Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Piotr Pilewski
Piotr Pilewski
|
aktualizacja

Stałe oprocentowanie kredytu. "Najlepszy moment już minął"

Banki coraz częściej oferują klientom kredyty oparte o stałą stopę oprocentowania. - Mam wrażenie, że najlepszy moment na wzięcie kredytu na stałą stopę oprocentowania, lub na zmianę, minął już jakiś czas temu. Osoby, które podjęły taką decyzję przy niższych stopach procentowych płacą teraz niższą ratę - powiedział w programie "Money. To się Liczy" Konrad Pluciński, ekspert Totalmoney.pl. - To jest pewne ryzyko, bo kredyty o stałym oprocentowaniu mają je zazwyczaj wyższe, niż te oparte o zmienną stopę. Jeśli podjęlibyśmy taką decyzję w tej chwili, to pytanie, o ile jeszcze wzrosłoby oprocentowanie kredytów opartych o zmienną stopę. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy byłaby to teraz stuprocentowo dobra decyzja. Na pewno, jeśli ktoś chce przejść na stałe oprocentowanie, to najlepiej to zrobić teraz, jak najszybciej, jeszcze zanim Rada Polityki Pieniężnej ogłosi kolejną decyzję - dodał.

pieniądze
kredyty
15
Podziel się:
KOMENTARZE
(15)
lop
rok temu
Za naszą granicą jest wojna,Putin chce zaatakować zbrojnie kraje UE.Polska musi wydawać kasę na zbrojenia i uzyskiwać paliwa z innych źródeł niż Rosja, by nie dozbrajać Rosji, za naszą kasę, za zakup rosyjskich paliw, na wojnę z nami. To na tyle.
lop
rok temu
Za naszą granicą jest wojna,Putin chce zaatakować zbrojnie kraje UE.Polska musi wydawać kasę na zbrojenia i uzyskiwać paliwa z innych źródeł niż Rosja, by nie dozbrajać Rosji, za naszą kasę, za zakup rosyjskich paliw, na wojnę z nami. To na tyle.
polak
2 lata temu
to koniec pisu
dyrektor
2 lata temu
Pis zrobił drożyzne i rozdaje nasze pieniądze tym samym powiększa dług publiczny ludziom się żyje gorzej należy ten rząd podać do dymisji a najgorsze zło to 500+    !!!!!!!!!! PIS podzielił ludzi i rodziny jednym daje 14ke tym daje co nie chciało się robić a teraz podatek nieroby nie będą płacić podatku a ci co całe życie zapiepszali dalej będą płacić podatek taki podział robi PIS a w dodatku daje 500+ dzieciorobom z naszych podatków a oni chlają za te pieniądze i nie muszą pracować jest wiele przykładów udokumentowanych ludzie co się słyszy mają już dość tego rządu nikt już na PIS nie zagłosuje bo to druga komuna drożyzna goni drożyzne non stop podwyżki na 500+ dość a teraz PIS rozdaje dzieciorobom 12tys zł my was niedługo rozliczymy !  To koniec PISowców .A emerytów którzy pracowali ciężko to się ich dyskryminuje tylko daje się tym nierobom ! W tym kraju tylko dobrze żyją celebryci księża piłkarze i ci w rządzie podwyżki sobie robią po 10tys a większość ma zarobki miljonowe a ludzom pracy lub emerytom po 50zł podwyżki a w sklepach co tydzień podwyżki ludzie musimy wyjść na ulice i to zmienić !!!!!!! 3 Polske trzeba zlikwidować i rząd i kościół oraz celebrytów wypieprzyć bo to najgorsze zło i oddać ten kraj pod rządy niemieckie to wtedy ludzie zaczną żyć normalnie polska to smród najgorszy na świcie w innych krajach ludzie żyją normalnie tylko tu w tym chorym kraju jest żle i to od czasów wojny polska to same gówno tylko kredyty do góry i ceny a pensja 2tys zł a emeryt głodówka wszyscy uciekają w innych krajach mają zarobki służbe zdrowia a tu nic tylko rozdawiennictwo nierobom polska cała do likwidacji!
bansterzy pl
2 lata temu
najpierw wydymali Polakow frankiem teraz zmiennym oprocentowaniem rozmawiam z niemcami anglikami oni nic nie wiedza o procentach i inflacjach hipoteki ...ci co juz posiadaja kredyt tam sa same stałe oprocentowania a procenty minimalne u nas jest lichwa