Forum

Komentarze użytkownika "DSA"

Komentarze użytkownika: DSA

Re: General Motors na krawędzi. Zbankrutuje?

DSA / 2008-11-08 12:08
może to w końcu obudzi amerykanów iż tandetne, paliwo żerne samochody nie sprzedadzą się nigdzie po za USA.

A jednocześnie sobie zdadzą sprawę że konkurencja z, poza USA jest już na ich rodzimy rynku.

Re: WIG20 pomału zbliża się do dna

DSA / 2008-11-13 11:12
Mogli chociaż zaopatrzyć się w jakieś nowe zdjęcia a nie to zdjęcie już widzę dobry rok
DSA / 2008-11-13 18:53
Ja tu nie pisałem o niemieckich autach ale np o Toycie która już ma bardzo spory udział w rynku USA. Ale nie tylko toyta, nissan, honda (i ich odmiany Accura, lexus itp).

Choć jak widzę tą tandetę w środku chryslera to chyba bym wolał
"szwabskie twarde i chełmopodobne wageny" ;]

Re: Polska nie musi być rajem dla spekulantów

DSA / 2008-11-13 21:27
Cała giełda to jedna wielka spekulacja. reszta to tylko kwestia pieniędzy.

Re: OPEC narzeka. Straciliśmy 700 mln dolarów

DSA / 2008-11-19 20:55
Jak tu stracili to ja chce wiedzieć ile zyskali od dwóch lata do lipca 2008.....?

:];]:];]:];]:];]:];]

Re: Ropa może stanieć poniżej 25 USD

DSA / 2008-12-04 20:41
Czy nie ci sami analitycy jeszcze w czerwcu twierdzili że baryłka podskoczy o 200 USD?

Banda spekulantów... Co wy wiecie o gospodarce...

Re: Taniej byłoby zaprzestać ścigania oszustów

DSA / 2008-12-08 00:23
Skarbówka za większą kasę się nie bierze bo się boją.

Wolą wykańczać małych którzy nie mają kasy na super adwokatów i nie mają zbyt wielu pieniędzy bo wtedy jest łatwiej wykończyć firmę (oszusta...) który ledwo co zarabia na siebie i jeszcze musi płacić podatki na Państwo które nic mu nie daje w zamian ....
DSA / 2008-12-09 19:05
Z jednej strony to jest dobre ale przez takie rozwiązanie może się okazać iż takie firmy jak kiedyś Optimus z Nowego Sącz upadną bo będą ściągać kase za wszystko co się da mimo iż nie będą mieli pewność że robią to zgodnie z prawem...

Re: Nowy bat na piratów. Fotoradar zrobi zdjęcie od tyłu

DSA / 2008-12-10 09:03

Eksperci podkreślają, że rozwiązania te są obecnie w większości krajów Europy Zachodniej.


Karać będą nas jak w Europie zachodniej a autostrad, skrzyżowań bezkolizyjnych itp jak nie było tak nie będzie...

Policja nie maj co robić z pieniędzmi. Może niech się zajmą tym żeby zamiast wstawiać głupie ograniczenia albo fotoradary zmienić przebieg drogi w danym punkcie...
DSA / 2008-12-10 17:23
Ja też jestem piratem bo jadę na trzypasmówce 70km/h która jest wylotem z miasta z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami i brakiem pasów dla pieszych.

A jestem tylko dla tego 50 bo przyłączyli ten odcinek kilka lat temu do miasta i pojawił się super zbawienie dla policji teren zabudowy!!!!!
DSA / 2008-12-11 15:43
oczywiście że stoją to ich ulubione miejsce. Bo nikt nie będzie przestrzegał absurdu (ale ja do absurdów mam CB)

A najlepsze wzięcie ma straż miejska która pożycza przenośny fotoradar żeby podreperować budżet miasta i swój bo przecież kasa z mandatów ląduje do miasta a straż podlega miastu.

Re: Internet w Polsce będzie najszybszy w UE

DSA / 2008-12-29 13:17
gdzie te szybkie łącza będą? w miastach nie mniejszych niż warszawa....

Re: Dopalacze.com do kontroli

DSA / 2009-01-08 15:52
To się nazywa reklama strony w mediach za free ;] Chyba zamiast chronić to media ściągnęły im jeszcze większą liczbę klientów ;P

Re: OFE gorsze od ZUS. Wszystko przez bessę i prowizje

DSA / 2009-01-09 15:21
OFE zawsze będzie lepsze niż ZUS tylko kilka lat przed emeryturą trzeba zrobić dywersyfikacje portfela na bardziej bezpieczne fundusze żeby 2 lata albo 4 lata przed przejściem na emeryturę nie wpaść w besse...

Re: Platforma zdecydowała. Nagana dla Palikota?

DSA / 2009-01-13 19:51
Może się z wszystkim nie zgadzam z Palikotem ale cenie go za to że mówi to co myśli...

Ma gość pomysły na sprytne wypowiedzi i nie konwencjonalny sposób uprawienia polityki zwrócenia uwagi na problem jak np "akcja z wibratorem..."

Najnowsze wpisy