczalne.
...
Następna strona