Forum

Komentarze użytkownika "danpol"

Komentarze użytkownika: danpol

danpol / 2010-10-07 15:36
A co kolego wolałbyś:
- wojnę z najwiekszymi gospodarkami, które posiadaja najbardziej chlonne rynki ?
- wpieprzanie sie w sprawy innych krajów ? tolerowałbyś gdyby Niemcy byli rzecznikami ślązaków dążacych do samostanowienia ?
- jakiego prezydenta ? jednej czwartej narodu, nieudacznika unieszczęśliwionego przez własnego brata, który jeszcze nad trumną wykorzystuje go do walki o władzę ?
- rynsztolowe zachowanie ? a co myślisz o Kurskim i jego obelgach (np. niereformowalnie laboratoryjnie wypreparowane cyborgi- to na PO, albo bełkotliwy eksponat terorii Darwina i inne) Jakie to jest zachowanie według Ciebie ?
- zachowanie prezydenta Komorowskiego ??? A ca ma tolerować mogły pod samozwańczym krzyżem pod Pałacem, do którego przyjeżdżają politycy rownież innych wiar ?Czy tylko wiara katolicka jest jedna na świecie ? Podobają ci sie marsze pod przewodem Kaczyńskiego na wzór bojówek SA ? Nie głosowałeś, to nie komentuj wyboru.
- jakie zwalanie winy, dlaczego twoja partia nie potrafi przyznać sie do popełnionych błędów, które popełnili również, dlaczego w imię dążenia po trupach do władzy twoja partia w czambuł krytykuje wszystkie posunięcia PO nawet te zaliczane do osiągnięć ??? gdyby PiS rządził dobrze - robił by to do dziś ku zadowoleniu Polaków, tyle że nie miał programu , a podstawą rządzenia była nie naprawa kraju , tylko wiecznie nikomu nie potrzebne rozliczenia.
- jakim komunistom, czy w PRL-u był komunizm ??? O czym ty mówisz człowieku ? afery i złodziejstwo były, są i będą, bo prawo jest do dupy, a ponadto krajem rządzi mafia powstała z nikontrolowanej przez nikogo elity służb specjalnych, która nawet Waszego Szeryfa Ziobre miała w du..e, bo ma pieniądze. Trzeba był z tym walczyc najpierw ale 20 lat temu. Teraz nikt tego juz nie opanuje i nie zlikwiduje.
Tak więc kolego, jeżeli juz bronisz z zacieklościa lwa swojich wybrańców, bądż obiektywny, nie tak jak lkonsorpcjum towarzysza Rydzyka.
danpol / 2010-10-07 14:06
To nie w Moskwie i Berlinie podejmowane są te decyzje. One są podejmowane przez najwa żniejszych w Diasporze Brooklińskiej przy współudziale żydów moskiewskich.
Prawda jest taka, że w Europie żaden minister finansów żadnego rżądu nie podskoczy amerykańskiemu żydowstwu, dlatego powtarzam z uporem maniaka : "śmierć białym amerykanom!!!!!!!! - Bin Ladenie do roboty a nie opoeprzać się"

Re: Kempa: Boję się, że handlarze dopalaczami wygrają

danpol / 2010-10-07 13:53
W naszym kraju nawet oficjalnie można sprzedawać ostre narkotyki. Wystarczy aby dostawca na fakturze napisał, że o "używki" i tak mogloby się nazywać w dalszej dystrybucji, dlatego Państwo nie wygra batalii z kumatym przedsiębiorcą z Łodzi. Jedynie sie Tusko-mlot skompromituje jak zwykle zresztą.
A dajcie im te narkotyki nawet najmocniejsze , bedzie mniej geb do nakarmienia.

