Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

To Się Liczy. Jak sensownie wydać 500 zł i czy na dziecko?

0
Podziel się:

Flagowy projekt partii rządzącej „500 zł na dziecko” ma wejść w życie – według zapewnień rządu – już za kilka miesięcy.
W To Się Liczy zapytaliśmy eksperta jak sensownie zagospodarować dodatkowy comiesięczny zastrzyk gotówki.
„Takie pieniądze zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy przeznaczyć na szybsze pozbycie się długów. Jeżeli naprawdę chcemy pomóc naszym dzieciom, najpierw musimy zadbać o siebie, pomyśleć czy nasze finanse są w dobrej kondycji. Jeżeli nie są, to nie tylko nie zapewnimy dzieciom przyszłości, ale też w tej przyszłości sami będziemy skazani na ich pomoc” – mówi nam Marcin Iwuć, autor bloga Finanse bardzo osobiste.

To Się Liczy. Jak sensownie wydać 500 zł i czy na dziecko?

Flagowy projekt partii rządzącej "500 zł na dziecko" ma wejść w życie – według zapewnień rządu – już za kilka miesięcy. W programie money.pl To Się Liczy pytamy eksperta, jak sensownie zagospodarować dodatkowy comiesięczny zastrzyk gotówki.

- Takie pieniądze zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy przeznaczyć na szybsze pozbycie się długów. Jeżeli naprawdę chcemy pomóc naszym dzieciom, najpierw musimy zadbać o siebie, pomyśleć czy nasze finanse są w dobrej kondycji. Jeżeli nie są, to nie tylko nie zapewnimy dzieciom przyszłości, ale też w tej przyszłości sami będziemy skazani na ich pomoc - mówi nam Marcin Iwuć, autor bloga Finanse bardzo osobiste.

Zobacz całą rozmowę Joanny Skrzypiec

wiadomości
gospodarka
to się liczy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)