Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosjanie żartują sobie z sankcji USA

0
Podziel się:

Obiektem kpin stało się wpisanie przez Amerykanów na listę osób i organizacji, które Waszyngton objął restrykcjami, klubu motocyklowego.

Rosjanie żartują sobie z sankcji USA
(Thomas Depenbusch / Flickr (CC BY 2.0))

Ramzan Kadyrow przesłał oficjalne pozdrowienia szefowi rosyjskiego klubu motocyklowego _ Nocne wilki _ w związku z dołączeniem go do listy osób i organizacji, które Waszyngton objął restrykcjami.

Ramzan Kadyrow, w pozdrowieniach dla Aleksandra Zołdostanowa, znanego w środowisku motocyklistów jako _ Chirurg _, napisał że _ od dawna zastanawiał się dlaczego Barack Obama nie wpisał go na listę nieprzyjaciół Ameryki _. Kadyrow stwierdził, że _ póki są tacy nieobojętni ludzie jak Chirurg, Rosja będzie wielkim państwem _.

Takie pozdrowienia przywódcy Czeczenii, który sam jest objęty amerykańskimi sankcjami, dla szefa klubu motocyklowego nie są przypadkowe.

Aleksander Zołdostanow jest przyjacielem prezydenta Władimira Putina. Klub _ Nocne wielki _, który liczy około 5 tysięcy członków, poparł zaanektowanie Krymu przez Rosję. Władimir Putin na swoim motocyklu uczestniczy w zlotach tego klubu.

Czytaj więcej w Money.pl

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)