Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak wyłudza się pieniądze od ubezpieczycieli? Na zmarłą babcię, samochód bez silnika albo zmiażdżone palce

Jak wyłudza się pieniądze od ubezpieczycieli? Na zmarłą babcię, samochód bez silnika albo zmiażdżone palce

Wyświetlaj:
Maniek12345 / 89.66.106.* / 2015-11-25 05:50
Szkoda ze nie piszecie jak ubezpieczyciele okradaja nas. 100% odszkodowan z OC jest zanizonych.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jaga baba / 81.190.200.* / 2015-11-24 18:30
Polak potrafi? a kto okradł Polaków z zasiłku pogrzebowego przecież to Anglik żydowskiego pochodzenia
gfdgdf / 31.132.65.* / 2015-11-24 13:52
Jakby ludzie mieli normalne pieniądze za prace, to nie byłoby takich wyłudzeń. Wielu w Polsce dostaje ochłapy za ciężką pracę nie starczające na przeżycie, nie mówiąc by utrzymać dzieci. Sorry, jak w Polsce nadal tak będzie, to firmy ubezpieczeniowe będą miały coraz bardziej pod górkę. Pretensje, że ludzie oszukują? A kto ich oszukuje tak mało płacąc? Walczą o swoje pieniądze.
Nedd805 / 83.8.24.* / 2015-11-24 15:50
Jakby ludzie w Polsce byli uczciwi to nie byłoby wyłudzeń. Walczą o swoje pieniądze oszukując firmy ubezpieczeniowe? Litości, jesteś tak głupi, że to aż boli.
Janek670 / 79.190.165.* / 2015-11-24 12:39
Jak można być takim deilem i dać taki tytuł...
Zresztą tytuł tej pisaniny,treść i Ogórek to to samo badziewie.
ubezpieczona / 185.15.133.* / 2015-11-24 12:37
Ja już trzeci rok czekam na wypłatę odszkodowania za wypadek, któremu uległam bez swojej winy. Sądy mielą powoli, a że ja nie mam na kontynuacje leczenia to mój problem!
MAJKA66 / 83.238.48.* / 2015-11-24 12:30
Najwięcej oszukują TU!!! Jestem dobry jak mam podpisać polisę, jak już podpiszę ...to się sam człeku martw. Piszecie ,żę kupili polisy , potem zachorowali.... wyłudzili???NIE!!! ZABEZPIECZYLI SIĘ TAK JAK CHCIELI ZA SWOJE PIENIĄDZE!!!
KTOŚ UBEZPIECZYŁ ALKOHOLIKA??? OK MOŻNA , ALE ZARAZ ZA KILKA DNI NIE MA ŚWIADCZENIA - PRZECIEŻ JEST KARENCJA!!! WIĘC NIE PISZCIE GŁUPSTW!!!
wypadkowa / 83.3.115.* / 2015-11-24 12:24
Największymi oszustami to jest ZUS i NFZ, a nie ubezpieczyciele. Pytanie jaka polisa i jaka firma. Wiadomo, że za składkę wys. 5 - 10 zł / mc cudów nie należy się spodziewać. Sama niestety należę do grupy ludzi "wypadkowych", więc mam wykupione polisy i NIGDY nie miałam problemu z wypłatą jakichkolwiek świadczeń. Nawet jak sąsiada niechcący zalaliśmy to dostał kasę z ubezpieczenia - MY nic nie musieliśmy płacić. Reasumując: Jak jest DOBRY agent i DOBRA firma to nigdy nie ma problemów.
Oli 7 / 188.33.203.* / 2015-11-24 12:04
Największymi oszustami są ubezpieczyciele właśnie!!!
