Notowania

lot
03.10.2016 14:16

LOT rozwija połączenia do USA

We wtorek LOT uruchomi sprzedaż biletów na nowe bezpośrednie rejsy do Newark- drugiego lotniska Nowego Jorku. Samoloty polskiego przewoźnika wystartują w tamtym kierunku 28 kwietnia przyszłego roku. Rejsy z Warszawy będą obsługiwane najpierw cztery, potem pięć razy w tygodniu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Hildegarda Cjujstek/REPORTER)

Newark to dla LOT-u czwarte lotnisko w Ameryce Północnej. Jest to jeden z najważniejszych portów dla Polonii mieszkającej na wschodnim wybrzeżu.

Oprócz realizowania rejsów do Newark, LOT będzie nadal latał także na nowojorskie lotnisko JFK. W tym roku po raz pierwszy polski przewoźnik będzie obsługiwał rejsy do JFK codziennie, także w sezonie zimowym. W sumie dzięki rejsom do Newark i na JFK pasażerowie podróżujący do Nowego Jorku LOT-em będą mieli do dyspozycji dwa połączenia dziennie niemal każdego dnia.

Ogłoszenie połączenia do Newark jest elementem nowej strategii, którą LOT wdraża od początku tego roku. W sumie polski przewoźnik uruchomił 23 nowe połączenia, w tym już 17 października ruszy pierwsze bezpośrednie połączenie z Warszawy do Seulu.

Tagi: lot, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-10-2016

KondekAby LOT był rentowny,to może latać nawet do RPA.

03-10-2016

BaltazarI co z tego jak i tak muszę się przesiadać w Warszawie. Lata mi to i powiewa gdzie się przesiadam czy w Warszawie, Frankfurcie, Oslo, Paryżu, Londynie … Czytaj całość

04-10-2016

pasażyrA do i z Kijowa wozi powietrze, bo jest dwa razy droższy od ukraińskich linii.

Rozwiń komentarze (3)