Notowania

wiadomości
22.05.2012 08:49

Kaczyński-gospodarka

Według Prezesa Prawa i Sprawiedliwości system gospodarczy, wprowadzany w Polsce przez rząd premiera Tuska, wyczerpał swe możliwości. Jarosław Kaczyński powiedział w Programie 1 Polskiego Radia, że wszelkie zmiany wprowadzane są obecnie kosztem obywateli.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Rezygnuje się ze statusu pracownika - prawie połowa zatrudnionych w Polsce została ich pozbawiona" - podkreślił gość Jedynki. To samo dzieje się z gwarancjami zaopatrzenia emerytalnego, ochrony zdrowia i szkolnictwa. Jarosław Kaczyński uznał za bardzo niepokojący spadek przyrostu naturalnego i tendencję do ucieczki młodych, wykształconych Polaków za granicę.
Prezes PiS-u zwrócił uwagę, że światowy kryzys gospodarczy wyostrzył niepowodzenia polskich reform. Uznał ponadto, że Unia Europejska idzie w złym kierunku, wspierając finansowo upadającą Grecję.
Jarosław Kaczyński jest zdania, że udzielanie pokaźnych pożyczek państwu, które nie radzi sobie z własną gospodarką, nie ma sensu, tym bardziej, że pieniądze na to idą z naszych kieszeni. Natomiast Francja i Niemcy, opóźniając bankructwo Grecji, ratują tak naprawdę własne banki i zagrożone systemy finansowe.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz