Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

TOP 3 Zabiegów zapewniających kompleksową regenerację skóry

0
Podziel się:

Borykasz się z łysieniem, utratą jędrności skóry czy widocznymi oznakami starzenia? Poznaj TOP3 zabiegi zapewniające kompleksową regenerację skóry całego ciała, wytypowane przez klinikę Dermea!

TOP 3 Zabiegów zapewniających kompleksową regenerację skóry

Borykasz się z łysieniem, utratą jędrności skóry czy widocznymi oznakami starzenia? Poznaj TOP3 zabiegi zapewniające kompleksową regenerację skóry całego ciała, wytypowane przez klinikę Dermea!

Łysienie jest poważnym problemem estetycznym, wpływającym negatywnie na pewność siebie i samopoczucie. Na szczęście medycyna przynosi coraz więcej rozwiązań tego problemu. Jednym z nich jest innowacyjny system terapii REGENERA ACTIVA, wykorzystujący autologiczny przeszczep komórek, stosowany w medycynie regeneracyjnej. Zabieg polega na mikroprzeszczepie własnych komórek macierzystych, progenitorowych i czynników wzrostu w okolice mieszków włosowych, aby pobudzić ich wzrost i przywrócić im odpowiednią kondycję. Jest prostym i efektywnym systemem leczenia łysienia androgenowego – wystarczy zaledwie jedna sesja terapeutyczna (nie ma konieczności wykonywania zabiegu w serii) oraz jeden miesiąc, by zobaczyć pierwszy rezultat! Już po 6 miesiącach odczujesz pełen efekt terapeutyczny – Twoje włosy odzyskają utraconą gęstość, miękkość oraz młodzieńczą witalność.

Młodość ukryta we własnych komórkach

Chciałbyś uzyskać wyraźny efekt odmłodzenia? Zobaczyć w lustrze skórę o widocznie poprawionej jakości (redukcja drobnych zmarszczek, wiotkości) i intensywnie zregenerowaną? Zapewni to CGF – nowatorska i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste pacjenta oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi. Bonus: metoda jest naturalna i w 100% bezpieczna! Bez ryzyka alergii, powikłań czy działań niepożądanych.

Lifting w przerwie lunchowej

Skóra Twojej twarzy i ciała jest pozbawiona jędrności i blasku? Możesz to naprawić w ciągu przerwy lunchowej dzięki innowacyjnej metodzie Thermoliftingu Zaffiro. Metoda opiera się na rozgrzewaniu głębokich warstw skóry i stymulacji włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jej ujędrnienie. Efektem zabiegu jest skuteczny lifting wykonany w całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób. Dzięki regeneracji włókien kolagenowych skóra odzyskuje gęstość i staje się bardziej elastyczna, napięta i idealnie gładka. Wygląda wyraźnie młodziej i bardziej promiennie. Niepodważalną zaletą terapii jest również fakt, że nie wymaga rekonwalescencji, więc nie wyklucza z życia zawodowego.

Wszystkie zabiegi wykonasz w klinice DERMEA Dermatologia i Medycyna Estetyczna ( www.dermea.pl)* *

Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)