Na skróty
Forum Forum pracyPraca za granicąoszukani przez EUROFORCE z Bolton???

oszukani przez EUROFORCE z Bolton???

skomentuj
Mariusssss / 82.28.103.* / 2011-10-10 01:53
Piszcie na prscotland @ btinternet. com trzeba dac lekcje tym -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Wyświetlaj:
Ewa szwaczka / 193.109.199.* / 2014-06-29 22:00
Wspolprace z Agencja Euroforce rozpoczelam pod koniec stycznia 2014. Pracownicy tej agencji odznaczaja sie niebywalym opanowaniem, spokojem i optymizmem. Sa to cechy, ktore udzielajac sie kandydatowi tym samym pomagaja mu w zwalczaniu tremy i stresu podczas testu. Zauwzylam u tych osob rowniez bardzo dobre zorganizowanie logistyczne, poczynajac od odbioru z lotniska, poprzez transport do hoteli i dojazd do firmy na test. Agencja udziela takze pomocy w zakwaterowaniu. Dla takich osob jak ja, przemieszczajacych sie z jednego miasta do drugiego jest to bardzo wazna usluga. Moim konsultantem byla pani ania Gluchowska. Podczas poszukiwania pokoju, w sytuacjach w jakich sie znalazlysmy wykazala sie duza spostrzegawczoscia i szybka i odpowiednia reakcja. Trafnosc ocenienia sytuacji przez Pania Anie uchronila nas przed popadnieciem w klopoty. Bardzo istotnym punktem sa finanse. I pod tym wzgledem agencja wywiazuje sie znakomicie. Wynagrodzenie jest dobrze rozliczone a przelew jest o czasie. Tak ze uwazam za zasadne dzialanie agencji Euroforce na rynku pracy. Osoby pracujace w tej firmie charakteryzuja sie duzym poswieceniem i zaangazowaniem w opiece osob poszukujacych pracy.
gość00 / 62.141.193.* / 2014-07-02 08:02
Wygląda na to że pracownik Eurofors sam sobie napisał referencje. Niestety słownictwo użyte we wpisie nie pasuje do szwaczki.
Ewa szwaczka / 92.40.249.* / 2014-07-16 22:16
Czy szwaczka nie może posiadać wyższego wykształcenia? (kierunek-administracja)
Janina z Bo / 81.130.27.* / 2014-04-12 14:37
Łukasz przestan wpisywać pochlebne opinie na swój temat. Zajmij sie lepiej swoją pracą w euroforce. To jest smieszne. Troche można znależ na twoj temat w internecie.
Wstydu nie masz!!!!!!!!!!!
Janina Bolton / 81.130.50.* / 2014-04-12 13:23
Panie Łukaszu, Pani Anno, pracownicy Euroforce.

Przeszukałam różne fora i jestem przerażona tym co znalazłam na temat firmy w której Państwo pracują. Za cel postawiłam sobie pomoc ludziom, ktorzy myślą o wyjezdzie.

Prosze uprzejmie odpowiedzieć mi na kilka pytań.

1. Czy rzeczywiście specjalizujecie się tylko w przemyśle meblarskim, jak napisał pan Łukasz. Sprawdziłam państwa stronę i okazało sie ze poszukujecie pracownikow z kilku dziedzin; sprzedawców, spawaczy, magazynierów, pakowaczy, to wszystko mozna znaleźć na państwa stronie internetowej.

2. Czy to jest prawda ze zapraszacie wiecej osób z Polski niz macie miejsc pracy a potem na testach wybierani są ci ktorzy najbardziej sie spodobają/którzy są najlepsi.

3. Czy jak ktoś ma 10 lat doświadczenia w Polsce na stanowisku na które pan szuka i przyjedzie do pana firmy to ma zapewniona pracę? Czy nie warto robic takie testy na miejscu w Polsce? Czy nie wystarczy zadzwonic do zakładu do Polski i zapytać sie o opinie o danym pracowniku? Przecież w zakladzie i tak wiedza że dany pracownik wyjeżdża bo musi przecież zlożyć wymowienie. Po co ludzie mają tu przyjeżdzać a potem wracac do Polski. Nie ma Pan wrażenia ze łamie pan życia tym ludziom?

4. Czy trzymacie ludzi tak długo w hotelu? Nawet kilka tygodni?

5. Czy jest możliwosc żeby ktos z panskiej firmy przesyłał zainteresowanym informacje na maila, bo z tego co widze na forum to wszyscy są nie-doinformowani; ile pracownik bedzie zarabiał, jaka jest stawka godzinowa po podatku, gdzie bedzie pracował, gdzie bedzie mieszkał, ile bedzie płacił za mieszkanie, kiedy zaczyna sie praca, kto bedzie opiekunem danej osoby, ile możecie pożyczyć na początek, itd.

6. Po raz kolejny mija sie pan z prawdą panie Łukaszu. Nie dostaje si ę umow przed przyjazdem do Anglii? Ja dostalam umowę przedwstepna, i nie jestem jedyną osobą ktora taką umowe dostała przed przyjazdem, bez podpisów oczywiscie. Ale przetlumaczoną. Bez znajomosci umowy nie zdecydowałabym sie na wyjazd za granice. Tutaj pracuje przy obróbce miesa, dla pana wiadomości.

7. Czy zdarzyło sie państwu kiedykolwiek wpisać pozytywny komentarz na temat firmy w której pan pracuje. Bo cześć tych opini ewidentnie wyglada na wpisaną przez ktoregoś z pracownikow euroforce.

8. Czy gwarantujecie swoim pracownikom standardowych 39 godzin pracy w tugodniu? Czy dajecie pracownikom z Polski umowe agencyjną, czyli w tygodniu moga pracowac 50 godzin a rownie dobrze 2 godziny.

9. Czy jak ktoś nie zda testu to zabieracie tą osobe do Ambasady Polski czy na lotnisko?

10. Czy to prawda ze płacicie specjalistom 7.07 funta?(przed podatkiem, ubezpieczeniem, itd.) Bo to stawka dla niewykwalifikowanych robotnikow a nie dla stolarzy.

11. W jakim standardzie sa mieszkania ktore pańska firma zapewnia swoim pracownikom?

12. Czy firma w której pan pracuje to jest Polska firmą?

13. Czy dajecie pracownikowi możliwość wyboru, czy chce pracowac w systemie Umbrella ( czyli ubezpieczenie, podatek, urlop w całości opłaca sam pracownik – czyli idealny system dla pracodawcy). Czy pracownik może wybrać opcje drugą, gdzie pracodawca płaci urlop, swoja cześć podatku, swoja cześć ubezpieczenia. Nie piszcie tylko że to sie lepiej opłaca pracownikowi bo cieżko w to uwierzyć ze agencja chce uszcześliwić swoich pracownikow na siłe, przynajmniej na forum to tak wyglada.

14. Czy informujecie swoich pracowników że mogą w każdej chwili zminic system Umbrella (półlegalny) na normalny, na taki jaki jest w normalnych agencjach. A pracownik biurowy agencji jest zobowiazany do natychmiastowej pomocy w zmianie systemu. Jesli tego nie zrobi to jest przestepstwo.

15. Czy pomagacie w załatwieniu rodzinnego w Anglii?

16. Czy pomagacie na poczatku w otwarciu konta?

17. Czy jak trzymacie ludzi przed testem w hotelu albo w mieszkaniu służbowym to musza wam za ten czas zapłacić?

18. Czy to prawda że pracownicy zaliczają testy i nie ma dla nich pracy?

Prosze o odpowiedz.
krzysztof1071 / 83.23.170.* / 2014-04-16 19:01
Witam,pracowalem w angli jako tapicer wlasnie poprzez agencje Eurofors,i nie mam zadnych zastrzeżeń co do pracownikow wspomnianej agencji.Ludzie ktorzy "opluwaja"słownie na róznego rodzaju forach internetowych to zazwyczaj NEUDACZNICY I LENIE!!!!!.Moge jedynie wypowiadac sie pozytywnie o tej agencji,dzięki agencji Eurofors wielu fachowcow w branzy meblarskiej znalazlo pracę i godziwe pieniądze ktorych w kraju ojczystym juz nigdy nie beda mmieli szans zarobic.Eurofors to AGENCJA POSREDNICTWA PRACY a nie organizacja charytatywna!.Przyjezdzając do pracy w anglii poprzez agencje EUROFORS mozemy liczyć na począwszy od odebrania nas z lotniska zawiezieniu do pracodawcy i znalezieniu lokum,po pomoc w organizacji zycia na terytorium anglii.Prosze mi teraz powiedziec jaka jeszcze agencja w taki sposob pomaga,bo ja osobiscie nie spotkalem podobnej a jest ich w anglii nie mało!.Na koniec dodam ze nie jestem,oraz nigdy nie bylem pracownikiem wspomnianej agencji i moja wypowiedz jest w pełni obiektywna.Pozdrawiam serdecznie pracownikow agencji Eurofors ,i juz w krótce wybieram sie do pracy w anglii wlasnie poprzez wspomniana agencje
Janina z Bolton / 81.130.50.* / 2014-04-12 13:52
Cos jeszcze.

Czy pana firma przestrzega Agency Workers Regulations (AWR)?

Ponizej kilka porad ktore znalazłam w internecie. No i co robić w przypadku gdy prawa sa łamane.

Prawa po 12 tygodniach w tej samej pracy u tego samego pracodawcy:
Pracownik tymczasowy ma prawo do równej płacy, jak gdyby były pełnoetatowym pracownikiem. „Wynagrodzenie” obejmuje wynagrodzenie podstawowe plus wszelkie opłaty, nadgodziny, premie, prowizje, wynagrodzenie urlopowe lub inne płatności bezpośrednio związane z zatrudnieniem.
Kobiety w ciąży pracujące poprzez agencję będą teraz miały możliwość płatnego urlopu w celu przedporodowych wizyt. Na poczet 12 tygodni nie muszą pracować w pełnym wymiarze.

Rozporządzenia również zawierają szczegółowe „nieuniknione” przepisy co do kar dla agencji lub pracodawców, którzy mają na celu obejście prawa 12 tygodni, na przykład poprzez ciągłe przesuwanie pracownika po 11 tygodni do innego zadania. Naruszenie tych przepisów może prowadzić do kary grzywny w wysokości do 5000 funtów.
Możesz zobaczyć pełną kopię przepisów (po angielsku) tutaj:

http://www.legislation.gov.uk/uksi/2010/93/contents/made

Okresy wypowiedzenia i obowiązki zapewnienia pracy
Jak wcześniej wspomniano, elastycznośś jest jedną z najważniejszych atutów pracy tymczasowej zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Masz możliwość podejmowania i opuszczenia miejsca pracy w krótkim czasie (choć należy sprawdzić umowę z agencją, jako że może być tam podany okres wypowiedzenia). Jednak wg. tej samej zasady, pracodawca ma również elastyczność, aby zakończyć pracę tymczasową bez odpowiedzialności za nieuzasadnione zwolnienie (chyba, że było to wynikiem dyskryminacji) lub odprawy z tytułu redukcji.
Agencja nie ma obowiązku zapewnić Ci pracy – charakter biznesowy ich działania polega na tym, że będą mieli więcej ludzi w swoich zapisach niż mają dostępnej pracy, tak aby mogli oni być pewni, iż spełniają wymagania swoich klientów, pracodawców. Jednak nie mogą oni dyskryminować np. ze względu na rasę, narodowość, płeć (w tym z powodu ciąży) lub religii.
Inne prawa
Wszyscy pracownicy, w tym pracownicy tymczasowi, są uprawnieni do następujących praw:
płatny urlop
przerwy na odpoczynek i ograniczenia co do czasu pracy
Krajowej Płacy Minimalnej
nie może być dyskryminowany w ramach jakiegokolwiek prawodawstwa w dziedzinie równości
ochrona zdrowia i bezpieczeństwa w zgodzie z prawem

Egzekwowanie swoich praw
Jeżeli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, czy to na podstawie Agency Worker Regulations lub w inny sposób, to musisz zarejestrować skargę w ciągu trzech miesięcy minus jeden dzień od daty naruszenia, o które złożyłeś skargę. Na przykład, jeśli naruszenie miało miejsce 27 czerwca, należy zarejestrować skargę do sądu pracy do 26 września.

Jeśli biuro pośrednictwa, dla którego pracujesz łamie prawo, możesz też zgłosić swoje zastrzeżenia do Inspektoratu Standardów Biur Pośrednictwa Pracy czyli Employment Agency Standards Inspectorate (tel: 0845 955 5105) lub złożyć skargę w Zrzeszeniu Rekrutacji i Zatrudnienia (REC) pod numerem 020 7462 3260.
Jeśli nie możesz pozwolić sobie na prawnika, albo znaleźć kogoś, kto będzie Cię reprezentował na zasadzie „no win no fee”, możesz wówczas uzyskać bezpłatną poradę w Citizens Advice Bureau (CAB) lub w The Advisory, Conciliation and Arbitration Service (ACAS), która jest organizacją zajmującą się zapobieganiem i rozwiązywaniem sporów związanych z zatrudnieniem. Ich infolinia jest czynna od 8.00 rano do 20.00 w ciągu tygodnia oraz w godzinach od 9.00 do 13.00 w soboty. Ich numer kontaktowy to 08457 47 47 47.
Euroforce / 176.35.33.* / 2014-04-11 10:43
Zapraszamy wszystkich, ktorzy chca dowiedziec sie wiecej na temat pracy za posrednictwem naszej Agencji w Anglii do kontaktu pod polskim numerem (+48) 511437500.
Mozesz nas spotkac przez najblizsze 5 dni na terenie Polski - bedziemy w Bydgoszczy, Kaliszu, Poznaniu, Wroclawiu i innych okolicznych miejscowosciach.
Wejdz na nasz profil na facebooku - Euro Force i zobacz gdzie mozesz nas spotkac.
Odpowiemy na kazde pytanie, wyjasnimy kazda watpliwosc.
ZAPRASZAMY!
zyczliwy / 82.9.84.* / 2014-03-16 09:23
czesc niech karzdy kto chce tu przyjechac do pracy niech sie nadtym zastanowi stawka 7.07f na godz.brutto w tygodniu wychodzi jakies 240f teraz odliczyc pokuj 60do70f znajac zycie daleko od fabryki dotego wchodzi bilet autobusowy jakies do 37ftygodniowo albo mozna z buta isc jakas godzine dotego dodajmy wyzywienie itd.praca jest taka ze trzeba z********** za te male pieniadze przypominam jeszcze zeby tu przyjechac musicie miec na start jakies 300f oni powiedza wam ze 200 wystarczy ale to sciema zawsze oplacasz czynsz za tydzien i depozyt a pozatym w angielskich agencjach pracuje sie 3 miesiace a dlanich bendziecie pracowac 6 miesiecy i teraz se obliczcie czy sie oplaca tutaj byc w polsce terz niejest slodko ale jestescie w srud znajomych tutaj nikogo niemacie zeby wam pomug zastanowcie sie jeszcze raz przed podieciem tej decyzji
karol667 / 92.28.254.* / 2014-03-30 22:48
Zacząłem pracę z euroforce w sierpniu 2013 w polsce miałem dobrze płatna pracę ale chciałem sprobowac swoich sił w anglik z 10 letnim doświadczenia nie miałem problemów z tym że czegoś nie potrafie jako tapicer. Znałem angielski podstawy także od razu po przyjeździe zacząłem szukać innej agencji. Pracę znalazłem po niecałych 5 tyg. Wraz z pięcioma kolegami pojechaliśmy do następnej pracy gdzie zarabianie po 400 f tyg. Ale dla mnie to dalej za mało więc po 2 miesiącach zmieniłem ponownie pracę i mam ok700 f tyg.ha wiedziałem co robi euforce z ludźmi dlatego byka to dla mnie początkowa przystań aby się rozejrzeć po rynku i mówię wam że pracy jest dookoła pełno ale trzeba być dobrym fachowcem.
KONSATNTYNOPOLITANCZYKIEWICZOWNA / 89.174.194.* / 2014-03-26 21:53
Dobrze mówisz wśród znajomych , bo w Polsce bez znajomości pracy niestety nie dostaniesz , takie są realia tego wspaniałego kraju , liczy się praca z polecenia inaczej zapomnij , że coś dostaniesz praca jest jedynie dla wybranych .Nie masz znajomości to choćbyś miał nie wiadomo jakie doświadczenie , wiedzę i wykształcenie i dziesięć zawodów bez tzw. kolesiostwa jesteś na bruku . Powodzenia Polacy .
AnnaEuroforce / 176.35.33.* / 2014-03-26 09:57
Szanowny Zyczliwy,

dziekuje za Twoja opinie, jak slusznie zauwazyles, w Polsce tez nie jest slodko. Przypominam tylko, iz nigdy nikogo nie zmuszamy do przyjazdu do Anglii, informujemy kazdego o stawkach, kosztach zakwaterowania i dojazdu, jesli takowy wchodzi w gre. 90% naszych pracownikow chodzi do pracy piechota, poniewaz zaklad pracy znajduje sie w odleglosci, ktora piechota spokojnie mozna pokonac. Jesli trzeba do pracy dojechac, co oczywiscie czasami z braku odpowiedniego zakwaterowania na miejscu moze sie zdarzyc /przypominam, iz jestesmy agencja pracy, a nie agencja nieruchomosci/ zawsze informujemy o kosztach, pomagamy zakupic bilet, pokazujemy gdzie sa stacje i proponujemy, aby po rozpoczeciu pracy porozmawiac z osobami z fabryki o zakwaterowaniu w poblizu zakladu. Co do depozytow - tutaj rowniez nie ma reguly - niektorzy landlordzi prosza o depozyt tygodniowy, czasami mozliwe wynajecie jest bez depozytu, a w niektorych przypadkach czasami nawet landlord wymaga 3 tygodni depozytu... Jak Pan na pewno sie orientuje, w Polsce, wynajmujac mieszkanie, rowniez trzeba placic kaucje i zazwyczaj miesiac z gory. Wiekszosc pracownikow przyjezdza do nas z bardzo ograniczonymi zasobami finansowymi /wielu z 5 funtami w kieszeni/, a wtedy to my na miejscu pomagamy im wyplacajac zaliczki, nie ich znajomi w Polsce...

Oczywiscie kazdemu zawsze radzimy zastanowic sie powaznie nad podjeciem decyzji o wyjezdzie za granice, nie ma znaczenia przez ktora agencje, czy w jakich okolicznosciach. To zawsze jest zyciowa zmiana i nalezy byc do niej przygotowanym.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna
Resourcer
Euroforce
/tel. 00447738986987/.
Janina R. / 81.134.88.* / 2014-02-16 15:03
Ja też mieszkam w Bolton i nie znam nikogo stąd kto by dla nich pracował. Teraz juz mnie nie dziwi że sprowadzają tylko Polakow prosto z Polski, mogą oni robic z nimi co im sie podoba, co mnie najbardziej smuci robia to Polacy.
Ostatnio było u nas na mszy w Polskim Kościele w Bolton dwóch Polaków, chyba stolarzy. Powiedzieli że euroforce ściągnelo ich totaj z Polski obiecując pewną stałą prace przy składaniu mebli. Przyjechalo ich trzech z Polski. Na poczatku jednemu z nich powiedzieli że nie nadaje sie, nie ma dla niego pracy i musi wracac. Ci dwaj stolarze którzy zostali pracowali dwa miesiace za stawke mniejszą niz im obiecano, kiedy byli w Polsce. Po tym czasie powiedziano im że juz dla nich pracy nie ma i moga wracac do Polski. Oczywiscie po angielsku nie mówili ale do Polski wracac też nie chcieli, szukali pomocy w kościele. Oni nie byli pierwszymi Polakami, ktorzy byli zaproszeni przez ta agencje i pomocy musieli szukac wśród Poloni, w koncu ktos im dał prace przy rozbiórce. Wedlug mnie to co ta agencja robi to są przekrety w białych rekawiczkach. To jest karygodne żeby Polak tak traktował Polaka. Zapraszają tylko ludzi prosto z Polski bo żaden Anglik ani też Polak ktory już tutaj troche mieszka nie chce dla nich pracować. W Bolton każdy zna tą agencje i wszyscy wiedzą co tam sie dzieje.
Ludzie zanim zdecydujecie sie na wyjazd, poproście o umowe, oczywiście po Polsku. Poproście o potwierdzenie na piśmie że jest to pewna praca, zapytajcie sie dokładnie gdzie bedziecie mieszkać, gdzie pracować, ile zarabiać, jak sie nazywa konsultant ktory bedzie sie wami opiekował; pomożcie sobie sami.
Lukasz Euroforce / 176.35.33.* / 2014-03-06 16:19
Pani Janino.