L123 / 31.178.161.* / 2015-11-24 11:59
Największą grupę oszustów stanowią SAME TOWARZYSTWA UBEZPIECZAJĄCE !!! Opowiadano mi, zmarł ojciec znajomej na zawał serca, ale przecież leczył się na nadciśnienie ( prawie wszyscy w starszym wieku to mają) więc była odmowa za smierć wskutek zawału !!! Bo to skutek choroby a nie zawału, i w tym stylu robią wszyscy. Moja żone spotkało wylanie jądra miażdżystego dysku w kręgosłupie. Wyła z bólu, nie mogła nawet przewrócić się na drugi bok, ale dzięki dobrym lekarzom (którym w ten sposób serdecznie dziękuję za zaangażowanie oraz sanitariuszom z karetki pogotowia) - [hospitalizacja styczeń 2013] - ze Szpitala we Wrocławiu , z oddziału neurologicznego, z ulicy Koszarowej - postawiono ja na na nogi a potem przewieziono do szpitala drugiego, gdzie miła zabieg operacyjny. Była ubezpieczona w pracy, ale ubezpieczenie wykluczało właśnie kręgosłup, więc nie dostała żadnego !!! odszkodowania. Była też ubezpieczona od każdego dnia pobytu w szpitalu, ale znowu - nie na kręgosłup - więc znowu odmowa.
Takich to manipulacji i oszustw dokonują niby UBEZPIECZYCIELE.
res / 89.73.194.* / 2015-11-24 11:37
Kiedy TK sprawdzi zgodność z Konstytucją OC oraz GFU? Mafia obsiadła prywatną własność w postaci samochodów. Posiadanie stało się karą, podobnie jak praca w PL za którą wolni ludzie muszą płacić od stycznia 1200zł/mis. Gdzie my żyjemy? A nowa władza zapowiedziała że będzie okradać jednych bo drudzy mają dzieci, czyli tym razem trzeba to nazwać karą za nieposiadanie.Walą w nas jak się da albo za posiadanie albo za brak posiadania przyszłych "dawców" danin. Wykańczają Polaków sami Polacy, z resztą sam nie wiem czy można jeszcze nazywać oprawców Polakami.To są nasi wrogowie, wmawiający nam że jesteśmy wolni, a wolność ta polega a tym że możemy opuścić własny kraj-nasz kraj.
fefeff / 46.113.51.* / 2015-11-24 10:37
A kiedy powstanie specjalna komórka do spraw okradania przez ubezpieczycieli?
Ile grozi "prezesowi" takiej ubezpieczalni, a ile jego dyrektorom?
maleus / 77.65.95.* / 2015-11-24 09:06
Cwaniactwo i przekręty to cecha polaczków, nie Polaków. W artykule niema wzmianki o firmie, firmach, które zajmują się "odzyskiwaniem" odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych ... to dopiero jest szwindel.
misiek777777 / 95.49.244.* / 2015-11-24 09:06
A co oni myśleli , że złodzieja okradną???
Który / 212.182.96.* / 2015-11-24 09:04
Co ty koles piszesz bzdury? ty się zastanow i zbadaj problem jak rozne firmy, ubezpieczeniowe, finansowe,koscielne, rzadowe wyludzaja pieniądze od Polakow. Pomyslales o tym? ze jesteśmy nieustannie okradani w różny sposób ?
A czy ubezpieczyciel oddaje ci pieniądze jak Twój ojciec placil przez cale zycie składki na zus i emeryture i umarl i nie doczekal emerytury. Money zeszła do poziomu klozetu. Niech chociaż jeden artykuł napiszą prawdziwy jak firmy ubezpieczeniowe oszukują Polaków. To kto tutaj kombinuje i okrad
Gość 1234 / 83.7.32.* / 2015-11-24 09:03
A czy jest ubezpieczenie przed oszustwami ubezpieczyciela??? Ilu z nas miało do czynienia z NIEUCZCIWYMI wycenami tzw. likwidacji szkody??? Często są to tak śmieszne pieniądze, że nie wiadomo na co je przeznaczyć ale przy zawieraniu umów główne hasła to: uczciwe zasady, szybka likwidacja szkody z wypłatą odszkodowania, fachowa opieka itp. BZDURY przynajmniej w 80%.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy