Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tarcza antykryzysowa. "Urzędy nie przyjmują wniosków"

Przedsiębiorcy skarżą się na problemy ze składaniem wniosków o pomoc finansową z tarczy antykryzysowej. - Są firmy, które pomoc dostały w 2-3 dni po złożeniu wniosku, podczas gdy inni nie dostali nawet odpowiedzi. Zgłaszane mamy dwie kwestie. Po pierwsze jest to masowe, nie dotyczy tylko niektórych urzędów. Po drugie, są urzędy, które nabór rozpoczęły, a nie przyjmują wniosków - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan. - Przedsiębiorcy są postawieni w sytuacji bez wyjścia i będą zwalniać - dodał.

0
0
223
Podziel się
Komentarze (223)
zobacz więcej komentarzy (223)
KOMENTARZE
(223)
AndrzejToWaln...
2 lata temu
To nie jest tak że urzędy nie przyjmują. Po prostu ilości są tak gigantyczne że odchudzone brygady urzędników nie dają rady. Gdy wniosków są tysiące a ludzi do roboty mało.
robert
2 lata temu
pis to druga komuna
Obywatel gmin...
2 lata temu
Niech do swojego poko idą jak na nich głosowali
Marek
2 lata temu
Przykro tak patrzeć, jak przez politykę 500+, rząd nie ma funduszy na realną pomoć dla tysięcy firm, a całe te tarcze antykryzysowe, to fajne hasło by promować partię, ale z pomoca to ma niewiele wspólnego. Ile firm się wypowiada, opinia jest ta sama, że ucięto im dopływ gotówki i pozostawiono samym sobie.
We
2 lata temu
Rząd to zdrajca narodu obalić go
...
Następna strona