Forum

Komentarze użytkownika "sierota marycha"

sierota marycha / 2010-01-10 13:27 / Tysiącznik na forum
BUAHAHAHAHA...i tyle tytulem komentarza w temacie, bo szkoda czasu na bzdur...goncie sie dzieciaki...sniegu spadlo, wyciagac sanki z piwnicy i jazda..:)
sierota marycha / 2010-01-04 00:00 / Tysiącznik na forum
nosek utarli ci juz w tym watku argumentami, ktorych jednak zdajesz sie nie dostrzegac i nie wnikam czy przyczyna jest pospolity brak wiedzy, czy tylko nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem...za przyjeciem EUR uparcie przywolujesz argumenty z pogranicza iluzji...moze i masz racje...w sumie wiara czyni cuda...tak trzymaj :)

p.s. przeanalizuj sytuacje Hiszpanii, Portugalii, Niemiec i Francji do chwili przyjecia EUR a jezeli w dalszym ciagu nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie co jest przyczyna ich problemow, to odsylam do postu:

2010-01-03 18:51:35 | 92.244.61.* | Felek z Polnej

bez urazy, ale porównanie na poziomie logiki
gimnazjalisty:)...mylnie wiążesz spadki cen surowców z
celowym obiniżaniem kosztu produktu masowego
wytwarzanego w oparciu o zaawansowane technologie ,
wyraźnie nie rozrożniasz podstawowych zjawisk w ekonomii
a silisz się na argumentacje za przyjęciem
EUR...żenua...podobnie jak i Twoja argumentacja za
przyjeciem EUR...zapamiętaj, ze każdy z krajów, ktore
przyjęły EUR ma różny stopień rozwoju i w ślad za tym
inny interes, który jest skutecznie krępowany przez
jednolite stopy procentowe ECB...w wyniku właśnie tego
sztywnego stanowiska ECB, padła już Grecja a w kolejce
czekają Hiszpania i Portugalia...
sierota marycha / 2010-01-03 23:06 / Tysiącznik na forum

2010-01-03 22:49:36 | Elendir [ Łowca czarownic ]
Mam wrażenie że nie odróżniasz zarządzania ryzykiem rynkowym od analizy technicznej. Ciekawe czy chociaż masz pojęcie co to jest i jak wycenić np. quanto swapa
(i na czym polega różnica względem wyceny zwykłego swapa)

zarejestruj sie http://ekipaforex.mojeforum.net/ a byc moze w wolnej chwili wytlumacze ci, i bezplatnie utre noska...a poki co pa:)
sierota marycha / 2010-01-03 22:01 / Tysiącznik na forum

Banki rzadko kiedy mają w portfelu jakieś bardziej skomplikowanego instrumenty pochodne niż względnie standardowe opcje. Oznacza to, że podejmują ryzyko
rynkowe dość dobrze znane, tak więc nie powinno to budzić niepokoju. Natomiast oczywiście może to oznaczać potencjalnie mniejsze dochody.

:)))) belkot...czy ty masz pojecie co znaczy 'ryzyko rynkowe' i jak okresla sie ryzyko rynkowe...z tej wypowiedzi widac, ze niestety nie
sierota marycha / 2009-12-22 18:12 / Tysiącznik na forum

widzisz kapitan bomba tępi głupote ludzką, cwaniactwo i zawsze ma ciętą
riposte na takich chłopaczków którzy uważają sie za pępek świata i są
tacy "mądrzy". Nigdy nikogo nie atakowałem ... ja zawsze odpowiadam
pieknym za nadobne, wywalili mi konto bez powodu to mają teraz jednego
wroga więcej i tyle :)

BUAHAHAHAHAHAAAAAA....koles wolnego...ty wrogiem....buahahahahaaaa....no niezle ale czy aby nie cierpisz na schizofrenie paranoidalna?
sierota marycha / 2009-12-21 20:15 / Tysiącznik na forum

ps. a ten kit że niby coś napisałem na money o was to sobie darujcie... mogliście coś
mądrzejszego wymyślic zeby sie niewygodnej osoby pozbyć :D

jaki ty tam niewygodny...buahahahha...sanki z piwnicy wyciagaj harcerzu i moze ci glupoty z glowki wywieje...
sierota marycha / 2009-12-18 14:36 / Tysiącznik na forum

ja tu widze miłosnika żucia słomy

koleś już chyba żuje słomę makową

p.s. Martinus77, niech kopiuje, folklor i hren z nim
sierota marycha / 2009-12-13 11:01 / Tysiącznik na forum
ciemnoto prowincjonalna...nawet nie masz pojecia co taki spadek oznacza, bezplatna swiateczna porada...graj w 3-y karty pod dworcem a od rynkow kapitalowych trzymaj sie z daleka, bo sa zarezerwowane dla ludzi bez genetycznej wady mozgu

Re: kryzys wstydz sie ????????????????

sierota marycha / 2009-12-12 22:08 / Tysiącznik na forum
no to Panowie....w uznaniu krystalicznych wizji jednomyślnie przyznajemy Kryzysowemu_Narzeczonemu

Order Różowego Pawiana V klasy

i dodatkowo ekologicznego chińskiego karpia z winylu w formie prezentu świątecznego
sierota marycha / 2009-12-12 22:02 / Tysiącznik na forum
Rafale P...bardzo dojrzała wypiewdź i w nagrodę, w imieniu Ekipy, zapraszam na forum

http://ekipaforex.mojeforum.net/index.php
sierota marycha / 2009-12-12 21:58 / Tysiącznik na forum
kryzys nic nie żre...żuje słomę, bo go zęby bolą, a z bólu pisze taki bzdur, że w tyle strzyka
sierota marycha / 2009-10-22 13:29 / Tysiącznik na forum

Co Ty w ogóle piszesz ?? jaką trójkę, wg jakiego interwału czasowego Ty to wyliczasz
? Teraz to bardziej trzeba wypatrywać zmiany trendy niż jakiejkolwiek korekty, co z
resztą widać po świecach .

daj spokoj, to niedowartosciowany kmiot rozwalajacy fora internetowe...zalosny blazen i tyle w temacie
sierota marycha / 2009-10-10 11:59 / Tysiącznik na forum

Ciekawa jestem czy ta ich Greenstar co wyzwała Anke od wariatek teraz bedzie
miała odwage ja przeprosic ,a Anka poznała sie od razu na ekipie madrali.

w twoim prywatnym cyrku najsmutniejsze jest to, ze nie przestajesz rozrabiac na publicznych forach i do dnia dzisiejszego nie pojelas nieszczesna istoto tego prostego faktu, ze to co w temacie rynkow kapitalowych mowi pomoc kuchenna czy pucybut mozna postrzegac jedynie w kategoriach poboznych zyczen...to tyle i milego weekendu
sierota marycha / 2009-10-10 11:32 / Tysiącznik na forum
dla twojej wiedzy...nikogo nie dyskryminujemy ale obys nie zdziwil sie
sierota marycha / 2009-10-10 11:30 / Tysiącznik na forum

he,he a dlaczego wyniesliscie sie z money,co uciekacie przed tymi co stracili kupe
kasy przez teorie dolce za 4,0 zeta ,ha ,ha ,no kiedy ten krol sie obudzi a moze
dopiero na wiosne jak ten niedzwiedz ,ha ,ha Przeciez mowiłam ,ze dolec leci coraz
nizej to maryska sie wymadrzał .

mega buahahahaha....i tyle tytulem komentarza

p.s. to co ty mowilas/mowiles jest malo istotne...przekupko dworcowa...

Najnowsze wpisy