Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Ruszają Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018

Ruszają Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018 to branżowa, specjalistyczna impreza odbywająca się w największym w Europie Środkowowschodniej Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo znajdującym się na obrzeżach Warszawy.

W dniach 27.02 – 01.03.2018r firmy reprezentujące prawie 200 marek pokażą swoją ofertę na powierzchni 24 tysięcy m2 w dedykowanych strefach tematycznych:

  • Strefa Techniki Pakowania
  • Strefa Opakowań
  • Strefa Etykiet i Etykietowania
  • Strefa Materiałów do Pakowania
  • Strefa Logistyki i Magazynowania
  • Strefa Automatyki i Robotyki
  • Stref Recyklingu

W ubiegłym roku wystawcy zaprezentowali maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty. Targi odwiedziło prawie 10 000 gości - nie tylko z branży opakowań, ale również z branż: spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, poligraficznej, tworzyw sztucznych, produkcji przemysłowej oraz magazynowej.

Tegoroczna edycja WARSAW PACK ukierunkowana jest na prezentację i promocję firm dostarczających rozwiązania technologiczne, prezentację nowości w opakowaniach oraz etykietowaniu. Jest to doskonała okazja do odbycia inspirujących biznesowych spotkań z szeroko rozumianą branżą opakowań.

We współpracy z wiodącymi organizacjami i samorządami zorganizowano szereg wydarzeń towarzyszących i konferencji - w tym przygotowana we współpracy Polskiej Izby Opakowań, Rekopolu oraz Foodfakt.pl konferencja „Opakowania w obiegu zamkniętym – wyzwania dla projektantów, producentów i użytkowników opakowań”. Polska Izba Opakowań już po raz czwarty przyzna nagrody za najlepszą pracę dyplomową o tematyce opakowaniowej w 2017roku.

Nad merytorycznym programem wydarzenia czuwa Rada Programowa składająca się z wielu osobistości branży m.in. Prezes Zarządu FENIX Systems Sp. z .o.o – Julian Krupski ; Dyrektor Zarządzający ULMA Packaging Polska Sp. z o.o.- Piotr Kosik; Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita – Dariusz Sapiński; Prezes Zarządu TARCZYŃSKI SA – Jacek Tarczyński ; Prezes Zarządu Radpack Sp. z o.o.- Tadeusz Radzanowski.

Tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Opakowań oraz COBRO – Instytutu Badawczego Opakowań.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji wszystkich zainteresowanych gości! Na wszystkich zwiedzających czeka 15 tyś. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Wiecej informacji

http://warsawpack.pl/


Informacja prasowa

Czytaj także
Polecane galerie
Marek
2018-01-23 20:11
W lombardzie nigdy nie sprzedawałam, ale robiłam to dwa razy w Goldmark i wszystko było tak jak trzeba. Cena też była niezła.
Jacek
2018-01-23 20:00
Może zakup złota w dostawie terminowej jest ryzykowny, ale od niesprawdzonego sprzedawcy. W takiej spółce jak np. goldenmark na pewno nie ma ryzyka, a możesz a tym zaoszczędzić.
shy
2018-01-23 19:45
Goldenmark ma odział w 15 miastach w Polsce. Polecam się tam wybrać. Bezpiecznie i pewnie.
Pokaż wszystkie komentarze (4)