Forum

Komentarze użytkownika "warren buffet"

warren buffet / 2010-11-25 11:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zazwyczaj prawda boli. więc udawaj dalej i tłumacz sobie że jest super
warren buffet / 2010-11-25 11:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
glosowalem i juz nie zaglosuje.
warren buffet / 2010-11-25 11:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
midaska nie mam dawno, ale jak ogłoszą cene to wejde, chyba ze emisyjna bedzie 10 zyla :)
warren buffet / 2010-11-25 11:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
płacę składkę, której nie dostane. gdzie mogę zgłosić przestępstwo ?
warren buffet / 2010-11-25 11:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Re: GPW: Spora szansa na dalsze wzrosty

warren buffet / 2010-11-25 11:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bernard Madoff - oszust stulecia skazany na najwyższą karę.Sąd Federalny w Nowym Jorku wydał wyrok 150 lat więzienia

Bernard Madoff - makler, finansista, miliarder. Oszukał swoich klientów na 65 miliardów dolarów! Otrzymał wyrok 150 lat więzienia, a ma w tej chwili 71 lat.
warren buffet / 2010-11-25 11:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
upr nie ma twarzy, na karcie nawet nie znałem gościa...

marne mają szanse, a szkoda. nie ma alternatywy od tego, co jest
warren buffet / 2010-11-25 10:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie mowie o tym kto chce, tylko o tym kto jest w krusie i zatapia nasz budżet
warren buffet / 2010-11-25 10:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie ma to jak porównywać chłopa rolnika do adwokata, prawnika, sędziego...

brawo !

Re: GPW: Spora szansa na dalsze wzrosty

warren buffet / 2010-11-25 10:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jedno mnie zastanawia: wyniki wyborów.

z tego widać że rząd świetnie prosperuje, rządzi i nawet jakby obciął emerytury o 50%, tak ma byc...

albo ludzie oc******, albo sam nie wiem...
warren buffet / 2010-11-25 10:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bede odkładał, doskonale o tym wiem, ale składke ktorą obecnie wpłacam do dziury bez dna chce miec dla siebie
warren buffet / 2010-11-25 10:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pawlak naobiecywal ze bedzie walczył o krus i patrzcie jakie poparcie

Re: GPW: Spora szansa na dalsze wzrosty

warren buffet / 2010-11-25 10:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
To, kto może być ubezpieczony w KRUS-ie, precyzyjnie reguluje ustawa, określająca jednocześnie status rolnika. Tak więc rolnikiem w świetle prawa nazywamy osobę, która prowadzi rolniczą działalność gospodarczą w obrębie własnego gospodarstwa.

Aby móc się ubezpieczyć w KRUS-ie, gospodarstwo musi mieć co najmniej 1 ha powierzchni i zgodnie z ustawą, powinno służyć do produkcji rolnej, natomiast rolnik nie może być objęty ubezpieczeniem społecznym w innej instytucji. Oprócz samego rolnika do KRUS-u mogą przystąpić jego bliscy, czyli domownicy, których status równie dokładnie określa ta sama ustawa.

Składki odprowadzane do KRUS-u są znacznie mniejsze niż te, które trzeba uiszczać w ZUS-ie, więc nie ma się co dziwić, że każdy, kto posiada co najmniej 1 ha ziemi, za wszelką cenę chce zapisać się do Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
warren buffet / 2010-11-25 10:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dymania ciąg dalszy, przecież nie powiedzą, że 25 latek nie bedzie miał emerytury bo jutro by stracili posady... powiedzą jak przyjdą kolejne rządy ....

Re: GPW: Spora szansa na dalsze wzrosty

warren buffet / 2010-11-25 10:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Najnowszy pomysł rządu to emerytury niższe o 10 procent

Tyle możemy stracić po wprowadzeniu obligacji emerytalnych - wynika z szacunków Money.pl. Batalia o zmiany w OFE wchodzi w decydującą fazę. Sprawdziliśmy, jak na wysokość naszych emerytur mogą wpłynąć pomysły, którymi zajmuje się rząd.

Najnowsze wpisy