Forum

Komentarze użytkownika "Prokurator"

Komentarze użytkownika: Prokurator

Re: kolejne pytanie do Prokuratora (o Barlinka)

Prokurator / 2007-11-06 18:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,Tobiaszek".
W dniu 5.11.2007 r. podałem rekomendację kupna akcji spółki ,,Barlinek" z limitem ceny 16,18 zł. za akcję i terminem ważności zleceń do dnia 9.11.2007r. Oznacza to, że obecnie spodziewam się spadku kursu tych akcji, a po nim większego odbicia kursu w górę. W związku z tym proponuję Ci wstrzymanie się ze sprzedażą tych akcji. Pozdrawiam Cię.
Prokurator.

Re: Pytanie do Prokuratora

Prokurator / 2007-11-01 18:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię ,,piotrxp".
Niestety, nie analizuję notowań spółki ,,Polna". Myślę jednak o rozszerzeniu listy spółek, których notowania analizuję. Obecnie analizuję notowania 80 spółek. Jeśli zwiększę tę ilość, pełną listę spółek podam na forum. Pozdrawiam.
Prokurator.
Prokurator / 2007-10-30 20:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,Probiot".
Obecnie spodziewam się wystąpienia sygnału kupna dla akcji spółki ,,Sanwil". Pozdrawiam.
Prokurator.

Re: Do eksperta o RELPOLU

Prokurator / 2007-10-30 19:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię ,,marvel".
Ja, niestety nie analizuję notowań ,,Relpol"-u. Nie mogę więc nic napisać na temat jego notowań. Przepraszam i pozdrawiam Cię.
Prokurator.

Kupuj ,,Cersanit" (30.10.2007r.)

Prokurator / 2007-10-30 19:44 / Uznany Gracz Giełdowy
witam wszystkich wieczorem. dziśma dla Was tylko jedną rekomendację, którą zamieszczam pononiżej.
,,Cersanit" kupuj z limitem ceny 37,85 zł. Termin ważności zleceń to 7.11.2007 r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomednacji.

Prokurator.
Prokurator / 2007-10-30 19:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Agatka22".
Witam Cię wieczorem.
Niestety, ceny docelowej nie mogę przewidzieć. Nie zrażaj się zbyt szybko. Jeśli starasz się grać wg moich rekomendacji napewno kiedyś uda Ci się kupić jakieś akcje. Sytuacja, w której kurs danych akcji jest wyższy niż określony przeze mnie limit ceny oznacza zazwyczaj spekulację i zapowiada rychły spadek ceny dao jeszcze niższego poziomu. Dziękuję Ci za zaufanie i życzę powodzenia w inwestowaniu na giełdzie.
Prokurator.
Prokurator / 2007-10-30 19:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,lkjhg".
Notowania akcji wymienionych przez Ciebie spółek analizuję na bierząco. Każdą swoją rekomendację podaję jeśli otrzymam jakiś sygnał (kupna lub sprzedaży). Wskazania mojego wskaźnika analizuję dokładnie. Jeśli sygnał sprzedaży pojawi się dla tych spółek, tego samego dnia wieczorem podam rekomendację. Nie wykluczam jednak otrzymania w mieędzyczasie sygnału zakupu. Na giełdzie zawsze wszystko jest możliwe. Pozdrawiam Cię.
Prokurator.

Dwie rekomendacje.(29.10.2007 r.)

Prokurator / 2007-10-29 19:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorem.
Dziś mam dla Was dwie rekomendacje, które zamieszczam poniżej"
,,Alchemia sprzedaj z limitem ceny 12,57 zł. Termin ważności zleceń do 5.11.2007r. włącznie.
,,CSS" kupuj z limitem ceny 34,75 zł. termin ważności zleceń do 6.11.2007r. włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Prokurator / 2007-10-28 19:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Artur 70".
Oczywiście masz rację. Jeśli pojawi się jakiś sygnał dla ,,Alchemii", tego samego dnia wieczorem podam odpowiednią rekomendację dla akcji tej spółki. Pozdrawiam Cię.
Prokurator.

Re: Do Prokuratora

Prokurator / 2007-11-01 18:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,uuu".
Nie myślałem o tym, bo nie widzę takiej potrzeby. Pierwszy raz dowiaduję się o trudnościach z odczytywaniem moich rekomendacji. Dotychczas nikt mi ich nie sygnalizował. Na pisz, proszę na czym polega Twoja trudność. Zgóry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię.
Prokurator.

Re: Pytanie do Pana Prokuratora:)

Prokurator / 2007-11-01 18:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię ,,rayu89".
Spośród wymienionych przez Ciebie spółek analizuję tylko notowania ,,Bioton"-u. Niedawno w dziale ,,Spółki" w części poświęconej tej spółce na pisałem że ,,Stanowczo odradzam sprzedaż akcji tej spółki" i nadal to podtrzymuję. Pozdrawiam Cię.
Prokurator.

Kupuj akcje trzech spółek. (5.11.2007r.)

Prokurator / 2007-11-05 19:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorem. poniżej podaję swoje najnowsze rekomendacje na najbliższe dni.
,,Barlinek" kupuj z limitem ceny 16,18 zł. Termin ważności zlecenia 9.11.2007 r. włącznie.
,,P.P.W.K." kupuj z limitem ceny 4,11 zł. termin ważności zlecenia 9.11.2007 r. włącznie.
,,Próchnik" kupuj z limitem ceny 1,43 zł. Termin ważności zlecenia 9.11.2007 r. włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

P.S. W dniu jutrzejszym t.j 6.11.2007r. podam pełną listę spółek, których notowania obecnie analizuję. Począwszy od dnia 7.11.2007 r. Wszelkie pytania na temat notowań spółek wymienionych na liście proszę kierować na adres: adam_lech@interia.pl.

Prokurator.

Re: pytanie do prokuratora :)

Prokurator / 2007-11-05 19:11 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię ,,pyrus".
Niestety, nie analizuję notowań spółki ,,Elektrotim" i nie mogę ich więc oceniać. Notowań wszystkich spółek niemogę analizować ze względu na ograniczenia czasowe. W dniu jutrzejszym t.j.6.11.2007 r. podam pełną listę spółek , których notowania obecnie analizuję. Pozdrawiam Cię i przepraszam.
Prokurator.
Prokurator / 2007-11-03 16:19 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,milos".
Obecnie czeka na sygnał kupna dla akcji ,,Próchnika". Pozdrawiam Cię.
prokurator.

Re: Do Prokuratora

Prokurator / 2007-11-03 16:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,asz".
Zapewne tak. Nie pamiętam jednak kiedy , z jakim limitem ceny i jaki termin ważności ewentualnych zleceń zaproponowałem. Musisz niestety poszukać takiej rekomendacji w dziale ,,Opinie o spółkach".
Prokurator.

Najnowsze wpisy