Forum

Komentarze użytkownika "danpol"

Komentarze użytkownika: danpol

danpol / 2010-11-18 15:14
Ja do pierwszej i jestem z tego powodu dumny. I moje czsy jeszcze wrócą, bo lepsze jest kondominium rosyjsko-niemieckie i kaczyńsko-żydowskie.
danpol / 2010-11-17 16:02
Powiem tak, jak czytam te PiSuarowskie brednie to oficjalnie oświadczam, że jeżeli był to zamach na kardupla i innych pisiorów, to ja bardzo wdzięczny jestem tym którzy ten zamach ???? przeprowadziili, oczywiście o ile to był zamach.
danpol / 2010-11-17 15:39
Chyba pomyłka; a może w Samarze montowali odpowiedni sprzęt na polecenie Pan Y a nie X, to bardziej wiarygodne i zgodne z linią rozumowania i polityczne wierchuszki PiSuarów.
danpol / 2010-11-17 15:35
jokio - chory psychicznie marzyciel ! Moje kondolencje.
danpol / 2010-11-10 19:59
Coś tak czuję, że mamy prowokatora PiSuarowego w postaci EUROSTUDENTA. Jakas nasłana na foa menda pisowska.
danpol / 2010-11-10 19:39
To napewno wina Tuska i PO, no nie euro-studencie ?
danpol / 2010-11-09 21:59
A dlaczego banlrut jest poza egzekucją ? Niech w ramach długu odda narządy za darmo, nawet w drodze eutanazji.
danpol / 2010-11-08 17:16
A komu sie ma kłaniać ? Żydom z Brooklinu ? Ich ma kochac tak jak kurduple ? Ja tej miłości nie popieram, najlepsyz wróg ale po sąsiedzku.
danpol / 2010-11-08 17:14
Ale dla zgody międzynarodowej robi sie wszystko co można, a PiSuary tego nie uznają. Dla nich Ruskie to be chociażby kosztem III wojny światowej. Dyplomaci z nich jak z koziej dupy rządowy tupolew.
danpol / 2010-11-08 17:07
Mnie tam za komuny było dobrze i uważam że dobrze by było, żeby Putin znów polaczków za mordę wziął i walił o glebę aż zmądrzeją i przestaną wymachiwać szabelkami, albo h... ich strzeli.
danpol / 2010-11-08 17:03
No ale był stolarzem i już.!!!
danpol / 2010-11-08 17:02
A przepraszam bardzo, czy żony dyplomatów, są od macochy ????? Dlaczego nie mają dostawać pieniezy za taka pracę ??? Czyżbyście traktowali je jak służbę na dworze ??? Każdy ma prawo do pracy i zapłaty za ta prace, wraz z ubezpieczeniem emerytalnym. Jest to niezbywalne prawo małżonek naszych rządzących i ich przedstawicieli z granicą !!!!!

Re: Fedak popiera pensje dla żon dyplomatów

danpol / 2010-11-08 16:57
Uważam to za słuszne , jak rowniez słuszne byłoby zatrudnianie dzieci, które rownież tam przebywają i piastują rożne role z rolą kierowcy, tlumacza , informatyka rownież.
Ponadto zpomina sie często o małżonkach i dzieciach pełnoketnich naszych posłów, senatorów, i członków rządu, ktorzy też jak najbardziej biorą udział w życiu służbowym swoich małżonków i rodziców będących posłami , senatorami i członkami rządu. Żony często są kucharkami na przyjęciach towarzyskich, gdzie ich małżonekowie są osobami publicznymi i muszą takie spotkania towarzyskie odbywać i organizować w swoim domu lub siedzibie. Nie ma na co utyskiwać, tak jest na całym cywilizowanym świecie. Ci co to krytykują, to z reguły nieudacznicy, którzy do dziś nie mogą sie znaleźć w nowym ustroju i pozostając na dnie społecznym utyskują i obrażają tych, ktorzy potrafili znaleźć sie na świeczniku.
danpol / 2010-11-03 17:56
I co z tego że sie kolego zgadzasz ? Czy to coś da ? Należy publicznie zdymisjonować rząd nieudaczników, ale to w Polsce jest nie mozliwe.

Re: Król dopalaczy przesłuchiwany. Wyjdzie na wolność?

danpol / 2010-10-11 11:08
Najgorsze jest to, że według naszego zjełczałego prawa koleś ma racje i dostanie te miliony, i dalej bedzie handlował.

Najnowsze wpisy