Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Włochy sprzedają stare okręty wojenne. Wiele krajów zainteresowanych

0
Podziel się

Zamiast pójść na złom używane okręty zostaną przywrócone do dawnej świetności i służyć będą innym krajom, które swoją obronność traktują jako sprawę drugorzędną.

Włochy sprzedają stare okręty wojenne. Wiele krajów zainteresowanych
(Marynarka Wojenna)
bDJkyazV

Włochy dokonują intensywnej modernizacji swojej marynarki wojennej i chcą sprzedać wysłużone okręty. Zainteresowanych nimi jest dwadzieścia siedem krajów, które zgłosiły swój udział w targach w porcie La Spezia na północy kraju.

Zamiast pójść na złom używane okręty zostaną przywrócone do dawnej świetności i służyć będą innym - krajom, które - jak określono to w specjalnym komunikacie - swoją obronność traktują jako sprawę drugorzędną. Są wśród nich Brazylia, Egipt, Gruzja i Indonezja, ale również Kanada i Francja.

bDJkyazX

W porcie La Spezia ich przedstawiciele będą mogli obejrzeć szereg jednostek, które zostały już zdemobilizowane oraz te, które spotka to niebawem. Upatrzony okręt zostanie gruntownie wyremontowany w którejś z włoskich stoczni i popłynie do nowego właściciela. Na tegorocznych targach wystawione zostaną jednostki o łącznej wyporności 35 tysięcy ton.

bDJkyaAy
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)