Forum

Komentarze użytkownika "ofaniel"

Komentarze użytkownika: ofaniel

ofaniel / 2009-06-26 09:05 / portfel
To sie w calej polsce zacznie :) farba w sprayu i psik na fotoszopke :D a co do patroli i tak chocby uwazali sie za niewidzialnych wszyscy na CB dobrze wiedza, gdzie jada lub stoja.
Tylko nie mowcie nikomu o tym co tutaj przeczytaliscie, to tajna taktyka policji....wiec cśśśśśśśśś :)

Re: Bunt rektorów prywatnych uczelni

ofaniel / 2009-06-25 09:35 / portfel
Przyklad Uniwersytet Ekonomiczny-> wczesniej Akademia...za slowo "Uniwerek" placi sie o 400 zl wiecej niz za slowo "Akademia". Studiowalem tam zaocznie. Z przygodami, ale jakos sie to pchalo do przodu. Student zaoczny na tej uczelni jest traktowany jak "dojna krowa". W koncu z nich uczelnia ma najwiekszy zysk. Zalatwic cos graniczy z cudem...przerwalem w zeszlym roku ksztalcenie zwlaszcza, ze mialem problemy finansowe, a jak sie nie placi to "wypie***" :) kogo to obchodzi czy student ma czy nie ma....Tak, czy inaczej to nie jest nic nadzwyczajnego. Czlowiek chce byle na 3 przejsc tylko rok na rok, a tak naprawde niewiele z tego pamieta :) Mnie wiecej nauczyla obecna praca niz 2 lata studiow. Wracam spowrotem w koncu trzeba jakis papierek sobie zrobic, ale tym razem na prywatna uczelnie. Tam przynajmniej na studentach - klientach im zalezy, bo to dla nich realny dochod. Czas by panstwowki tez nad tym pomyslaly.

A ze bede mial papier z prywatnej uczelni? i co ? za pare lat to absolwenci takich uczelni beda kadra zarzadzajaca i beda respektowac na rowni. Czy to panstwowe czy prywatne.

Re: Bunt rektorów prywatnych uczelni

ofaniel / 2009-06-25 09:35 / portfel
Przyklad Uniwersytet Ekonomiczny-> wczesniej Akademia...za slowo "Uniwerek" placi sie o 400 zl wiecej niz za slowo "Akademia". Studiowalem tam zaocznie. Z przygodami, ale jakos sie to pchalo do przodu. Student zaoczny na tej uczelni jest traktowany jak "dojna krowa". W koncu z nich uczelnia ma najwiekszy zysk. Zalatwic cos graniczy z cudem...przerwalem w zeszlym roku ksztalcenie zwlaszcza, ze mialem problemy finansowe, a jak sie nie placi to "wypie***" :) kogo to obchodzi czy student ma czy nie ma....Tak, czy inaczej to nie jest nic nadzwyczajnego. Czlowiek chce byle na 3 przejsc tylko rok na rok, a tak naprawde niewiele z tego pamieta :) Mnie wiecej nauczyla obecna praca niz 2 lata studiow. Wracam spowrotem w koncu trzeba jakis papierek sobie zrobic, ale tym razem na prywatna uczelnie. Tam przynajmniej na studentach - klientach im zalezy, bo to dla nich realny dochod. Czas by panstwowki tez nad tym pomyslaly.

A ze bede mial papier z prywatnej uczelni? i co ? za pare lat to absolwenci takich uczelni beda kadra zarzadzajaca i beda respektowac na rowni. Czy to panstwowe czy prywatne.

Re: Gospodarze Euro: Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Poznań

ofaniel / 2009-05-13 12:31 / portfel
Decydujacym kryterium byla tez komunikacja miejska? :) haha to jak zagraniczni kibe wsiada do warszawskich autobusow to przezyja chwile grozy, bardziej nienormalnych kierowcow nie widzialem w zyciu :/ kibice z wroclawia beda pol polski jechac do gdanska bez autostrady? haha albo z wroclawia pociagiem do warszawy? kto jechal ten wie :)

W krakowie przeciez stadion jest...stoja juz 2 jego trybuny, a co do innych miast to narazie mamy
"NAJLADNIEJSZE WIZUALIZACJE STADIONOW W EUROPIE" HAHAHA.
ofaniel / 2009-04-28 13:46 / portfel
Polak mial 10 promili i przezyl...ten tutaj mial nieco ponad 8 promili z tego co widze, wiec Polak potrafi :)
ofaniel / 2009-04-28 12:01 / portfel
a mi sie pomysl podoba :):):)....zreszta ja jestem naocznym swiadkiem budowy fragmentu autostrady lecacego na polodniu krakowa, podczas gdy przez ostatnie lata niewiele sie dzialo to teraz jakby wiecej tych robotnikow i jakby czesciej sie cos tam dzieje i nikt w cieniu na kocu sobie z piwem juz nie lezy tylko sie chlopaki za robote wzieli....takze niech bedzie chociaz jezdnia i nawet moze byc w powietrzu byleby byla przejezdna :)

Re: Grypa osłabiła Wall Street. Indeksy w dół

ofaniel / 2009-04-28 11:44 / portfel
Proponuje, zeby GM zainwestowal w produkcje szczepionek :)

Paranoja- linie lotnicze i hotele traca...wzrastaja indeksy spolek produkujacych szczepionki przeciw grypie, spada popyt na wieprzowine mimo, iz nie mozna sie zakazic wirusem spozywajac wieprzowine....powtarza sie scenariusz poprzedniej "pseudo-pandemi".

