Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kryzys? Większość Polaków twierdzi, że jest dobrze

Pandemia koronawirusa wywołała globalny kryzys, ale Polacy w badaniu Polskiego Instytutu Ekonomicznego twierdzą, że ich domowy budżet nadal jest na dobrym poziomie. - Rzeczywiście 71 proc. badanych ocenia sytuację jako dobrą, 11 proc. uważa, że wystarcza im na dostateczne życie, a 60 proc. twierdzi, że daje radę przy obecnych dochodach zaspokoić swoje potrzeby - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Paula Kukołowicz z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. - Jest też pewne zróżnicowanie, w zależności od poziomu wykształcenia, wieku czy wielkości miejscowości zamieszkania. Osobom z niższym wykształceniem żyje się gorzej. Samo to, że oszczędności wzrosły, nie oznacza, że każdemu się poprawiło - dodała.

0
0
43
Podziel się
Komentarze (43)
zobacz więcej komentarzy (43)
KOMENTARZE
(43)
🤘Rasta🤘
2 lata temu
Chyba tylko 500+ tak twierdzi! Ale zawsze może być gorzej!
Dobry
2 lata temu
Może dlatego że w Polsce zawsze było gorzej niż na zachodzie i tego nie odczuwamy. Dla nas jest zawsze lepiej niż było.
prawdziwy Pol...
2 lata temu
@Polak nie łykaj bo się możesz udusić, tyle tego dobra jest.
sondor
2 lata temu
Nie będę zaprzeczał faktom, niemniej w tym tyglu miodu znajduję też łyżkę dziegciu. To "polepszenie" życia niestety prędzej czy później odbije się nam czkawką i to wielką czkawką. Rząd ani słowem nie wspomina o DŁUGU PUBLICZNYM, tak to jest zadłużenie Polski. Finanse państwa to budżet i dług publiczny, dobrze jest jak tego długu państwo nie posiada, ale w naszym przypadku ten dług istnieje i sięga lekko ponad bilion złoty /dane dla UE/. Pytanie jedno do wszystkich - czy sądzicie że ten dług nam spłaci "ciocia z Ameryki" - nie to my, nasze dzieci i nasze wnuki będą go spłacać, a co będzie jak ten krach ekonomiczny związany z "wirusem" potrwa długo - pomyślcie i wyciągnijcie wnioski!!!
Galicjanin
2 lata temu
Większości ten kryzys nie dotknął , to dlaczego mieli by narzekać . Ale są tacy którzy odczuli to bardzo mocno .Będą jeszcze tacy którzy dopiero później dostaną rykoszetem .
...
Następna strona