Forum

Komentarze użytkownika "Leh"

Komentarze użytkownika: Leh

Re: Wybory w USA będą miały wpływ na inwestorów?

Leh / 2012-11-05 20:51 / Bywalec forum
To by się zgadzało. Dow Jones jest 7% od rekordu wszech czasów. Jak osiągnie szczyt to myślę że będzie "go down" czyli jak mówią geografowie zwrot na południe i początek bessy.

Re: Zbigniew Boniek prezesem PZPN. Pierwsze decyzje ogłosi po weekendzie

Leh / 2012-10-27 12:56 / Bywalec forum
Dziwny ten kraj. Żeby na stronie zajmującej się finansami najważniejszą wiadomością był wybór prezesa PZPN. A co mnie to obchodzi. Tak jakby miało to coś zmienić.

Re: Wall Street mocno w górę. GPW pójdzie jej śladem?

Leh / 2012-10-17 23:59 / Bywalec forum
Niedługo indeksy amerykańskie ustanowią rekordy wszech czasów po czym nastąpi potężny spadek jak w 2007 i 2008r. Europa oczywiście podąży za Ameryką. Prawdopodobnie zbiegnie się to z pogorszeniem nastrojów w Grecji, Hiszpanii a może jeszcze Włoch.

Re: WIG20 znów powyżej 2400 punktów? Zobacz, jakie są na to szanse

Leh / 2012-10-17 23:57 / Bywalec forum
Niedługo indeksy amerykańskie ustanowią rekordy wszech czasów po czym nastąpi potężny spadek jak w 2007 i 2008r. Europa oczywiście podąży za Ameryką. Prawdopodobnie zbiegnie się to z pogorszeniem nastrojów w Grecji, Hiszpanii a może jeszcze Włoch.

Re: Poniedziałek to nie najgorszy dzień tygodnia?

Leh / 2012-08-20 16:47 / Bywalec forum
Ja jednak najbardziej nie lubię poniedziałku szczególnie gdy jest godz. 6 rano.

Re: GPW: Sprawdź, co ciągnie WIG20 w dół

Leh / 2012-07-02 16:15 / Bywalec forum
Pisze Pan że polskiej giełdzie ciążą słabe dane dotyczące gospodarki. A od kiedy to giełda kieruje się stanem naszej gospodarki. Gdyby tak było to WIG 20 powinien być na poziomie przynajmniej 6000. Myślę że WIG20 zapowiada od jutra ostre spadki na całym świecie.

Re: Kaczyński: PiS sprzeciwia się podatkowi katastralnemu

Leh / 2012-06-30 13:02 / Bywalec forum
Zawsze głosowałem na PO ale jeżeli Tusk wprowadzi podatek katastralny to już nigdy na nich nie zagłosuję. PIS będzie miał mój głos. Czy inni "POpaprańcy" też tak postąpią???

Re: Polska giełda jedną z najgorszych w Europie

Leh / 2012-06-29 17:02 / Bywalec forum
Gdy polska giełda jest niżej niż giełdy zachodnie to zwykle zapowiada to spadki.

Re: Czy już sięgnęliśmy dna? Warto zacząć kupować akcje?

Leh / 2012-06-18 19:14 / Bywalec forum
Tak mi się coś wydaje i wcale bym się nie zdziwił gdyby WIG20 na przestrzeni rok, półtora roku zaliczył poziom 900 (dziewięćset). Wtedy będzie można kupować akcje.

Re: MFW chce więcej pieniędzy od państw członkowskich

Leh / 2012-04-19 23:28 / Bywalec forum
Przez wiele lat ludzie (państwa) żyli na kredyt. Ale przyszedł czas spłaty tych kredytów. Dopóki rządy państw swoich deficytów budżetowych nie zamienią na nadwyżki budżetowe i tym samym nie zaczną spłacać długów to będzie coraz gorzej. Tworzenie funduszy ratunkowych przez MFW może tylko w czasie odsunąć katastrofę ale jej nie zapobiegnie. Bo to wygląda tak że na spłatę kredytu zaciąga się nowy kredyt zwiększając obciążenie. A kto jutro udźwignie większe obciążenie skoro dziś to mniejsze obciążenie jest nie do udźwignięcia.

Re: Referendum emerytalne odrzucone przez Sejm

Leh / 2012-03-30 22:50 / Bywalec forum
Ja tam mogę pracować nawet do 70 lat ale pod warunkiem że wszyscy będą jednakowo płacić składki ZUS i wszyscy będą przechodzić na emeryturę w tym samym wieku. Mam tu na myśli rolników, policjantów, górników, strażaków. nauczycieli itp Święte Krowy. Poza tym dlaczego jedni mają tzw. prawa nabyte a inni nie!!!

Re: Przedłużenie wieku emerytalnego. Rząd pracuje

Leh / 2012-02-06 19:32 / Bywalec forum
Jestem za. Czy ktoś jeszcze.

Re: Przedłużenie wieku emerytalnego. Rząd pracuje

Leh / 2012-02-06 18:26 / Bywalec forum
Czy ktoś wie jaka jest średnia długość życia w Niemczech, Francji i Polsce. Tak mi się wydaje że w Polsce żyje się krócej.

Re: Przedłużenie wieku emerytalnego. Rząd pracuje

Leh / 2012-02-06 18:23 / Bywalec forum
Tu nie masz racji. Polak nigdy z własnej woli nie odłoży na emeryturę z dwóch powodów:
1. Nie odłoży bo nie ma z czego,
2. Nawet jak zacznie coś odkładać to przed emeryturą będzie miał kilka ważniejszych wydatków i spożytkuje te pieniądze.

Re: Przedłużenie wieku emerytalnego. Rząd pracuje

Leh / 2012-02-06 16:33 / Bywalec forum
Ja mogę pracować do 67 lat ale niech wszyscy pracują do 67 lat bez wyjątków. Łącznie z żołnierzami, policjantami, górnikami, nauczycielami itd. Bo czy praca policjanta czy nauczyciela jest cięższa od pracy robotnika na budowie??? Poza tym każdy wybiera sobie zawód taki jaki chce, nikt mu tego nie narzuca.

Najnowsze wpisy