Od kiedy to w Anglii, angielskie firmy daja umowe po polsku, do tego przed rozpoczeciem pracy ?
Po drugie : czy bedac szefem duzej firmy zatrudnilaby pani kogos wzorujac sie tylko na cv...bez wczesniejszego testy/egzaminu ?
Jesli pani chce moze pani do Nas zawitac i ja z mila checia pokaze pani kto dla pracuje, w jakich warunkach, za jekie stawki itd...
Poza tym warto dodac, ze specjalizujemy sie tylko i wylacznie w przemysle meblarskim, wiec nie mamy mozliwosci aby pomoc znalesc prace tym wszystkim z Bolton- szukajacym pracy, czy tez zyjacym z benefitow. Nie mamy ofert do magazynow, sprzatania.....
Ponizej znajdzie pani nasz adres....zapraszam :
Euroforce People Solutions Ltd | International House | Queensbrook | Spa Road | Bolton | Lancashire BL1 4AY

Odpowiadajac wszystkim bezimiennym/anonimowym osobom wstawiajacym te wszystkie komentarze :
Jesli juz cos zlego stalo sie Wam podczas wspolpracy z Euroforce, podpiszcie sie, powiedzcie kim jestescie i czym Wam zawinilismy ?
Latwo jest kogos oczerniac ale trzeba rowniez troche odwagi by dac konkretne argumenty i przede wszystkim sie tego nie wstydzic.

Pozdrawiam
Lukasz Glawinski
Senior Resourcer
riddick / 80.6.252.* / 2014-05-15 22:26
oj Panie Łukaszu ty i twoja firma to najwieksze badziewie gdzie trzeba sie prosic o p-45 miesiacami po skonczeniu pracy gdzie dopiero sie dostaje po zgloszeniu do job center,na wyplacie tez oszukujecie.nie polecam tej firmy nikomu,osobiscie tez poznalem łukasza i wielki oszust z niego,
Marek i Tadeusz / 193.109.196.* / 2014-07-23 22:42
Wszystko zostalo jasno i przejrzyscie wytlumaczone, bez zadnych problemow. Kontakt z Lukaszem odbywal sie bez najmniejszego problemu.
robert218545 / 80.6.252.* / 2014-05-15 22:22
ja tez łukaszku pracowalem przez wasza firme i mialem z toba doczynienia,jestescie wielkimi oszustami po skonczeniu pracy,musialem sie miesiacami prosic o moje p-45 i dopiero dostalem po zgloszeniu tego do Job Center,z kasą tez walicie w bambuko,a twoja pomoc haha jak cos ktos potrzebuje to nawet tel.nie odbierasz pajacyku.wszystko pieknie jst w pierwszy dzien a potem wielkie bum.
agagrantham / 78.150.166.* / 2014-03-08 16:49
Moj mąz pracuje przez tą agencję. Kokosów nie ma, ale nigdy nie mieliśmy z nimi personalnie, wypłatą, czy pobraniem holidaya problemu.Ludzie wysyłają CV pisząc niestworzone rzeczy, na miejscu okazuję się, że w życiu nie byli stolarzami ani tapicerami i mają pretensje, że agencja im dziękuję. Przecież agencja jest uzależniona od fabryki, do której idą Ci ludzie. Jeżeli jest to łapanka z ulicy, bez doświadczenia, wiadomo nie ma norm, trzeba ich uczyć od podstaw i fabryka nie chce takich pracowników. Rozumiem Polaków, którzy chcą się wyrwać z Polski za wszelką cene, ale jezeli ktoś tu przylatuje bez języka, pieniędzy i z niewielkim doświadczeniem jest po prostu naiwny. Nie każdy rodzi się pod szczęsliwą gwiazdą i ma farta. Anglia się zmieniła, nie ma funta za 7zł i pracy na ulicy bez języka. Ja mam takie podejscie: Nie znam angielskiego, jestem zdana na polską agencję. Wiadomo za niższe pieniądze, ale i tak większe niż w Polsce. Mąż dorabia w weekendy i pomimo, że jego angielski jest słabiutki zawsze miał tu pracę. Żeby wymagać od kogoś trzeba najpierw to zrobić w stosunku do siebie.Niestety ale 3/4 Polaków, którzy tu są nie mają żadnych kwalifikacji...za to wymagania. Ci ,,normalni" są niewidoczni i nie mają problemów w pracy. Żadna agencja nie zatrudni kogoś, kto nie nadaje się do danej pracy. Bez urazy.
Żyd / 109.30.128.* / 2014-02-17 13:53
Brawo Polacy!!!
Pierwsza zasada unikac polakow za granica!!!
Drugie:spotkac polaka za granica to nieszczęście i strata!!!
Najpierw uczcie się jezykow a potem jedzcie na saksy!!!
joiner / 89.228.46.* / 2014-04-02 13:55
szczera prawda!!!
Euroforce / 109.152.204.* / 2013-11-06 17:24
http://issuu.com/euroforce/docs/euroforce
570 / 2013-10-18 09:43
Niestety musze dołączyć swók komentarz, dałem się ostatnio oszukać tej firmie...zaznaczam że jestem tapicerem z 12 letnim doświadczeniem, przez telefon wszystko ładnie, pięknie, niejaka pani marta obiecywała mi złote góry a wyszło...szkoda pisać, testu nie zdałem bo się okazało że za dużo ludzi wzięli, potem siedziałęm w hotelu za który kazali płacić, wszystko co usłyszałem o tych zarobkach, testach itd to bujda na resorach, skonczyło sie ostatecznie, że mnie dosłownie wykopali z samochodu przed polską ambasadą...stanowczo odradzam!!!
maly636 / 109.199.19.* / 2014-02-12 08:52
[...]

