Notowania

wiadomości
25.11.2015 06:05

To Się Liczy. Jak sensownie wydać 500 zł i czy na dziecko?

Flagowy projekt partii rządzącej „500 zł na dziecko” ma wejść w życie – według zapewnień rządu – już za kilka miesięcy. W To Się Liczy zapytaliśmy eksperta jak sensownie zagospodarować dodatkowy comiesięczny zastrzyk gotówki. „Takie pieniądze zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy przeznaczyć na szybsze pozbycie się długów. Jeżeli naprawdę chcemy pomóc naszym dzieciom, najpierw musimy zadbać o siebie, pomyśleć czy nasze finanse są w dobrej kondycji. Jeżeli nie są, to nie tylko nie zapewnimy dzieciom przyszłości, ale też w tej przyszłości sami będziemy skazani na ich pomoc” – mówi nam Marcin Iwuć, autor bloga Finanse bardzo osobiste.

Podziel się
Dodaj komentarz

Flagowy projekt partii rządzącej "500 zł na dziecko" ma wejść w życie – według zapewnień rządu – już za kilka miesięcy. W programie money.pl To Się Liczy pytamy eksperta, jak sensownie zagospodarować dodatkowy comiesięczny zastrzyk gotówki.

- Takie pieniądze zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy przeznaczyć na szybsze pozbycie się długów. Jeżeli naprawdę chcemy pomóc naszym dzieciom, najpierw musimy zadbać o siebie, pomyśleć czy nasze finanse są w dobrej kondycji. Jeżeli nie są, to nie tylko nie zapewnimy dzieciom przyszłości, ale też w tej przyszłości sami będziemy skazani na ich pomoc - mówi nam Marcin Iwuć, autor bloga Finanse bardzo osobiste.

Zobacz całą rozmowę Joanny Skrzypiec

Tagi: wiadomości, gospodarka, to się liczy, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz