Wizytówki banków

Wizytówka banku: Bank BPH SA

logo

Bank BPH SA

Bank BPH (Bank Przemysłowo-Handlowy) rozpoczął swoją działalność w 1989 roku. Powstał poprzez wydzielenie ze struktur NBP. Pod koniec 2001 roku Bank BPH łączy się z Powszechnym Bankiem Kredytowym (PBK). W listopadzie 2007 roku bank zostaje podzielony i ponad 80% jego aktywów zostaje włączonych do Banku Pekao S.A. W czerwcu 2007 roku większościowy pakiet akcji zostaje kupiony przez General Electric Company. W grudniu 2009 roku dochodzi do połączenia Banku BPH z wcześniej nabytą przez GE spółka GE Money Bank.

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym. Oferta banku, to między innymi: rachunki osobiste i oszczędnościowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne oraz karty kredytowe.

Dostęp do produktów klienci uzyskują dzięki sieci blisko 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich i agencji uniwersalnych. Bank oferuje również nowoczesne usługi bankowości internetowej oraz telefonicznej.

Misją banku BPH jest zrównoważony i bezpieczny rozwój Banku, działającego z wyjątkową uczciwością, który - dzięki wszechstronnym menedżerom przewodzącym zaangażowanej kadrze – efektywnie dostarcza Klientom indywidualnym, a także małym i średnim firmom oraz średniej wielkości przedsiębiorstwom o dużym potencjale wzrostu, paletę prostych produktów w sieci placówek.


Dane adresowe:
ul. Towarowa 25
00-958 Warszawa

Kod SWIFT: BPHKPLPK
Sesje wychodzące:
10:30
14:30
17:00
Sesje przychodzące:
11:45
15:45
17:00