### Post usunięty z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Zbigniew K / 2.221.114.* / 2013-08-30 19:22
Z dniem dzisiejszym koncze moja prace w Euroforce Ltd. Chcialbym serdecznie podziekowac za wspolprace wszystkim pracownikom zatrudnionym przez Euroforce (w chwili obecnej lub w przeszlosci).

Zycze Panstwu powodzenia zarowno w zyciu prywatnym jak i zawodowym.
Zbigniew
bzk / 37.30.99.* / 2013-10-10 21:33
o jednego oszusta mniej
dewiant / 31.1.239.* / 2013-08-14 05:25
czołem czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stolarzy meblowych ?Przyszła mi na maila oferta i się poważnie zaczynam zastanawiać ale przez przepadek kliknąłem tutaj i .... no nie ciekawe recenzje ,prosiłbym o obiektywizm i o co chodzi z tymi testami? Z ta firma euroforce jeszcze się nie kontaktowałem.
dewiant / 31.1.239.* / 2013-08-14 05:23
czołem czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stolarzy meblowych ?Przyszła mi na maila oferta i się poważnie zaczynam zastanawiać ale przez przepadek kliknąłem tutaj i .... no nie ciekawe recenzje ,prosiłbym o obiektywizm i o co chodzi z tymi testami? Z ta firma euroforce jeszcze się nie kontaktowałem.
robbo / 31.117.163.* / 2013-10-10 08:41
Jezeli chcesz przysporzyc sobie klopotow to mozesz sprobowac. Ja sprzedalem ojca samochod bo nie stac mnie bylo na wyjazd I co sie okazalo? Ze niby wedlug Pani Marty testy I wszystko bylo ok ale niestety pracy nie bylo. Pozatym bylo nas trzech sciagnietych z polski a jeden dostal prace. Jak masz co robic w pl to lepiej tam zostan. Jeżeli nie szukaj pracy ale nie u nich. Po calym procesie nie bylo pracy I wiecie co? Pani Marta odwiozla I wyrzycila mnie pod ambasada polska w manchester na pastwe losu zebym wrocil sobie do polski. Zapewniala ze to dobra firma daje prace itd. Guzik prawda ja wyjezdzalem do innych krajow na zlecenia I mi bilety kupowali. Nie dajcie sie oszukac. Mam jeszcze prosbe do moderatora tego forum. Zauwazylem ze Pani Marta zglasza linki do usuniecia. Obrazliwe ale prawda jaka jest tu napisana powinna byc widoczna dla kazdego I prosze nie usuwac linkow nieobrazliwych poniewaz nie ma zadnych podstaw kazdy ma prawo sie wypowiedziec.
Kasia. / 92.28.74.* / 2013-08-03 15:12
Nie rozumiem dlaczego moj poprzedniwpis zostal usuniety. Ja napisalam tylko prawde. Mam do tego prawo. Chce tylko ostrzedz nieswiadomych. Ale powtorze. Trzymajcie sie z dala od tej agencji. Pracuja tam ludzie ktorzy mijaja sie z prawda.Pani Marta W. z Euroforce, ktorej ogloszenia mozna znalesc w internecie nobiecywala zlote gory mojemu kuzynowi.Chlopak zostawil robote w Polsce i wyjechal do Boltonu. Mial tam pracowac a wywiezli go 200 km dalej. Pracowal 8 godzin dziennie, nie bylo mozliwosci brania nadgodzin, choc go poinformowano inaczej.Mial zarabiac 7 funtow na godzine do reki a zarabial 5 funtow. Od tego trzeba odjac 70 funtow na co tydzien na kwatere, do tego wyzywienie conajmniej 30 funtow tygodniowo i jeszcze dojazdy 20 funtow tygodniowo.Zostawalo mu tylko 70 funtow oszczednosci na tydzien. Pani Marta trzymala go w hotelu 2 tygodnie mamiac go ze juz jutro robota bedzie. Za ten hotel on musial zaplacic choc mu powiedziano ze robota bedzie nastepnego dnia po przylocie.
Jesli ktos szuka przygod to niech do Pani Marty jedzie. Moj kuzyn chcial zarabiac tylko tyle ile mu obiecano a posiedzial tam kilka tygodni uzbieral na bilet i wrocil do Polski. Ja nie moglam mu pomoc.
Teraz odklada tyle samo pieniedzy co w Angli [...] a tez ma rozne oplaty, ale mowi ze za granice nie wyjedzie jak w Polsce mozne te same pieniadze odlozyc.Uwazajci na to co Wam objecuja!!! bo to nie jest prawda.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
onserver758 / 86.183.19.* / 2013-04-02 11:18
