Notowania

wiadomości
10.10.2018 21:45

Fundacja Lotto będzie fundować stypendia. 1250 zł brutto przez rok

Z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości Fundacja Lotto przyzna stu studentom stypendia - chwali się właściciel marki, Totalizator Sportowy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EAST NEWS)
Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Fundacja Lotto rozda stypendia.

"Stypendia będą nagrodą i wsparciem finansowym dla tych młodych ludzi, którzy mogą być wzorem do naśladowania dla rówieśników, wyróżniają się aktywną postawą społeczną, osiągnięciami w nauce oraz nie pozostają obojętni na otaczającą ich rzeczywistość" - czytamy w komunikacie.

Pracowici studenci mogą liczyć na 1250 zł brutto przez rok. Pieniądze wypłacane będą do grudnia 2019 roku.

Zobacz też: Polskie startupy na państwowej kroplówce

Czym trzeba się wykazać, żeby powalczyć o stypendium? Trzeba być na co najmniej drugim roku studiów i móc pochwalić się średnią z poprzedniego roku wyższą bądź równą 4,0.

Poza tym kandydaci muszą realizować swoje zainteresowania w różnych obszarach; działać na rzecz wzmocnienia postaw patriotycznych, społeczeństwa obywatelskiego oraz środowiska lokalnego i... nie pobierać stypendiów od firm z kapitałem prywatnym.

Szczegółowe informacje o programie „100 na 100”, w tym o kryteriach oceny wniosku stypendialnego, a także sam formularz są dostępne na stronie www.fundacjalotto.pl/100stypendiow/.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-10-2018

MiśkaSzczególnie z tym patriotycznym . ONR do dzieła. Tylko gdzie tam znależć studenta?

11-10-2018

realna sprawaAle tylko pisowskim rodzinom, hitlerowcom,ONRom i innym bojówkarzom komunistycznym . Pamiętam za komuny, było dokładnie tak samo . Wracamy do korzeni … Czytaj całość

10-10-2018

Marek BabarowskiZapomniałem, że jeszcze tylko tej grupy nie przekupiono.

Rozwiń komentarze (3)