Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Nowe miejsca pracy. Etaty na produkcji i wśród inżynierów

Nowe miejsca pracy. Etaty na produkcji i wśród inżynierów

Wśród poszukiwanych pracowników są również operatorzy wózków widłowych. Fot. Kadmy/Dreamstime
Wśród poszukiwanych pracowników są również operatorzy wózków widłowych.

Amerykański koncern Sonoco potrzebuje pracowników produkcyjnych, inżynierów oraz kadry menadżerskiej. W sumie zatrudni 200 nowych pracowników do zakładów na terenie województwa łódzkiego.

Do zakładów na terenie województwa łódzkiego poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska - od operatorów wózków widłowych, liderów linii pakującej, mechaników, kontrolerów jakości, po operatorów maszyn.

Zobacz też: "Białorusini coraz chętniej przyjeżdżają szukać pracy w Polsce":


 

Amerykański koncern w Polsce ma 5 zakładów, a największe oddziały znajdują się w Łodzi i Strykowie. W kwietniu tego roku, w związku z nowymi, zagranicznymi kontaktami została otwarta kolejna hala produkcyjna w Strykowie, specjalnie dedykowana jednemu z klientów.

Zobacz też: Minister Rafalska chce kontroli w Amazonie. "Jesteśmy zaskoczeni"

W Polsce Sonoco rozpoczął swoją działalność w 2005 roku. Koncern jednak założony został już w 1899 r. w USA, będąc dostawcą opakowań, produktów przemysłowych oraz usług w zakresie pakowania.

Czytaj również: Spór związkowców z Biedronką. Grożą strajkiem. W tle zakaz handlu

W Polsce zatrudnia ok. 2500 pracowników. Łódź, Sosnowiec-Stryków oraz Wrocław to dywizje odpowiedzialne za usługi pakowania oraz zarządzanie łańcuchem dostaw opakowań. Zakład w Kutnie zajmuje się produkcją opakowań dla branży spożywczej. Natomiast dywizja w Sochaczewie odpowiada za wytwarzanie kartonowych tub dla przemysłu.

"Firma oferuje umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny, zawierający prywatną opiekę medyczną, pakiety sportowe, ubezpieczenia grupowe, dopłaty do posiłków oraz bezpłatny dowóz pracowniczy" - zachęca Sonoco.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ISB
Czytaj także
Polecane galerie
Kolega po fachu
2018-07-25 23:05
Praca w Sonoco to jedna z najcięższych , nikomu nie polecam. Ludzie stamtąd uciekają bo musisz się męczyć z Hindusam , Ukraińcami którzy nic nie rozumieją a musisz takich 10 wyszkolić w 15 min. Noszą tabliczki Nie mówię:Nie rozumiem i teraz gadaj z takim.
stopHamom
2018-07-25 18:09
i minimalna krajowa?
stopHamom
2018-07-25 18:08
i pewnie minimalna krajowa