Trwa ładowanie...
bFePynPF
Notowania

Black Week – Wszystkie wiadomości

Raport: Wyniki Black Week Grupa Domodi 2021
02.12.2021 12:23

BLACK WEEK
 / 
Raport: Wyniki Black Week Grupa Domodi 2021

Grupa Domodi właśnie zakończyła najważniejszy tydzień w roku, czyli Black Week, który tym razem trwał od 22 do 29 listopada, obejmując zarówno Black Friday, jak i Cyber Monday. Tak jak w poprzednich latach, to największe święto wyprzedaży, okazji i rabatów przyniosło partnerom Grupy Domodi znaczne wzrosty sprzedaży.

Tu nie ma inflacji. Rynek odzieżowy stawia na obniżki
1
29.11.2021 13:33

MODA
 / 
Tu nie ma inflacji. Rynek odzieżowy stawia na obniżki

Black Friday, Cyber Monday i szaleństwo promocji. Polacy kupują tylko z wyprzedaży? - Jesteśmy świeżo po zamknięciu Black Week'u, czyli całego tygodnia wyprzedaży, zwieńczonego Black Friday i Black Weekend. Dla nas - branży fashion - to był bardzo specyficzny Black Week. Jeszcze dwa lata temu wyglądał całkiem normalnie, przed pandemią. Rok temu restrykcje związane z pandemią COVID-19 sprawiły, że w czasie święta wyprzedaży galerie handlowe były zamknięte. Natomiast tegoroczny Black Week i Black Friday wyglądał inaczej, bo galerie były otwarte. I widać było, że ludzie bardzo chętnie wrócili do zakupów w sklepach stacjonarnych, a witryny sklepowe były obwieszone rabatami - powiedział w "Money. To się liczy" Rafał Warecki, prezes Domodi. - Wiemy, że polskiego konsumenta hasła wyprzedaży cały czas bardzo kręcą. Sami, na 10-lecie Domodi, zmieniamy strategię. Będziemy szli w kierunku rozsądnych cen odzieży, wyprzedaży, promocji, okazji, rabatów. Tak, by iść do konsumenta z przekazem, że by fajnie i modnie się ubrać, mieć ubrania dobrej jakości, nie trzeba mieć góry pieniędzy. To też pokazuje, że rynek odzieżowy w Polsce coraz bardziej będzie doceniał okazje i wyprzedaże. Do nowego Domodi chcemy podejść w ten sposób, chcemy komunikować się przez pryzmat obniżek, by konsument zawsze mógł u nas znaleźć fajną odzież w dobrej cenie - dodał.

Cyber Monday 2021. Kiedy cyfrowe wyprzedaże?
3
24.11.2021 20:35

CYBER MONDAY
 / 
Cyber Monday 2021. Kiedy cyfrowe wyprzedaże?

Cyber Monday przypada w 2021 roku na 29 listopada. To dzień poświęcony zakupom w sklepach internetowych, ale przy obecnej popularności ecommerce promocje stanowią po prostu przedłużenie okazji z Black Monday. Na jedną kategorię produktów warto jednak zwracać w Cyber Monday szczególną uwagę. Niestety, dotyczy to nie tylko niższych cen, ale również potencjalnych zagrożeń.

Media Markt walczy ze skutkami ataku hakerów. Część usług niedostępna
25
15.11.2021 13:45

ATAK HAKERSKI
 / 
Media Markt walczy ze skutkami ataku hakerów. Część usług niedostępna

Tydzień temu serwery Media Martk i Saturn zostały zaatakowane przez hakerów. Jak informował Niebezpiecznik.pl, część usług została zaszyfrowana i przestała działać. Okazuje się, że sieć sklepów do tej pory nie może uporać się ze skutkami działań cyberprzestępców. Hakerzy uderzyli w giganta z wielką mocą, trwa bowiem Black Week, czyli czas wielkich wyprzedaży, z których chętnie korzystają Polacy.

Pożyczka na przecenione zakupy w czasie Black Week. Sprawdziliśmy, czy będzie opłacalna
15
31.10.2021 12:25

ZAKUPY
 / 
Pożyczka na przecenione zakupy w czasie Black Week. Sprawdziliśmy, czy będzie opłacalna

Black Friday to dzień, na który cały rok czekają fani zakupów i promocji. Sklepy, żeby jeszcze bardziej zachęcić klientów do wydawania pieniędzy, wydłużają okres obowiązywania rabatów nawet do tygodnia w ramach tzw. Black Week. Okazuje się, że osoby, które planują większe zakupy w tym czasie, chętniej korzystają z kredytów gotówkowych i wnioskują o chwilówki. Czy w tym roku będzie to równie opłacalne? Czy kredyt gotówkowy lub pożyczka online na Black Week jest dobrym pomysłem?

bFePynPH
Black Friday. Szał zakupów trwa nadal. Sprawdź, gdzie obowiązują promocje
2
27.11.2020 19:05

ZAKUPY
 / 
Black Friday. Szał zakupów trwa nadal. Sprawdź, gdzie obowiązują promocje

Black Friday trwa nadal! Z tej okazji większość sieci handlowych zdecydowało się na zdecydowane obniżki cen swoich produktów. Podpowiadamy, które marki zadeklarowały udział w akcji.