Re: Śmiertelne pobicie pod krzyżem? PiS bada sprawę

danpol / 2010-10-07 13:43
Czy ten Kaczyński jest naprawdę tak walnięty, czy udaje kretyna ??????
Co on może o zyciu powiedziec jak on na podwórko nie wychodził ???
On żyje w nierealnym świecie. W jakim kapitalistycznym kraju przywiązuje się wagę do historii, patriotyzmu i innych bzdór, które w tym kraju wymarły śmiercią naturalną. Kogo dziś obchodzi AK , Powstanie Warszawskie (jhak wszystkie poprzednie przerżnięte).
Jak długo ci idioci z PiSu będa obrażeni na naszych największych ewentualnych partnerow handlowych czyli Rosję i Niemcy. Tym krajom podporządkowuje się połowa współczesnego świata biznesu, a on by chciał trzecia wojenke rozpętac i stać na Kasztance z szabelką do boju.
Kościół, którego tak broni z Tow. Rydzykiem na czele juz dosyć złego zrobił w Polsce. Powinien być odsunięty od polityki i gospodarki i zamknąć sie w czeluściach kościołów, a nie na ulicach, gdzie znajdują sie przedstyawiciele różnych odłamów religijnych. Nie krzyż a zdrowa gospodarka powinna być wyznacznikiem Polski.
Kiedy wreszcie ktoś postawi kres tej destrukcji i utopii w wydaniu Kaczyńskiego i jego chorych z urojenia wyznawców.
danpol / 2010-10-05 19:54
Nie zmieni sie tak dlugo, jak młodzi zamiast p********* pieścią w stół i wreszcie odspawać dzisiejszych polityków od koryta, będą woleli wyjachac z kraju.
Ale jeżeli wolą robić to czego anglicy nie chcą, to trudno myślec o zmianach w Polsce.

Re: W czwartek strajk. Utkniemy w kolejkach do kas?

danpol / 2010-10-05 14:44
No cóż, podobno chcieliśmy upadku komuny, czyli mamy kapitalizm. Idei Kaczyńskich : "socjalizm w kapitaliźmie" nie da się wprowadzić bo taki trzeci system jest nierealny. Tak więc : pretensje do Pana Boga, a związki won z firm, bo sieją destrukcję za pieniądze podatników (patrz : ZZ w stoczniach, w polskiej miedzi i wszędzie tam gdzie władze związku siedzą na pasku dyrekcji, przyspawani do dobrze płatnych stołków, a hu... z pracownikami, dla ktorych notabene nic zrobic nie mogą chodząc na pasku zarządów firm).
Włoski strajk : jeszcze chcecie u******** los Polakom ? sadyści. Zgodziliście sie pracować za psie pieniądze ? Jeżeli tak to jeżeli sie najeliście za psa to szczekajcie a nie gryźcie.

Czy ta fujara cokolwiek doprowadzi do końca ????

danpol / 2010-03-24 17:19
Czy nie ma takiej mozliwosci, żeby mozna było ubezwłasnowolnić dupnego premiera i dupny rząd.
Toz oni nic nie zrobili, a to co mowia ze zrobili praktycznie zrobilo sie naprawdę samo, bo nie zdążyli spieprzyć.
Ludzie, ile jeszcze ta parodia będzie trwać ?
PO - nieroby, zlodzieje
PiS - krzykacze , burzyciele porządku
SLD - trupy polityczne
PSL - przystawka
Reszta się nie liczy. Czy wreszcie znajdzie sie Hitler Bis albo Stalin Bis , żeby ten kowchoz rozpieprzyć i zacząć wreszcie cos w tym kraju robić.

Re: Grad nie rezygnuje z prywatyzacji Lotosu

danpol / 2010-03-19 14:55
Jedno co najważniejsze. Rece precz od Lotosu. Dajcie rzadzic (bardzo dobrze jak dotychczas) Panu Olechnowiczowi.
Dosyć tych przymiarek mających na celu rozpieprzenie ostatniego polskiego koncernu. Najpierw węgrzy , potem Lukoil, potem Orlen, potem Kaczyńscy chcieli oddać Lotos w jedyne "wiadome łapy-górali", którzy dążą do rozwalenia i zaboru wszystkiego co polskie. Ponieważ pan Kulczyk jest prominentnym przedstawicielem tych górali i jest na ich pasku (tych z Brooklinu), tak więc wszystkim, tylko nie jemu jakiekolwiek udziały. Dość mamy jego dominacji w autostradach, musimy płacic za odcinki autostrady bedące w ciąglych remantach , jak za w pełni przejezdne. Czy minister Grad chodzi rownież na pasku "BNrooklinu"????

