mBank

radek.k / 83.8.253.* / 2006-04-26 16:19
Dlaczego zawsze w mBanku jak na gieldzie jest goraco wyskakuje okienko, ze usluga jest chwilowo nie dostepna i przepraszamy prosze sprobowac pozniej? Wkurza mnie cos takiego, ostatnio jak Elek lecial w dol jak nie wiadomo co to tez zablokowali opcje papierow wartosciowych! Musze chyba zmienic bank!
Wyświetlaj:
mearlon / 2006-04-27 21:14
pkobp ja tam nigdy zadnych takich numerow nie mialem a jestem tam podad rok
brk2 / 212.2.99.* / 2006-04-27 14:06
Ja zmieniam na BZ WBK...........mBank to bank z Łodzi-...........jestem prawie pewien,że manipulują dostępem do rachunku e-makler---jeszcze nie było dnia żeby nie było jakiejś awarii........Ale odpowiedź ,że przykro im ,że coś uległo awarii mnie nie zadowala.......to dzieje się nagminnie...wolę zapłacić i mieć porządny rachunek -również z dostępem do giełd światowych i do opcji kontraktów......Mam nadzieję,że mimo wszystko ktoś im się dobierze do dupy !!!!!!!!
M-A-R / 83.24.140.* / 2006-05-03 16:49
BZ WBK nie polecam.. wczoraj na kilkanascie minut przed zamknieciem sesji wywalilo mnie z mojego konta maklerskiego i ponownie udalo mi sie zalogowac dopiero po paru godzinch ale bylo juz po zawodach.
mycholec / 83.18.145.* / 2006-04-26 18:24
W BOSiu czasami jest podobnie tylko informaja brzmi przekroczony limit czasu-pracownicy odpowiadają że to coś u mnie-sic?
makler40 / 217.197.76.* / 2006-04-26 17:53
Nie ma niezawodnych biur! Jak poczytasz na forach, to każde ma coś "za uszami". Wynika to z dużej ilości klientów i mało sprawnych łącz/ systemów informatycznych. Oszczędzają na czym się da (na klientach), ale za to mają zyski. Zgodnie z tą teorią im gorsze biuro/bank tym ma większe zyski i lepsze notowania na giełdzie. A tak poważnie to najmniej złych opinii jest o BRE i Kredyt Banku, ale może dlatego, że mają mniej klientów
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy