Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Taśmy Kaczyńskiego. Dubois o prokuraturze: Komitet Obrony Kaczyńskiego

642
Podziel się

- Dziś przed wyjście na przesłuchanie powiedziałem do żony, że idę do KOK-u, czyli Komitetu Obrony Kaczyńskiego – powiedział Jacek Dubois, pełnomocnik Birgellnera w przerwie ostatniego przesłuchania austriackiego biznesmena w prokuraturze.

Pełnomocnik austriackiego biznesmena czeka na decyzję prokuratury.
Pełnomocnik austriackiego biznesmena czeka na decyzję prokuratury. (East News, Stefan Maszewski/Reporter)
bEiuxmPp

- Nasz klient jest przesłuchiwany już od 50 godzin. Mam nadzieję, że prokuratura będzie tak samo dociekliwa w przypadku Jarosława Kaczyńskiego – dodał Dubois.

W środę rano Roman Giertych mówił, że czas prokuratury się skończył. Jeśli do jutra do godziny ósmej prokuratura nie podejmie żadnej decyzji, pełnomocnicy austriackiego biznesmena złożą w sądzie skargę na przewlekłość.

Przypomnijmy - w styczniu "Gazeta Wyborcza" opublikowała zapisy nagrań rozmów pomiędzy Geraldem Birgfellnerem a m.in. Jarosławem Kaczyńskim. Dotyczyły one planów budowy w Warszawie dwóch wieżowców przez spółkę Srebrna. Następnie Austriak złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS dot. braku zapłaty za zlecenie związane z przygotowaniami do budowy wieżowców.

bEiuxmPr

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEiuxmPS
KOMENTARZE
(642)
Na
2 lata temu
Żoliborzu, w małym domeczku pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku, sam, bez teściowej, dzieci i żony, mieszkał staruszek pewien zmarszczony. Jako, że kotów hodował parkę pokrytą sierścią miał marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetkach dziury co dopełniały obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał, ni prawa jazdy, ni w banku konta... Z rodziny został sam, z bratanicą - co wielokrotną była dziewicą. Miał ten staruszek do władzy parcie i o tę władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie partię frustratów, która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory i bez wątpienia za ich przyczyną okropnie nam się dziadek "rozwinął". Realizując swój pomysł śmiały podporządkował sobie Kraj cały. Rozdawał "stołki" i kasę dzielił tłumacząc reszcie obywateli, że choć jest kiepsko i gorzej będzie to on ich dobro wciąż ma na względzie, nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny, biedny i nieporadny. Aż nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite, że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka miliardów złotych .... tak pomalutku do grosza grosik... biedny dziadunio Polsce "zakosił". WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY - POZORY MYLĄ!!!
>>> NARÓD
2 lata temu
MĄDRZEJE <<< I CAŁY ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE !!!! Państwo teoretyczne. Oligarchia realna!!!! Prawdziwa twarz PiS (((:-:))) Zwijajcie się ze sceny Politycznej NA ŚMIETNIK HISTORII MIAŁY BYĆ WIEŻE A ZOSTAŁY DWA NAGIE MIECZE OLAĆ TE FARBOWANE LISY NAWET NIE ZNAJĄ SŁOWA HONOR A O BOGU SOBIE PRZYPOMINAJĄ WTEDY KIEDY MASZERUJĄ Z FASZYSTOWSKIMI HASŁAMI
Jak żyć
2 lata temu
chyba że się jest politykiem to dyrektor szpitala kule przywiezie i bez kolejki na zabieg umówi!!!Za nasze pieniądze!!!! DEWELOPER i jego Wieże-je Kryształowy Jarosław wkrótce pokażemy wam GEST KOZAKIEWICZA!!!! Afera K N F, N B P, Misiewicz, Srebrna i taśmy Kaczyńskiego fałszowanie podpisów przez wiceministra Cyfryzacji to tylko wybrane afery PiS z ostatnich kilku miesięcy!!!! Szeregowy prezes przeszedł na emeryturę którą pobiera już 3 rok - nie przepracował ani 1 DNIA Z oświadczeń majątkowych wynika że nie ma nic? Jakiś kredyt i dom po Rodzicach? Dobry przykład dla 40 milionów obywateli!
bEiuxmPT
KOMENTATORZY
2 lata temu
PIS-U POWINNI UNIKAĆ AUTOSTRAD,DRÓG SZYBKIEGO RUCHU ,STADIONÓW , PARKÓW ROZRYWKI ,HOTELI ,CHODNIKÓW I WIELU WIELU INNYCH OBIEKTÓW WYBUDOWANYCH ZA PIENIĄDZE UE. NAZWAĆ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZŁODZIEJAMI TO PLUCIE SOBIE W TWARZ !!!! Smutny los działaczy PIS Po utracie władzy całe środowisko obecnych działaczy będzie traktowane jako rezerwat groźnych postaci. Ku przestrodze na przyszłość!!! Co zostanie z PiS jak skończą się pieniądze z UE? Nazwisko Kaczyńskiego też się pojawia na Świecie tylko w nieco innym kontekście - np. na liście współczesnych dyktatorów!!!
„Ludzie,
2 lata temu
którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów – nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami”. George Orwell. Śmieszne!!! Afery zataczają coraz szersze kręgi. A to: Afera SKOKÓW wyceniona na 4,5 mld zł. a to: afera KNF wyceniona na 40 mln zł. afera taśm Srebrnej- w przybliżeniu ponad 1 mld zł. afera współpracownika SB byłego Prezesa Srebrnej, afera z ogromnymi nagrodami B. Szydło po kilkadziesiąt tyś zł., afera z KNF, afera z działalnością prokuratury w Białymstoku z fałszowaniem list wyborczych trwająca już 4 lata i przeniesiona do innej afery z rozbitymi rządowymi limuzynami w czasie prywatnej wycieczki do domu Szydło i nie wyjaśniona!!!!
...
Następna strona