Re: Zeznania żony Papały mogą pomóc gangsterom

danpol / 2010-03-17 17:59
Tak po mojemu, to zabili go i uciekł za granicę po zdefraudowaniu kasy policji.
danpol / 2010-03-17 17:54
Ja sie nie martwię, zanim to powstanie to ja juz zgnije pod ziemia.

Re: Telewizja i radio dopłacają do misji z reklamy

danpol / 2010-03-15 20:20
No niestety telewizja publiczna kwalifikuje się do zaorania.
Na co mamy płacic abonament :
- na odprawę dla takich jak bźdźiągwa ziobrowa czyli Kotecka i im podobni, naprzyjmowani przez frakcje polityczne ?
- na utrzymanie pachołków PiS-owskich i SLD-owskich, którzy w sposób wyraźny działaja przeciwko oficjalnemu rządowi i partii, ktory go powołał ?
- na opłacanie bzdetów typu , kto tak pięknie śpiewa albo tańczy, podobno według jakiegoś pseudo psychicznego prezesa, te programy mają bardzo ważną misję bo propagują taniec, taniec na lodzie i tym podobne bzdety na wykonawców których łożone sa potężne pieniądze na niebotyczne honoraria ?,
- na opłacanie gadających i kłócących się w świetle jupiterów skretyniałych i poniekąd zdziadziałych pseudo polityków, typu Kurski, geremek i innych cymbałów ?
- na oglądanie głupich reklam tworzonych przez ćpających pseudo reżyserów i twórców, propagujących błedy ortograficzne i gramatyczne ?
- na oglądanie mlaszczącego kurdupla jednego drugiego i trzeciego (Przemysława) ?
Na to wszystko moje nie i dlatego nie mam zamiaru płacić abonamentu w jakiejkolwiek formie.\
To juz nie jest telewizja bubliczna , to juz jest dom publiczny.
Przekonany jestem, że jestem z wielu , którzy myśla tak samo.
Telewizję i Radio tzw publiczne należy zlikwidować, wywalic tya całą bande nieróbów z redakcji i zbędnej całkowicie Krajowej Rady.
Politycznie zaorać.
Pozostawić jedynie personel techniczny i płacić im jak należy za wykonywaną nieraz bardzo ciężką pracę (szczególnie technicy transmisji, maszynisci studyjni) , i budować tą firme od początku, od podstaw na bazie mlodych, politycznie nie zboczonych redaktorów i twórców - i żeby było śmiesznie, nie jestem fanem Towarzysza Rydzyka, ale podoba mi się praca młodych redaktorów tej stacji i ich warsztat, przypomina mi to Telewizje Polską z okresu, kiedy ja tam pracowałem (w transmisji), zaczynając jako 16-to letni gówniarz. -.
Finansowanie proszę bardzo, jest pomysł :
- Abonament , za pośrednictwem Telewizji kablowej, albo satelitarnej, a kto jej nie odbiera z kabla lub satelity , wpłata na poczcie lub banku, ale pod jednym warunkiem :
przykładowo ja, jako mieszkaniec Sopotu na Regionalną TVP3 Gdańsk , mój wirtualny kolega ze Szczecina i okolic na Regionalna TVP3 Szczecin
- Fundusz państwowy na TVP 1 i 2 jako ogolnopolskie oraz przy współudziale konkretnych resortów na TVP tematyczne
- wszystkie wydatki tak regionalnych jak i centralnych ogłaszane i pod kontrolą nas podatników, a nie ciche audyty i ukryte rezerwy, albo zbędnie kominowe koszty.
- W regionach powinni zarządzać Telewizją Naczelni Redaktorzy - fachowcy dziennikarze lub twórcy a nie banda zjełczłych polityków.
I to by było chyba na tyle, aczkolwiek można by tak do rana, niestety nikt z decydentów tego nie czyta.

