Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
25.07.2018 12:40

Nowe miejsca pracy. Etaty na produkcji i wśród inżynierów

Amerykański koncern w Polsce ma 5 zakładów, a największe oddziały znajdują się w Łodzi i Strykowie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kadmy/Dreamstime)
Wśród poszukiwanych pracowników są również operatorzy wózków widłowych.

Amerykański koncern Sonoco potrzebuje pracowników produkcyjnych, inżynierów oraz kadry menadżerskiej. W sumie zatrudni 200 nowych pracowników do zakładów na terenie województwa łódzkiego.

Do zakładów na terenie województwa łódzkiego poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska - od operatorów wózków widłowych, liderów linii pakującej, mechaników, kontrolerów jakości, po operatorów maszyn.

Zobacz też: "Białorusini coraz chętniej przyjeżdżają szukać pracy w Polsce":

Amerykański koncern w Polsce ma 5 zakładów, a największe oddziały znajdują się w Łodzi i Strykowie. W kwietniu tego roku, w związku z nowymi, zagranicznymi kontaktami została otwarta kolejna hala produkcyjna w Strykowie, specjalnie dedykowana jednemu z klientów.

W Polsce Sonoco rozpoczął swoją działalność w 2005 roku. Koncern jednak założony został już w 1899 r. w USA, będąc dostawcą opakowań, produktów przemysłowych oraz usług w zakresie pakowania.

W Polsce zatrudnia ok. 2500 pracowników. Łódź, Sosnowiec-Stryków oraz Wrocław to dywizje odpowiedzialne za usługi pakowania oraz zarządzanie łańcuchem dostaw opakowań. Zakład w Kutnie zajmuje się produkcją opakowań dla branży spożywczej. Natomiast dywizja w Sochaczewie odpowiada za wytwarzanie kartonowych tub dla przemysłu.

"Firma oferuje umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny, zawierający prywatną opiekę medyczną, pakiety sportowe, ubezpieczenia grupowe, dopłaty do posiłków oraz bezpłatny dowóz pracowniczy" - zachęca Sonoco.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: praca, praca w polsce, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, czołówki
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-07-2018

stopHamomi pewnie minimalna krajowa

25-07-2018

stopHamomi minimalna krajowa?

25-07-2018

Kolega po fachuPraca w Sonoco to jedna z najcięższych , nikomu nie polecam. Ludzie stamtąd uciekają bo musisz się męczyć z Hindusam , Ukraińcami którzy nic nie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (4)