Trwa ładowanie...
bDBgvhkR

Notowania

Kryzys Imigracyjny – Wszystkie wiadomości

18.10.2015 20:33

KRYZYS IMIGRACYJNY
 / 
Kryzys imigracyjny. Merkel kusi Turków

Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaoferowała w niedzielę Turcji pomoc finansową i możliwość przyspieszenia procesu akcesji do UE w zamian za skrajnie konieczną pomoc w opanowaniu napływu migrantów do Europy.

29.09.2015 17:09

KRYZYS IMIGRACYJNY
 / 
Kryzys imigracyjny. Niemcy szykują specjalny pakiet ustaw. Chcą powstrzymać falę imigrantów ekonomicznych

Rząd chce przyhamować napływ imigrantów ekonomicznych. Tak zwane kieszonkowe, wypłacane w ośrodkach dla uchodźców, ma być zastępowane świadczeniami rzeczowymi

19.09.2015 21:07

KRYZYS IMIGRACYJNY
 / 
Kryzys imigracyjny. Kanclerz Austrii chce sankcji dla Polski i innych krajów Europy Środkowej

Austria, torpedująca od początku konfliktu na Ukrainie sankcje przeciwko Rosji, chce finansowo karać kraje Europy Środkowej, które sprzeciwiają się przyjmowaniu imigrantów. Trzy dni przed spotkaniem unijnych ministrów spraw wewnętrznych kanclerz Werner Faymann w wywiadzie dla "Die Welt" zapowiedział, że jest za tym, by wszyscy członkowie Wspólnoty solidarnie przyjęli imigrantów, a tym krajom, które odmówią, powinny zostać obcięte wypłaty środków z funduszy unijnych.

07.08.2015 8:01

KRYZYS IMIGRACYJNY
 / 
Eurotunel szturmuje 2 tys. osób dziennie. Trwa umacnianie bezpieczeństwa terminalu

Prace nad wzmocnieniem bezpieczeństwa francuskiego terminalu w związku z "kryzysem imigracyjnym" są praktycznie zakończone.

16.06.2015 14:10

KRYZYS IMIGRACYJNY
 / 
Imigranci w Europie. Włosi apelują o solidarność

Włoski minister spraw wewnętrznych Angelino Alfano ponownie zaapelował we wtorek w Luksemburgu o solidarność UE w rozwiązywaniu problemów imigracji. Ostrzegł przed "bankructwem" unijnej polityki imigracyjnej.