Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|
aktualizacja

Zmiany w Grupie Azoty. Skarb Państwa zażądał nadzwyczajnego walnego zgromadzenia

2
Podziel się:

Skarb Państwa, który jest akcjonariuszem Grupy Azoty, zażądał umieszczenia w porządku obrad punktu dotyczącego zmian w Radzie Nadzorczej Spółki.

Zmiany w Grupie Azoty. Skarb Państwa zażądał nadzwyczajnego walnego zgromadzenia
(Materiały prasowe, grupa azoty)

Grupa Azoty poinformowała w wieczornym komunikacie o zwołaniu nadzwyczajnego Walnego Zgromadzania, które ma odbyć się 25 lutego o godz. 12.00 w siedzibie Spółki w Tarnowie. Zażądał tego Skarb Państwa.

Zobacz także: Zobacz także: 66 mld zł na inwestycje kolejowe. 90 proc. środków zaangażowanych

"Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zwołane jest na żądanie akcjonariusza reprezentującego co najmniej jedną dwudziestą kapitału zakładowego Spółki – Skarbu Państwa z dnia 23 stycznia 2019 roku" – informuje Grupa Azoty.

Dalej dowiadujemy się o powód tego zgromadzenia. Skarb Państwa bowiem zwrócił się jednocześnie z wnioskiem o umieszczenie w porządku obrad puntu: "Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Spółki" – czytamy w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
skorpionnek
4 lata temu
co asystentki mają w sobie że pobierają taką kasę?
Loon
4 lata temu
Może będzie o panu Mariuszu R. ,,menedżerze tajemniczego projektu " szefie polickich struktur PiS z Polic, który nie posiadając wyższego wykształcenia zarabia prawie 300 tys. w Grupie Azoty....Bo mu się należy, pytanie tylko za co ?