Z tego co wiem, Euroforce wciaz pomaga w znalezieniu mieszkania "na poczatek" Jednak w kwestii pomocy przy zalozeniu konta,to sie ponoc troche zmienilo. Euroforce raczej wam nie pomoze. Pracownicy musza we wlasnym zakresie juz na miejscu zorganizowac sobie pomoc Polakow aby otworzyc konto w angielskim banku.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Patryk PL / 77.254.117.* / 2013-05-12 20:53
Witam.Pracowałem przez tą agencję przez 4 miesiace.Tak pomogą w znalezieniu mieszkania dadzą pracę pomogą w założeniu konta (nie zawsze)ale rodacy pomogą w razie czego. Niema tak kolorowo zarobki całkiem inne jak obiecują ciągle coś potrącają ciągle sie coś nam nie zgadza.Wszyscy mają takie same stawki a wypłaty inne nawet o 50f tygodniowo nie wiedzieć dla czego!
Tygodniówki za podstawowe godziny to mniej wiecej 260f z nadgodzinami i urlopem to mniej wiecej 290-320f i nic wiecej nie zarobisz czym wiecej godzin tym wiecej podatku zabiora.Teraz koszty życia pokój 55-90f tygodniowo płatne z góry 20f-30f na jedzenie jak żyjesz BARDZO skromnie w małej miejscowości a tak to że by normalnie żyć i jeść to 40-70f bez szaleństw jak dojeżdżasz z kimś samochodem to 10-20f tygodniowo .Sam widzisz że nie ma kokosów.Po przejściu na kontrakt zarobisz więcej od 350f-do 400f bo nie pracujesz juz przez agencje tylko juz przez firmę w której pracujesz jak Cie bedą chcieli.Jak masz rodzine zostań w kraju jak jesteś sam spróbuj praca jak wszedzie trzeba robic że by zarobić:)A co do agencji to ich rola sie na tym kończy więcej Ci już nie pomogą.Możesz tylko liczyć na siebie i bardzo WAŻNE nie ufaj za bardzo rodakom zawsze Cie wyrolują.Lepiej zaufać jakiemuś anglikowi .Takie są realia .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
oszukana918 / 92.22.241.* / 2013-03-17 18:29
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
awsed / 135.196.104.* / 2013-03-20 14:17
Zgadzam sie z Toba oszukana918 , to jest jedna wielka pomylka!!! Nie dajcie sie nagabywac tym ludzia caly precedens rozpoczol sie w 2007 roku i mimo wielkiej rotacji polakow ktorzy pracuja w euroforce nadal sie ciagnie!

U nas w firmie pracuja ludzie przez ta agencje i jest masakra, nie ma osoby ktora mogla powiedziec by cos dobrego wiec cos w tym musi byc, gdyby to byly pojedyncze osoby mozna bylo by sie zastanawiac na tym dlozej ale nieststy tak nie jest.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
observer758 / 86.183.19.* / 2013-03-28 10:11
fajna masz prace skoro zamiast sie na niej skupic siedzisz na necie... moze dlatego tak szybko wszyscy u was wylatuja skoro nie potrafia sie skupic na pracy...

pracujesz w firmie gdzie oni zwoza polakow, to kim ty tam jestes skoro masz czas wysiadywac na internecie- pan manager sie znalazl os siedmiu bolesci... a moze Matka Teresa?
a moze ty tez sie rozczarowales firma i teraz siejesz nienawisc na forum? wcale by mnie to nie zdziwilo...

ja pracuje dla tej firmy juz od kilkunastu tygodni i wszystko jest ok... ale ja nie spedzam czasu na kompie tylko na pracy (dodaje ze prtacuje nocki) !!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
anioł / 83.29.98.* / 2013-04-11 09:27
Ciekawe skąd ty znalazłeś czas na wypisywanie pochwał dla tych "wspaniałych ludzi". Sam sobie zaprzeczasz. Innym wytykasz, że nie przykładają się do pracy bo w necie pragną wyrazić swoje opinie a sam robisz dokładnie to samo tylko, że bałwochwalczo.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Globfora / 82.132.225.* / 2013-03-28 21:29
Na nocki pracujesz powiadasz, więc chyba masz kłopoty ze snem bo i godzina wczesna a i ta wypocina pozostawia wiele do życzenia, szczerze mówiąc jest poprostu śmieszna i żenująca! Jestem ciekaw do czego jeszcze posuną się pracownicy tej firmy by ja wybielic.

