Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2007-08-01 21:01 / portfel / Tysiącznik na forum
to miłe co piszesz, jak wspomniałem jesteś spokojnym człowiekiem i jeszcze dodam, że po przeczytaniu tych dwóch książek, o których mówiliśmy zarobisz, bo nie popełniasz nerwowych ruchów, natomiast w czasach słabszego rynku będziesz musiał się nauczyć się ciąć straty i być może zrezygnować z inwestycji giełdowych na jakiś czas
czym szybciej pokonasz lektury tym lepiej, przecież w szkole też musiałeś czytać i to ze zrozumieniem
kalot / 2007-08-02 08:22 / portfel / Tysiącznik na forum
tak powinno być, to dla nas -inwestorów giełdowych- dobra wiadomość
ale sformułowanie "Coraz więcej inwestorów chce sprzedać prawa do niewybudowanych jeszcze lokali" jest nieco mylące, gdyż to właśnie Ci, którzy uciekli z giełdy przed "niepewnymi zyskami będą - być może- wracać i tu lokować to co gdzie indziej planowali
w obecnej chwili ceny mieszkań zyskując kilkakrotnie na przestrzeni ostatnich kilku lat (bez zmiany standardu) bardziej oddaliły się od rzeczywistej wartości czy potencjały nabywczego niż akcje za swoją średnią wyceną ok 23, która 4 lata temu była niewiele niższa
podobnie zdrożała ziemia, w ciągu 10lecia niektóre (atrakcyjne działki) nawet kilkunastokrotnie, chociaż wielu przyszłych budowniczych już ją kupiło
kalot / 2007-08-02 09:28 / portfel / Tysiącznik na forum
nie widzę takie informacji wśród spółek
kalot / 2007-08-02 09:31 / portfel / Tysiącznik na forum
na Kubie!

Re: Komentarze do portfela "lukasz506"

kalot / 2007-08-02 09:37 / portfel / Tysiącznik na forum
podpowiem młodszemu inwestorowi, akcje kupujemy zanim dużo wzrosną, najlepiej na wybiciu z formacji filiżanki i wtedy się nie musimy troszczyć o zyski z inwestycji

Re: Komentarze do portfela "OlejOjc"

kalot / 2007-08-02 09:39 / portfel / Tysiącznik na forum
wprawdzxie się zaczerwieniło, ale spółki kupujemy na lata, Ty zainwestowałeś w takie, które będą powiększać z ysk
w związku z tym, że nie ma wśród nich spółek spekulacyjnych jest prawdopodobne, że w dłuższym wymiarze czxasowym na nich nie stracisz

Re: Komentarze do portfela "tupisac"

kalot / 2007-08-02 09:41 / portfel / Tysiącznik na forum
mogę napisać, że pomimo chwilowych - mam nadzieję - trudności wyjdziesaz na prostą, szcególnie, że nabyłeś nienajgorszy towar na rynku

Re: Komentarze do portfela "Tadeyro"

kalot / 2007-08-02 09:42 / portfel / Tysiącznik na forum
fon, masters i bioton to inwestycje nietrafione

Re: Komentarze do portfela "s1mody"

kalot / 2007-08-02 09:45 / portfel / Tysiącznik na forum
na tych akcjach z pewnością w przeciągu inwestycji średnio, ani dłygookresowej nie stracisz
nie wiem czy sam grasz, czy podpierasz się czyimiś podpowiedziami, ale będziesz miał dpobrze
Elektrim będzie rósł zarówno spekulacyjnie jak i fundamentalnie, a Fasing to sam miód przy tej cenie
kalot / 2007-08-02 09:46 / portfel / Tysiącznik na forum
nie, na odwrót, sam się zastanów
kalot / 2007-08-02 09:49 / portfel / Tysiącznik na forum
niestety można, a ilość ich nie maleje

Re: Komentarze do portfela "tkuznick"

kalot / 2007-08-02 09:53 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli żadna z inwestycji nie zabarwia Ci portfela na zielono to powinieneś zastanowić się, czy warto jednocześnie inwestować całym kapitałem
prawdopodobnie zaatakowałeś na lokalnych górkach
czytanie książek o inwesdtycjach giełdowych odsunie od Ciebie tą przypadłość
szczegóły przy odzewie

Re: Komentarze do portfela "francik"

kalot / 2007-08-02 09:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Qumaka warto przetrzymać rok, a będą zyski

Re: Komentarze do portfela "DAMIAN26"

kalot / 2007-08-02 09:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Optimus kupiony w złym momencie

Re: Komentarze do portfela "robitherobot"

kalot / 2007-08-02 09:57 / portfel / Tysiącznik na forum
te spółki na których tracisz prawdopodobnie odbiją dynamicznie, ale też mogą spaść powrotnie, zatem nie przegap wyjścia z inwestycji

Najnowsze wpisy