Forum

Komentarze użytkownika "danpol"

Komentarze użytkownika: danpol

danpol / 2009-05-05 16:10
No ale co ma piernik do wiatraka, duskutujemy o Fotydze, ale nie , ajk musi dolożyć jako pisuar Tuskowi. Oj ludzie kto was rzeźbił, bo Fidiasz chyba nie. Tak się wy wszyscy do demokracji jak wół do karety. Zero kultury osobistej i dyskusyjnej. Aby sobie nawzajem dowalić. Może jednak lepiej z łba dowalic jakiejś ścianie betonowej. Lepszy skutek z tego bedzie , mniej idiotów w dyskusji.
danpol / 2009-05-05 16:06
Chyba bym sie schaftował. Ekspert jest sadysta.

Re: Fotyga wróci do pałacu. Będzie doradzać

danpol / 2009-05-05 15:35
Czy ta Pani nie mogłaby wreszcie wziąc sie za uczciwa pracę, jak inni normalni Polacy. Czy ciągle wozic sie trzeba na plecach Seniorki Kaczyńskiej i jej synusiów.
Wtglada na to, że pani fotyga nie chce pracować ze zwyklym "bydłem".

Re: Emeryci i samotne matki chcą najczęściej zbankrutować

danpol / 2009-04-28 19:27
Najpierw niech dluznik splaci wszystkie dlugi a potem może ogłaszac upadlość , tak być powinno. Powinien stracic obligatoryjnie cały majatek i wszystko co ma na rzecz wierzycieli, w nastepnej kolejności powinien odpracować pozostałe długi, a potem niech zdycha i nie naciaga następnych na dlugi.
Ot co, tak powinno być w demokratycznym państwie prawa, Dłużnik to przestepca i złodziej i nie ma dla niego miejsca w społeczeństwie tylko 1,5 m pod ziemia w worku jutowym, i nie na normalnym cmentarzu, bo napewno byl nierowbem.
danpol / 2009-04-28 17:36
Tusk do pieca z Michnikiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
danpol / 2009-04-28 17:26
Jaki on k.u.r.w.a. nasz , on Bolek ubekow a nie k.u.r.w.a. nasz.

Re: Nowy spot PiS. Palikot w roli głównej

danpol / 2009-04-28 17:24
No to sobie PiSuary pieknie strzelili gola w stopę. Następne procesy, bo na miejscu Saryusza Wolskiego, Huebner czy Buzka nie pozwolił bym sobie na emisje takiego spotu. Znów PiS do sądu. Czy oni k.u.r.w.a. nie myślą dupki, a ja chce ich powrotu do wladzy.
danpol / 2009-04-17 18:55
No kolego podziwiam, podziwiam elekwencję. No przebileś mnie.
Jednak nie dociera do Ciebie moja głęboka myśl spowodowana troską o nasz kraj.
Z takimi jak Ty kolego, budowć kraju i ładu w kraju nie mozna. I pomyslec że takich jak Ty kolego jest w tym kraju 80 % conajmniej, dla ktorych im gorzej tym lepiej.
Lekarzem niestety nie jestem, myslałem że mogę byc uzdrowicielem, ale natrafiając na takie "opory" zwatpiłem.
Miłego weekendu, bez polityki i politycznej bijatyki na najwyższej półce.
danpol / 2009-04-17 17:39
Przeczytaj kolego raz jeszcze powoli co ja napisałem to pogadamy. Z tej PiSowskiej wscieklości nie doczytałes do końca tego co napisałem i nie wyciągnałes wniosków.
danpol / 2009-04-17 17:36
A za co im płacic , za rozkradzenie Polski ?????????
danpol / 2009-04-17 17:33
No bo jak można inaczej nazwać kretyna, ktory dla zaspokojenia własnej ambicji rozpieprza nawet budowana przez siebie partię, drugą co do wielkości w kraju. Trzeba być skrajnym oszołomem albo drugim Hitlerem.

No cóż mozna powiedzieć na koniec tej...

danpol / 2009-04-17 17:27
arcyciekawej dyskusji. Naplulista se dowoli, co poniektórzy bardzo sie zdenerwowali walczac jak lwy(by) o swojego Prezesunia kochanego Jareczka Posranego i nadal widać jedno:
Należaloby zasądzić dożywotnie kary więzienia (bez możliowości skrócenia kary) dla panów : Jarosława i Lecha Kaczyńskich, Donalda Tuska, Schetyny, Gosiewskigo, Kurusia-Kurskiego i kilku jeszcze oszołomów ze szczytów partii PO PiS. Wtedy naprawde powstał by wczesniej planowany PO PiS, ktory na wzór tych POPISów samorządowych zbudowałby normalny kraj, bez sklócania społeczeństwa i innych tych wszystkich złych rzeczy które dzieją się wokół nas. Powtorzyc by trzeba lata sześćdziesiąte i wydać bilety w jedną stronę żydostwu moskiewskiemu i brooklińskiemu okradającemu nasz kraj. Wtedy byłaby szansa że moglibyśmy być najsilniejszym z nowych krajów członkowskich Uniii, ale kto odważy się to tałatajstwo rozgonić. Jeżeli taki sie znajdzie to jemu się Nobel należy a nie Bolkowi Wałęsie.
danpol / 2009-04-01 11:08
Witam Uś Mośka.

Re: Drastyczne kary dla kierowców za dociskanie gazu

danpol / 2009-03-31 20:30
Powiem tak, powinno byc 200,00 PLN z przekroczenie o 1 kilometr. Polacy to bydło, które jeździć nie umie. Dać takiemu "petardę", a od razy zapomina ile jest pedałów widzi i czuje tylko gaz.
Bardzo dobrze , niech sie bydło jeździc nauczy.
Wogóle to powinny byc jescze wieksze ograniczenia prędkości i w miastach (30) i na drogach (70).

Re: Wałęsa chce emigrować. Tusk: Wałęsa to skarb

danpol / 2009-03-30 17:09
Ja uważam, że w tej sytuacji jaka wogóle istnieje, było by najwłaściwsze gdyby obaj wraz z rodzinami wyemigrowali na zawsze.
Tuskkowi nagonki na prezydenta mojego miasta do końca życia nie wybaczę. Rowneiz Bolkowi że jest Bolkiem.

Najnowsze wpisy