Jestem mlody i powiedzcie mi czy dobrze mysle.
Jesli spadaja akcje spolek lini lotniczych, hoteli...z uwagi na ogolnoswiatowa panike zwiazana z H1N1...to spada cena ropy, bo i popyt na nia jest mniejszy. Obnizenie cen ropy powoduje zmniejszenie kosztow transportu i spadek cen np. zywnosci....czy to nie leczenie swiatowej gospodarki chorobą ?? Poprawcie mnie jesli sie myle.
ofaniel / 2008-04-17 11:59 / portfel
Tak!! i to wlasnie jest piekne w biznesie :)
ofaniel / 2008-03-25 11:39 / portfel
uwierz mi, ze firmy ubezpieczeniowe maja na to pieniadze nawet jesli duza czesc klientow dostala by tak wysokie odszkodowania....:)
ofaniel / 2008-03-21 14:30 / portfel
Haaa widze ze trzy osoby na pol miliona sa niezadowolone z uslog TELE 2. JA mam wrecz przeciwnie. Korzystam z ich uslog od samego wejscia na rynek...TPSA juz wiele razy rzucalo klody pod nogi operatorom. Skoro przez tyle lat byli monopolista i zdzierali kase z abonentow niech teraz placa za swoja chciwosc. Komentaze typu, ze to TPSA stworzylo linie telefoniczne i niby sa ich wlasnoscia SA SMIESZNE!!! wezcie ludzie poczytajcie o tym jak powstawala siec. To my wszyscy za nia placilismy, a nie TPSA!!! Mamy prawo do korzystania z jakiego chcemy operatora. Ja tutaj widze obrone przez atak ze strony TEPSY. Dla mnie to zlodzieje i cfaniacy. Zastanawiam sie co da taka kara. TPSA juz dostalo niejedna kare i jak narazie zaplacilo malutki ulamek z tego.
ofaniel / 2008-03-04 11:25 / portfel
Nie wiem jak to sie dzieje, ze wszyscy narzekaja zawsze.....to chyba polska mentalnosc, ze zawsze zle i do kitu...Mowcie sobie co chcecie, ja prace zaczalem w wieku 18 lat i po 4 latach zarabiam 4 razy wiecej niz moja mama...parokrotnie zmienialem branze...wielokrotnie firme...nikt z mlodych nie pracuje dla szyldu, tylko dla lepszego zarobku...moja srednia placa brutto jest powyzej sredniej. Trzeba potrafic dostosowac sie do zmieniajacego sie rynku pracy, byc pracowitym i potrafic dac z siebie 100% kazdego dnia, a nie 20% w poniedzialek, 15% we wtorek itd...Tutaj macie przyklad z zycia wziety....opinie, ktore wypowiadacie sa subiektywne....pozdrawiam i zycze szczescia.....PS. dane w wykresie sa nieprawidlowe....
ofaniel / 2008-03-04 11:17 / portfel
Ja w takim razie wspolczuje co po niektorym pracy w ich firmach jesli taka macie atmoswere. Ja caly czas popieram pomysly premiera...ich wykonanie to inna sprawa. Widac, ze w sejmie nie tylko trzeba miec koncepcje, ale tez plan jego wykonania...a ciezko takie nowosci "przepchnac". Mi sie ta ustawa podoba, moze wreszcie w urzedach nie bedziemy czekac miesiac, tylko dlatego, ze jakas starsza kobieta, bedzie miala co 5 minut przerwe na kawe...wiecej mlodych i odejscie od starego- "chorego" systemu i mentalnosci ludzi....
ofaniel / 2008-02-29 15:53 / portfel
Jak myslisz, ze cokolwiek na swiecie to fundacja charytatywna to sie grubo mylisz. Zysk z akcyzy to bardzo duzy odsetek dochodow skarbu panstwa. Ciekawe jakbys wygladal z transparentem, gdyby nie starczylo pieniedzy na cos bardzo ci potrzebnego. Co bys zrobil? wyszedl na ulice zapewne, jak to zwyczaju robia ludzie, ktorzy wciaz biadola "ze drogo, ze do kitu". To jak sa wykorzystywane pieniadze z akcyzy to inna sprawa...ale nawet ty jej nie jestes w stanie pojac....:))) Pozdrawiam

Najnowsze wpisy