Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tarcza antykryzysowa zostanie rozszerzona? Prezes ZUS zdradza szczegóły

Przedsiębiorcy dostają po kieszeni przez lockdown spowodowany pandemią koronawirusa. Rząd rozszerzy tarczę antykryzysową? - W jakimś stopniu ZUS uczestnicy z resortem rozwoju w ewaluacji tych przepisów. Monitorujemy wszystkie tarcze. Jesteśmy współuczestnikami praktycznie ośmiu już tarcz. Co do przyszłości, pracujemy nad tarczą 9. Kontynuujemy sprawdzone w praktyce rodzaje rozwiązań, jak świadczenie postojowe - powiedziała w programie "Newsroom" prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS. - Chce powiedzieć przedsiębiorcom, że w wyniku prac nad tarczą 9, uwzględnianie są m.in. wnioski zgłaszane przez przedsiębiorców. Pierwszą nowością jest to, że PKD będziemy ustalać na dzień 31 marca br. To świetna wiadomość - dodała.

31-03-2021
Tagi:
firma, kryzys, wsparcie, pieniądze, działalność gospodarcza, pandemia, przedsiębiorcy, wideo, zus, newsroom, koronawirus, video, pomoc państwa, Gertruda Uścińska, tarcza antykryzysowa, tarcza branżowa
9 reakcji
0
0
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
KOMENTARZE
(9)
135
rok temu
Rząd oszukał ludzi,nakazując zamknięcie biznesu pod rygorem wielkiej kary a następnie stawiając kryterium kodu PKD przewyższającego, pozbawiając pomocy bez której doprowadza do bankructwa przedsiębiorców.
Vhffhh
rok temu
Windykacja wydzwaniaja....komornicy. w USA nikt nie ma prawa nekac obywateli nawet jest specjalna linia aby zgłosić nachalna firmę A w pl.... Ludzie padają psychicznie A tu słyszy się że komornicy windykacje Szczuja obywateli którzy ledwo co wiążą koniec z końcem to ta pomoc ?????
Cgfddbh
rok temu
Dlaczego poprzednie tarcze były z pkd na 31.11 dlaczego tak dzielicie naród na gorszy sort i lepszy... jedni dostali aż ponadto i się cieszą bo są zarobieni A inni upadają..... Rozmawiałam z kobietą która straciła firme licytacja ogloszenie upadlosci leczy się u psychiatry bo chciała skończyć życie....,, nikt nie zostanie bez pomocy ,, słowa Pana premiera.... Są firmy które pracują mimo zakazów i co żadnych kontroli konsekwencji A teraz dostaną kolejne pomoce ??????? Pfr....dotacje...zus... taka sprawiedliwość. Jak ktoś ma porównanie z rokiem ubiegłym że miał 0 to nie spadek.... A co to jest ???? Różne są w życiu sytuacje. Tak samo pkd które było do poprzednich tarcz na dzień 31.11 to jak wygrana w totka A nie pomoc.....
LusiA
rok temu
Sklepiki szkolne miały być uwzględnione tak mówił panGowin i cisza bo każdy ma inny pkd w sklepiku.
abc
rok temu
Kto jak dokumentował swoje dochody tak teraz dostaje wsparcie (według tego co zadeklarował). Uczciwi jakoś nie narzekają.