Re: Emeryci w rządzie niemile widziani?

danpol / 2010-03-15 16:15
Jest to niewątpliwy problem, z jednej strony Pani Fedak nawołuje wręcz do pracy po 65-ce, co ja akceptuje całkowicie (mam 60), ale nie może to być barierą dla mlodych do kariery.
Muszą zostac stworzone w przedsiębiorstwach stanowiska, na których starocie takie jak ja mogą się jeszcze przydać nie jako figuranci, ale pracownicy pomocniczy (archiwiści, doradcy - uwzgledniając doświadczenie , know-how i przedewszystkim kontakty - oraz personel pomocniczy).
Nie wiem, jak może to zostac zrealizowane, gdyby sysytem emerytalny w Polsce był normalny, można by pomysleć o zmniejszeniu daniny na rzecz ZUS-u od pracowdawców zatrudniających ludzi 50+ i na przykład co 5 lat ( 55, 60, 65, 70, 75) o jakiś procent, tak żeby zmobilizować pracowdawców do zatrudniania takich pracowników.
To co jest teraz to jest drwina. Po pięćdziesiątce ludzi nie chcą zatrudniac oficjalnie. Szara strefa jest porażająca. Człowiek pracując cały rok na czarno (znam przykłady i to dużo) dostaje na koniec roku PIT 11 na kwotę 3500,00 PLN za umowy zlecenia co stanowi 1/12 conajmniej jego dochodów, z czego do funduszu ZUS idzie kwota około 1000 PLN, a na fundusz zdrowia niecałe chyba 200 PLN.
To jest chore, dlatego ktoś musi walnąć pięścią w stół, chyba że rządzący mają tp głęboko w d... , patrząc tylko na swoja karierę polityczna i zasobność portfeli : osobistego, żony, kochanki i rozbebranych dzieciaczków, nie mówiąc już o kolesiach i innych Antka śfagra kobity braci.
danpol / 2009-05-29 22:19
Niech sobię będzie i BBWR jeden h..., al tak jeden jak i drugi technologicznie były do dupy i były niebezpieczne. To co pisałem to były fakty na wtedy, nie jestem atomista, i nie mosiść "spieprzej dziadu" wyzywac od kłamcow. Jak znasz temat lepiej, od stroy fachowej to sie wypowiedz a nie obrażaj. Chamstwo totalne.
danpol / 2009-05-28 17:41
Nie przesadzajmu, to co było planowane w Żarnowcu, to dzis by był drugi Czernobyl. Pamiętam tą akcję. Przywieźli ban do Gdyni reaktor SKODY czeski. a taki właśnie wywalił w Czernobylu.
Nie mieliśmy wtedy dostępu do dobrych technologii, i całe szczęście że to ludzie a nie jacyś tam ekolodzy (o ktorych za komuny wogole nikt nie słyszał) , sprzeciwili sie ostro na tyle, że noca ten reaktor pod opieka wojska i milicji wywiezioni z terminalu kontenerowego w Gdyni do jednostki wojskowej w Babich dołach pod Gdynią. jakie jego dalsze losy nie wiem, ale chyba go odsprzedali do karajow trzeciego świata, albo Korei Północnej.

Nareszcie jest szansa, że

danpol / 2009-05-27 18:03
ktoś posadzi tą całą bandycką sitwę na daj Boże , noże pietnastoletnia odsiadke, bez mozliwości wcześniejszych zwolnień.
To co sie czyta na temat tych kombinatorów z afery Rywina, morderstwa Sekuły, to tylko szczyt góry lodowej. Wiadomo, że ta sitwę (słuzby specjalne) jest trudna do rozpracowania, że może być jeszcze więcej takich ofiar jak Papała, ale gdyby sie udało tych gnojów ując, to warto nawet na pół roku wypisać sie z Unii Europejskiej, żeby te gnidy skrócic o glowę, a ich bogactwa, materialne wyprowadziły by naszx kraj z zadłużenia. Za to najbardziej jestem wkurzony na byłego ministra Zbigniewa Z. i kierownictwo PiS, że jak bylii u władzy i zaczęli walczyć z ta hydrą, przy okazji za duzo kłapali dziobami przed kamerami, przez co wylali dziecko z kąpielą. Trzeba było działać, i ogłaszać spektakularne sukcesy, a nie zdradzać bandzie sluzb specjalnych swoich zamierzeń. Druga taka okazja juz sie nie zdaży, bp PO broni tych bandziorow liczac na ich pieniądze i wplywy, oraz na poparcie w wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

Najnowsze wpisy