Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosja szykuje dla Unii kolejne embargo

11
Podziel się:

Chodzi o owoce i warzywa z krajów trzecich, które są przewożone przez unijne terytorium.

Rosja szykuje dla Unii kolejne embargo
(chany crystal/CC/Flickr)
bEKOzlUB

Rosja zamierza ogłosić embargo na reeksport towarów z krajów Unii Europejskiej. Jak wyjaśnia agencja Interfax, chodzi o owoce i warzywa z krajów trzecich, które są przewożone przez unijne terytorium.

Federalna Agencja Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego zapowiedziała, że zanim wprowadzi taki zakaz, przeprowadzi konsultacje z zainteresowanymi państwami.

Według szefowej Rossielhoznadzoru Julii Szwabauskiene, istnieje podejrzenie, że unijni eksporterzy dostarczają do Rosji towary objęte embargiem, przyklejając im etykietki państw trzecich, głównie afrykańskich.

bEKOzlUD

Wątpliwości rosyjskich inspektorów budzą certyfikaty przewozowe wystawiane przez takie kraje jak Mozambik, Kongo, Benin, Jemen czy Kamerun.

- Podejrzewamy, że z afrykańskich krajów przemieszczają się tylko dokumenty, a nie towar - powiedziała Julia Szwabauskiene. Jako przykład podała towary z Polski, które mogą wjeżdżać do Rosji jako produkty pochodzące z Kamerunu.

bEKOzlVe
wiadomości
gospodarka
najważniejsze
KOMENTARZE
(11)
ED
5 lata temu
OSCYPKI Z PODHALA JADĄ DO ROSJI JAKO DAKTYLE Z MAROKO ..ROSJANIE JEDNAK MAJĄ PODEJRZENIA ŻE COŚ JEST NIE TAK...:):):)
antyklerykał
5 lata temu
z oszustami i kombinatorami tylko w ten sposób, watykańczycy "państwa chrześcijańskiego NATO" czarnej małpy USA pchają się na rynek rosji jak świnie do koryta , niedługo kraje reżimu NATO udławią się własną nadprodukcją , nie pomogą i wojny w poszukiwaniu rynków zbytu !!!!!!!!!!!!!
seller naciow...
5 lata temu
" istnieje podejrzenie, że unijni eksporterzy dostarczają do Rosji towary objęte embargiem, przyklejając im etykietki państw trzecich, głównie afrykańskich. Wątpliwości rosyjskich inspektorów budzą certyfikaty przewozowe wystawiane przez takie kraje jak Mozambik, Kongo, Benin, Jemen czy Kamerun." Fajny tekst :-). Pozdrowienia dla Putina. Naszymi jabkłkami będziemy karmić Argentyne, Brazylje i Arabów. A rosjanie będa płacić po 10 $ za kilogram jabłek
bEKOzlVf
Coll
5 lata temu
Dobra wiadomość. Antek z Jarkiem niech dalej wojuje. Ja jabłka kupuję tylko z Holandii ;)
deja vu (mm)
5 lata temu
[QUOTE] Podejrzewamy, że... [/QUOTE] nasi żołnierze to zielone ludziki, które nas zdradzą...