Trwa ładowanie...
bEEtgpqZ
Notowania

Zmiana Czasu 2019 – Wszystkie wiadomości

Kiedy zmiana czasu na zimowy w 2019 r.? Pracownicy nocnych zmian nie będą zadowoleni
1
26.10.2019 10:42

CZAS
 / 
Kiedy zmiana czasu na zimowy w 2019 r.? Pracownicy nocnych zmian nie będą zadowoleni

W nocy z soboty na niedzielę cofamy wskazówki zegarów o godzinę - z godz. 3 na 2. Zmieniamy czas z letniego na zimowy, czyli wracamy do naszego czasu strefowego. Tej nocy śpimy więc o godzinę dłużej.

Zmiana czasu już po północy. Nadal nie wiemy, czy dojdzie do zmiany w prawie
3
25.10.2019 13:24

CZAS
 / 
Zmiana czasu już po północy. Nadal nie wiemy, czy dojdzie do zmiany w prawie

Zmiana czasu w Polsce odbywa się dwa razy w roku. Wskazówki zegara przesuwamy wiosną, żeby wprowadzić czas letni i jesienią zmieniając czas na zimowy. Czy październikowa zmiana czasu będzie ostatnią w historii?

Zmiana czasu na zimowy 2019 już w ten weekend. Większość krajów UE nie chce z niej rezygnować
25.10.2019 10:48

CZAS
 / 
Zmiana czasu na zimowy 2019 już w ten weekend. Większość krajów UE nie chce z niej rezygnować

Zmiana czasu miała odejść do lamusa od 2021 roku, ale projekt napotkał niespodziewany opór ze strony państw członkowskich - Teraz piłka jest po ich stronie - powiedział rzecznika Komisji Europejskiej Enrico Brivio.

Zmiana czasu 2019 już w październiku. Sprawdź, kiedy należy przestawić zegarki
5
23.10.2019 9:43

CZAS
 / 
Zmiana czasu 2019 już w październiku. Sprawdź, kiedy należy przestawić zegarki

Już za parę dni nastanie nas zmiana czasu na "zimowy". Nastąpi ona już 27 października, a zegarki przestawimy godziny z 3 na 2. Zyskamy tym samym okrągłą godzinę więcej na sen.

Zmiana czasu 2019. Już za parę dni przestawimy zegarki
26
21.10.2019 15:24

CZAS
 / 
Zmiana czasu 2019. Już za parę dni przestawimy zegarki

W przyszły weekend wskazówki cofniemy z godziny 3:00 na 2:00, a to oznacza to, że dodatkową godzinę spędzimy w łóżku.

bEEtgprb
Zmiana czasu 2019 już w październiku. Sprawdź, kiedy należy przestawić zegarki
17.10.2019 16:04

PORY ROKU
 / 
Zmiana czasu 2019 już w październiku. Sprawdź, kiedy należy przestawić zegarki

Już za kilka dni nadejdzie zmiana czasu na "zimowy". Nastąpi ona już 27 października - wtedy należy przestawić godziny z 3 na 2. Dzięki temu zyskamy godzinę więcej na sen.

Zmiana czasu na zimowy 2019. Kiedy przestawiamy zegarki?
113
09.10.2019 6:28

ZMIANA CZASU
 / 
Zmiana czasu na zimowy 2019. Kiedy przestawiamy zegarki?

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2019 oznacza, że czeka nas "przestawienie się" na inne tryby, zależne od pory roku. Kiedy dokładnie cofamy czas o godzinę do tyłu?

Zmiana czasu 2019. Kiedy dokładnie nastąpi i co będzie oznaczała dla pracowników na nocnej zmianie?
2
30.03.2019 5:00

CZAS LETNI
 / 
Zmiana czasu 2019. Kiedy dokładnie nastąpi i co będzie oznaczała dla pracowników na nocnej zmianie?

Zmiana czasu z zimowego na letni zbliża się wielkimi krokami. Podpowiadamy, kiedy dokładnie nastąpi i co będzie oznaczała dla pracowników na nocnej zmianie.

Zmiana czasu 2019. Kiedy przestawimy nasze zegarki z czasu zimowego na letni?
2
23.03.2019 17:00

KALENDARZ
 / 
Zmiana czasu 2019. Kiedy przestawimy nasze zegarki z czasu zimowego na letni?

Pierwsza zmiana czasu w tym roku zbliża się wielkimi krokami. Kiedy przestawimy nasze zegarki z czasu zimowego na letni? Podpowiadamy co to oznacza dla pracowników na nocnej zmianie.

bEEtgprh
Zmiana czasu 2019 - kiedy zmiana czasu na letni? Tym razem będziemy spać godzinę krócej, czy dłużej?
07.03.2019 13:56

ZMIANA CZASU
 / 
Zmiana czasu 2019 - kiedy zmiana czasu na letni? Tym razem będziemy spać godzinę krócej, czy dłużej?

Zmiana czasu 2019 coraz bliżej. Już pod koniec marca przestawimy zegarki z godziny 2 na 3. Unia Europejska przygotowała już projekt dotyczący odejścia od tradycji zmiany czasu.

Zmiana czasu 2019. W marcu zmieniamy czas z zimowego na letni. Sprawdź, kiedy to nastąpi
2
05.03.2019 10:47

CZAS LETNI
 / 
Zmiana czasu 2019. W marcu zmieniamy czas z zimowego na letni. Sprawdź, kiedy to nastąpi

Zmiana czasu 2019. W marcu zmieniamy czas z zimowego na letni. Sprawdź, kiedy nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni i czy według ustaleń Komisji Europejskiej ostatni raz przestawiamy zegarki?