Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Materiał powstał przy współpracy z PARP

Zrób z małej firmy wielki biznes. Dołącz do konferencji START2UP!

Podziel się:

Kompendium start-upowej wiedzy podanej w nieformalnej i przyjaznej atmosferze. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza młodych przedsiębiorców na konferencję online START2UP!

Zrób z małej firmy wielki biznes. Dołącz do konferencji START2UP!
(materiały partnera, BMBDRON)
bEUTAGJh

START2UP! to kontynuacja, cieszących się dużym zainteresowaniem, plenerowych konferencji Start-up Summer Camp, które PARP zorganizowała w 2017 i 2019 roku.

START2UP! to doskonała okazja do zdobycia bezcennej wiedzy niezbędnej do rozwoju i prowadzenia biznesu, a także zadawania pytań i indywidualnych rozmów z ekspertami.

W roli Keynote Speakera występuje Alison Edgar MBE, która współpracowała z takimi gigantami jak: Sky, Yell, Würth czy Discovery Channel. W trakcie prelekcji "SMASH IT! The Art of Getting What YOU Want" ekspertka odpowie m.in. na pytania: jak przekształcić małą firmę w duży biznes oraz jak zachęcić pracowników, by myśleli jak przedsiębiorcy.

bEUTAGJj
Zobacz także: Start2Up! - Konferencja startupowa PARP

Tegoroczna konferencja skierowana jest do młodych przedsiębiorców, którzy realizowali projekty m.in. w programie "Platformy Startowe". Wydarzenie podzielone jest na trzy główne bloki tematyczne. Uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi biznesowymi zagadnieniami.

Po zakończeniu każdego z wystąpień odbywają się panele dyskusyjne z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów.

bEUTAGJp
bEUTAGJK
Materiał powstał przy współpracy z PARP
Źródło:
money.pl