Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Cenne nagrody w akcji spółki Money.pl i Banku Millennium

Cenne nagrody w akcji spółki Money.pl i Banku Millennium

Spółka Money.pl wraz z Bankiem Millennium i portalem wakacje.pl rozpoczynają kolejną edycję Money Manii. Uczestnicy akcji mogą otrzymać nagrody o łącznej wysokości 560 zł. Można również zyskać nagrodę dodatkową w wysokości 1500 zł przeznaczoną dla czterech uczestników. Żeby otrzymać nagrodę, wystarczy założyć konto w Banku Millennium i spełnić warunki opisane w regulaminie.

W jubileuszowej odsłonie akcji na uczestników czekają nie tylko gwarantowane premie, lecz także cztery nagrody dodatkowe.

Uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji i będą aktywnymi użytkownikami konta w Banku Millennium, mogą zyskać aż 2 060 zł. 10. edycja Money Manii rozpoczęła się 18.04.2017 r. i potrwa do 28.05.2017 r. Mogą w niej wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy nie korzystali z usług i produktów banku po 1 kwietnia 2015 r.

Co zrobić? Wystarczy wejść na stronę moneymania.pl i zarejestrować się w serwisie. Uczestnicy, którzy zakładali konto w poprzednich edycjach Money Manii, mogą się na nie ponownie zalogować. Podczas rejestracji przyjdzie mail wraz z linkiem aktywacyjnym i przekierowaniem na stronę Banku Millennium – tam można założyć Konto 360o lub Konto 360o Student wraz z dołączoną do rachunku kartą.

Pamiętaj, aby wypełniając wniosek o konto wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Tylko konta bankowe założone w ten sposób biorą udział w promocji.Wniosek należy złożyć do 28 maja, a umowę z bankiem podpisać do 31 maja 2017 r. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w wybranym oddziale banku. Ważne jest, aby wniosek został złożony przez Internet.

Co jest jeszcze konieczne, by uzyskać premię? I w czerwcu, i w lipcu 2017 r. na nowo otwarte konto trzeba wpłacić minimum 1 000 zł. W każdym z tych miesięcy trzeba też wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą dołączoną do rachunku lub BLIKIEM.

Do 31 lipca 2017 r. trzeba się również ponownie zalogować na stronie moneymania.pl i uzupełnić numer konta założonego w trakcie promocji, ponieważ to na to konto wpłynie premia. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie powyższe warunki, otrzymają gwarantowane 100 zł oraz bon zniżkowy na 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Bon jest ważny aż rok. Informację o przyznaniu premii oraz bon uczestnicy otrzymają mailem do 10 sierpnia 2017 r. Premia wpłynie na konto do 16 sierpnia 2017 r.

Do 360 zł dla aktywnych użytkowników konta

Osoby biorące udział w Money Manii mogą równocześnie skorzystać z promocji „Zyskaj 360 zł” dostępnej dla klientów Banku Millennium. W tym celu należy po otwarciu Konta 360o lub Konta 360o Student zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Za aktywne korzystanie z konta użytkownikom przysługuje zwrot 2 proc. wartości transakcji opłaconych kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5 proc. płatności BLIK-iem (również do 30 zł miesięcznie). Łącznie można zyskać 60 zł premii przez 6 miesięcy, co daje 360 zł. W połączeniu z nagrodą gwarantowaną oraz bonem na wakacje otrzymamy aż 560 zł.

4 nagrody specjalne o wartości 1500 zł

W ramach 10. edycji Money Manii zostaną przyznane 4 nagrody dodatkowe w postaci bonów o wartości 1500 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Nagrodę specjalną otrzyma 90., 180., 270. i 360. osoba, która:

  • spełni warunki upoważniające do otrzymania gwarantowanej premii w wysokości 100 zł,
  • aktywuje aplikację mobilną Banku Millennium,
  • zarówno w czerwcu, jak i w lipcu 2017 r. dokona min. 5 transakcji BLIK-iem na dowolną kwotę.

Kolejność laureatów zostanie ustalona na podstawie daty aktywacji aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Kto może zostać uczestnikiem Money Manii?

Money Mania to akcja promocyjna skierowana do osób, które:

  • ukończyły 18 lat,
  • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • mają polskie obywatelstwo i mieszkają na terenie Polski.

W akcji nie mogą brać udziału osoby, które korzystają lub korzystały z produktów i usług Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 r.

Po więcej szczegółów zajrzyj na www.moneymania.pl.

Oferta oraz szczegółowe informacje dotyczące Konta 360° i 360° Student oraz promocji „Zyskaj 360 zł” – 5 edycja dostępne są także na stronie www.bankmillennium.pl.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Jarek
2017-05-07 15:21
Wygrasz, dostaniesz jednorazowo 1500 zł, a za miesiąc podniosą Ci opłaty, by wyjść na swoje.
To już wolę mieć normalne, w pełni darmowe konto bez żadnych opłat i wyjdzie na to samo, albo i lepiej - oczywiście w stosunku rocznym. Takie warunki gwarantują na chwilę obecną Orange Finanse i bodaj Nest Bank, choć tutaj strefa mobile leży i kwiczy.
Max
2017-04-20 09:29
Od banków i złodziejskich bankierów jak najdalej!
ja
2017-04-20 09:02
Banki to biznes i chcą zarabiać. Nie zawsze są jednak w porządku względem klienta. Czasem wykorzystują jego niewiedzę. Słyszeliście o książce "Emreytura nie jest Ci potrezbna"? Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzi przygotować do radzenia sobie z finansami i zachęcić do dbania o nie. By uwierzyli, ze mimo ograniczonych zasobów (pieniędzy) można zbudować majątek, a nawet wolność finansową.
Pokaż wszystkie komentarze (20)