Nie będę polemizować na ten temat bo wszystko już zostało napisani i powiedziane a i ja nie chce być monotematyczny .

Głupotę poprostu trzeba ignorować. ;)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
observer758 / 86.183.19.* / 2013-03-26 17:34
Jak znam zycie Awsed, to ty tez zaczynales prace w Anglii przez Euroforce. Nie biore niczyjej strony w tej dyskusji, jednak mam pare uwag do kilku glupot ktore tu zostaly napisane.
Po pierwsze agencje pracy nie powstaly tylko dla osob przyjezdzajacych z Polski. Na dlugo Przed wejsciem polski do Unii w firmie w ktorej pracowalem uzywalismy pracownikow agencyjnych bardzo czesto. Dziewczyna ktora zatrudnilismy przez agencje do administracji mowi ze nie chce podpisywac kontraktu z zadna firma, nie chce sie wiazac, ceni sobie wolnosc i chce miec mozliwosc zmiany pracy gdy przyjdzie jej na to ochota i o dziwo chwali sobie umbrelle.Firma rowniez nie chce brac nikogo na stale bo to wiaze sie z dodatkowa papierkowa robota a przede wszystkim zobowiazaniami (wyrzucenie kogos z pracy w UK jest raczej trudne).
Agencje to nie "pijawki" i wyzyskiwacze tylko uslugodawcy jak kazdy inny. Agencja jest do tego aby pracodawcy dostarczyc pracownikow a pracownikom znalzc prace i za to wlasnie bierze forse. Radze wiec szerzej otworzyc oczy na rzeczywistosc. Euroforce wykonuja usluge na ktora jest zapotrzebowanie.
Agencja jedynie wypelnia wazne ekonomicznie i spolecznie role. Spojrzcie na realia,kazda agencja dzwoni do ludzi i mowi ze praca jest w takim miejscu i trzeba sie tam samemu dostac i nie obchodzi ich nic. Euroforce znajduje mieszkania, otwiera konta, itd.
Prawda jest taka ze nikt nikogo do agencji nie ciagnie i nie zmusza do pracy w niej. W tym jak i w kazdym innym przypadku najlepiej glosuje sie portfelem, nie podoba ci sie agencja to idz znajdz inna, a jak nie wiesz jak lub nie chce ci sie, to zaslugujesz na taka agencje w jakiej jestes.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Awsed / 135.196.104.* / 2013-03-27 11:39
Observer758, przykro mi ze musze Cie rozczarowac aczkolwiek ja nie pracowalem nigdy dla tej firmy a to co opisalem przydaza sie notorycznie pracownika ktorych wysylaja do firmy w krorej ja pracuje, i musze nadmienic ,iz nie sa to odosobnione przypadki - niestety. I na tych niejednostkowych przykladach takie jest moje zdanie o tej firmie.

Piszesz,tez ze nie bierzesz tutaj niczyjej strony a przedstawaisz Euroforce jako "wybawicieli polskich pracownikow z niedoli" czego oni nie robia by ulatwic start rodaka czy przyjezdnym? Skad ta wiedza?? Skad wiesz ,ze otwieraja konta etc. ?

Zgodze sie jednak z Toba jesli chodzi o teorie na temat Agencj Pracy w UK. Nigdy tez nie zasugerowalem w swojej wypowiedzi ,ze agencje to zlo konieczne, nie wiem dlaczego Twoja wypowiedz jest tak defensywna? NA brytyjskim rynku dziala wiele Agencji i jakt to nazwales "uslugodawcow" natomaist czy firme Euroforce mozna zaliczyc do tej rzetelnej i uczciwej grupy - wybacz ale pozostawie to bez komentarza. Jak powiedzial Chmielowski "Kon jaki jest, kazdy widzi"

Wybacz tez jesli sie myle ale dla mnie to jest kolejna proba wybielenia firmy w ktorej pracujesz - EUROFORCE, a z doswiadczenia wiemy ,ze to i tak nic nie da.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
I / 86.183.19.* / 2013-03-12 14:22
Ja pracujé drugi tydzien i jestem zadowolona :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
rafelo / 82.41.223.* / 2013-03-19 20:09
czy to szycia potrzebuja czy co ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
robnete / 135.196.104.* / 2013-03-12 15:01
Jesli pracujesz drugi tydzien to o 13:22 we wtorek powinnas byc w pracy a nie przy komputerze i pisac komentarze, nawet jesli pracujesz na nocki to pewnie byla bys jeszcze w lozku???

Sciema na maxa!!! Pewnie to ktos z Euroforce pisze ten komentarz! ale z pracownikow biurowych to przeciez ich recepta na walke z internetowa prawda!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy