Trwa ładowanie...
bEifVFat

Notowania

Zmiany W Vat 2014 – Wszystkie wiadomości

Usługi ciągłe na gruncie przepisów o podatku VAT
15.04.2014 16:35

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Usługi ciągłe na gruncie przepisów o podatku VAT

Nie obowiązuje już rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie wystawiania faktur.

Rekordowa sprzedaż nowych aut. Najlepsza od 15 lat!
07.04.2014 6:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Rekordowa sprzedaż nowych aut. Najlepsza od 15 lat!

Kupiliśmy prawie 100 tys. nowych samochodów w trzy miesiące! Wszystko dzięki luce w przepisach.

Zmiany w VAT dotyczące aut z kratką wchodzą w życie
01.04.2014 9:29

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Zmiany w VAT dotyczące aut z kratką wchodzą w życie

Chodzi o samochody osobowe oraz inne pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Zwolnienie z VAT dostawy towarów używanych
24.03.2014 13:47

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Zwolnienie z VAT dostawy towarów używanych

Regulacje prawne dotyczące dostawy towarów używanych po dniu 31 grudnia 2013 r. zostały w znacznych stopniu zmienione.

Więcej firm wystawi fakturę VAT
24.03.2014 13:38

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Więcej firm wystawi fakturę VAT

Od 2014 roku zmieniły się przepisy dotyczące wystawiania faktur dokumentujących sprzedaż.

bEifVFav
Zmiany w VAT. Zaliczki a wystawienie faktury
22.03.2014 7:31

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Zmiany w VAT. Zaliczki a wystawienie faktury

Wyjaśniamy wątpliwości dotyczące zmian w prawie podatkowym.

Rozliczenie VAT w dwóch kolejnych okresach 2014 roku
21.03.2014 6:44

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Rozliczenie VAT w dwóch kolejnych okresach 2014 roku

Niższa danina dla fiskusa? Spełnij te trzy warunki.

Zmiany w VAT. Jak rozliczać usługi transportowe od 2014 roku?
20.03.2014 6:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Zmiany w VAT. Jak rozliczać usługi transportowe od 2014 roku?

Nowe prawo wymaga od nas rozliczenia z fiskusem w określonym terminie.

Zmiany w VAT. Możesz wystawiać faktury przed dokonaniem dostawy
19.03.2014 7:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Zmiany w VAT. Możesz wystawiać faktury przed dokonaniem dostawy

Zobacz, jakie mogą być konsekwencje nowych przepisów podatkowych.

bEifVFaB
Faktura otrzymana z opóźnieniem a VAT
17.03.2014 14:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Faktura otrzymana z opóźnieniem a VAT

Zobacz, ile masz czasu, by rozliczyć się z fiskusem.

Korekty faktur w 2014 roku. Co warto wiedzieć?
17.03.2014 6:27

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Korekty faktur w 2014 roku. Co warto wiedzieć?

Wyjaśniamy ważne zmiany dotyczące fakturowania.

Ogłupianie na temat wpływów z VAT-u
15.03.2014 6:44

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Ogłupianie na temat wpływów z VAT-u

Profesor Witold Modzelewski pisze o niepłaceniu podatków. Legalnym.

Samochody w firmie od 1 kwietnia 2014
10.03.2014 6:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Samochody w firmie od 1 kwietnia 2014

Urzędnicy podzielili auta na trzy podstawowe grupy. Zobacz, jakie będą konsekwencje.

bEifVFaC
Faktura podatnika zwolnionego z VAT nie zawsze z podstawą prawną
09.03.2014 7:10

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Faktura podatnika zwolnionego z VAT nie zawsze z podstawą prawną

Kupujesz w internecie lub w sklepie tradycyjnym? Masz nowe prawo.

Wątpliowości w sprawie "daty sprzedaży" na fakturze
07.03.2014 6:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Wątpliowości w sprawie "daty sprzedaży" na fakturze

Zobacz, jak dostosować się do zmian, by nie mieć kłopotów z fiskusem.

Samochód firmowy a zmiany w VAT. Jak udowodnić, do czego używasz auta?
06.03.2014 9:08

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Samochód firmowy a zmiany w VAT. Jak udowodnić, do czego używasz auta?

Możesz oszczędzić na tankowaniu i naprawach samochodu. Jak to zrobić?

"Kilometrówka" sposobem na pełne odliczenie VAT
05.03.2014 6:00

ZMIANY W VAT 2014
 / 
"Kilometrówka" sposobem na pełne odliczenie VAT

Nowe prawo zacznie obowiązywać już 1 kwietnia. Pozwala zaoszczędzić, ale...

Obowiązek podatkowy VAT 2014, czyli kiedy rozliczyć podatek od sprzedaży?
03.03.2014 6:31

ZMIANY W VAT 2014
 / 
Obowiązek podatkowy VAT 2014, czyli kiedy rozliczyć podatek od sprzedaży?

Nie chcesz mieć zaległości wobec fiskusa? Zobacz, co się zmieniło.