Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zakaz palenia w kominku. "Inicjatywa samorządów, jest słuszna"

Zakaz palenia w kominkach zostanie wprowadzony rządowym rozporządzeniem? - Jesteśmy odpowiedzialni za politykę energetyczną Polski, założyliśmy, że nastąpi odejście od opalania paliwem stałym, w tym przypadku węglem. Samorządy mogą lokalnie podejmować działania na własną rękę, my jesteśmy otwarci i będziemy z gminami współpracować - powiedział w programie "Newsroom" Michał Kurtyka, minister klimatu i środowiska. - Przyjmowanie uchwał antysmogowych, które ograniczają możliwość używania kopciuchów to dobry instrument, który samorządy mogą i powinny wykorzystywać, mając oczywiście na względzie lokalne uwarunkowania - dodał.

0
0
173
Podziel się
Komentarze (173)
zobacz więcej komentarzy (173)
KOMENTARZE
(173)
cccc5
2 lata temu
Równie dobrze można zakazać czegokolwiek, mam kominek spalam w nim drewno liściaste , czerpie z tego przyjemność, jak Państwo wybuduje mi drugi dom bez kominka to się będę stosował . 100 lat temu palono tylko drewnem i nie było mowy o smogu , lepiej zajmijcie się ważniejszymi sprawami niż kominki . Rolnicy wylewają i rozsiewają tysiące ton nawozu na pola i nikomu to nie przeszkadza, widocznie chemia lepsza od dymu z kominka.
WizZ
2 lata temu
Powiedzcie to w Rosji gdzie plona co roku tysiace hektarow tajgi a dym zasnuwa miasta tak ze niemozna oddychac
smiley
2 lata temu
gdybym mial kominek to bym w nim palil... drewnem. reszta ksztusi. milo jak trzaska. rzecz jasna jak jest zimno. nie caly czas. no ale innym nie mozna. bo to szkodzi przyrodzie.
USA
2 lata temu
Ale takrze wytruja koronowirus !!!!!!!!!!!!!!
AS
2 lata temu
w miastach bezwzględny zakaz kominków i gryli - nikt nie będzie kadził sąsiadów dymem KONIEC DYSKUSJI
...
Następna strona