Forum

Komentarze użytkownika "DSA"

Komentarze użytkownika: DSA

DSA / 2009-03-29 14:49
A uważasz iż to co się dziej w mediach na temat tej całej sytuacji jest rzetelne oraz normalne?

Nie uważasz iż MasMedia oraz ich super analitycy robili analizy pod publikę którą tak sterowali iż mam ten rzekomy straszny i wielki kryzys?

Re: Policja zatrzymała już 1100 nietrzeźwych kierowców

DSA / 2009-04-13 08:58
Ojjjejjj.... A co to się stało że tyle wypadków na drodze droga Policjo? Ja myślę żeby zmniejszyć ilość tych wypadków na następne święta to dokupmy jeszcze:

- 5 razy tyle nieoznakowanych samochodów wraz z policyjnymi kierowcami piratami
- 20 razy tyle fotoradarów stawiając je nawet na tych kilku kilometrach autostrad polskich
- 50 razy tyle suszarek które łapią z kilometra i nie wiadomo potem czyjego auta to prędkość
- 100 razy tyle znaków ograniczających prędkość do 20 km/h.

Broń borze NIE DAWAJMY KASY na budowę NOWYCH DRÓG i AUTOSTRAD bo to jest za drogie i nieskuteczne!!!!
DSA / 2009-05-18 00:12
Masz rację!!
Ja też miałem problem że ktoś moją kartą zapłacił zagranicą.
Zadzwoniłem do swojego banku złożyłem reklamacje (mój bank nagrywa rozmowy) powiedziałem że to nie ja wykonałem tą transakcję i po miesiącu miałem kasę na koncie z powrotem.
Oczywiście zwrot jest do kwoty 150 euro chyba że masz jakiś lepszy pakiet ubezpieczeniowy karty.

Na wszelki wypadek zablokowałem kartę i wyrobiłem nową z nowym numerem karty.

Re: Iran: Kolejne ofiary, aresztowano członków opozcji

DSA / 2009-06-21 15:40
No świat patrzy a szczególnie USA jak powstaje pierwsza giełda ropy w Iranie gdzie będzie można kupować ropę w EURO i nie tylko....

Rezerwy w dolarach już się proszą o wymianę....
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy