Trwa ładowanie...
bETtzfnp
Notowania
Przejdź na

Zakaz palenia w kominku. "Inicjatywa samorządów, jest słuszna"

Zakaz palenia w kominkach zostanie wprowadzony rządowym rozporządzeniem? - Jesteśmy odpowiedzialni za politykę energetyczną Polski, założyliśmy, że nastąpi odejście od opalania paliwem stałym, w tym przypadku węglem. Samorządy mogą lokalnie podejmować działania na własną rękę, my jesteśmy otwarci i będziemy z gminami współpracować - powiedział w programie "Newsroom" Michał Kurtyka, minister klimatu i środowiska. - Przyjmowanie uchwał antysmogowych, które ograniczają możliwość używania kopciuchów to dobry instrument, który samorządy mogą i powinny wykorzystywać, mając oczywiście na względzie lokalne uwarunkowania - dodał.

0
0
173
Podziel się
Komentarze (173)
zobacz więcej komentarzy (173)
bETtzfnB
KOMENTARZE
(173)
cccc5
rok temu
Równie dobrze można zakazać czegokolwiek, mam kominek spalam w nim drewno liściaste , czerpie z tego przyjemność, jak Państwo wybuduje mi drugi dom bez kominka to się będę stosował . 100 lat temu palono tylko drewnem i nie było mowy o smogu , lepiej zajmijcie się ważniejszymi sprawami niż kominki . Rolnicy wylewają i rozsiewają tysiące ton nawozu na pola i nikomu to nie przeszkadza, widocznie chemia lepsza od dymu z kominka.
WizZ
rok temu
Powiedzcie to w Rosji gdzie plona co roku tysiace hektarow tajgi a dym zasnuwa miasta tak ze niemozna oddychac
smiley
rok temu
gdybym mial kominek to bym w nim palil... drewnem. reszta ksztusi. milo jak trzaska. rzecz jasna jak jest zimno. nie caly czas. no ale innym nie mozna. bo to szkodzi przyrodzie.
bETtzfnT
USA
rok temu
Ale takrze wytruja koronowirus !!!!!!!!!!!!!!
AS
rok temu
w miastach bezwzględny zakaz kominków i gryli - nikt nie będzie kadził sąsiadów dymem KONIEC DYSKUSJI
...
Następna strona