Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Konflikt na Ukrainie. Niespokojna noc pełna ataków

0
Podziel się:

Ukraińskie pozycje były ostrzeliwane z wyrzutni Grad i moździerzy. Doszło także do prób szturmu. Ataki jednak zostały odparte.

Konflikt na Ukrainie. Niespokojna noc pełna ataków
(PAP/EPA)

W Doniecku do późnych godzin słychać było liczne eksplozje. Według ukraińskiego centrum operacji antyterrorystycznej, poza tym noc na wschodzie Ukrainy była dość niespokojna.

Ukraińskie pozycje były ostrzeliwane z wyrzutni Grad i moździerzy. Doszło także do prób szturmu. Ataki jednak zostały odparte.

W nocy w Doniecku słychać było liczne eksplozje pocisków artyleryjskich. Na razie nie ma informacji o zniszczeniach i ofiarach. Wczoraj w południe w mieście widać było i słychać silny wybuch. Pocisk trafił w miejscową fabrykę chemiczną położoną na przedmieściach.

Był on tak mocny, że na stadionie Donbass Arena, znajdującym się w centrum, wypadła część szyb.Ukraińska armia twierdzi, że nie ma nic wspólnego z tą eksplozją. Separatyści przekonują, że stoją za tym Ukraińcy i zapowiadają, że odpowiedzą na atak.

Czytaj więcej w Money.pl
"Ukraińcy dokonują zbiorowych egzekucji" Amnesty International poinformowała, że znalazła dowody na zbrodnie popełniane przez obie strony konfliktu we wschodniej Ukrainie.
Rosyjscy bojówkarze znów atakują na Ukrainie Obecnie najtrudniejsza sytuacja jest w okolicach Debalcewa.Tam w nocy trzykrotnie ostrzeliwano ukraińskie pozycje, a także dwukrotnie bezpośrednio je atakowano.
Ukraina liczy na pomoc Polski. "Wspólny wróg" _ Oczekujemy, że Polska nadal będzie naszym kluczowym i strategicznym partnerem _ - mówi nowy ambasador Ukrainy w Polsce.
wiadmomości
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)