Money.plBankiWizytówki bankówBank DnB NORD Polska S.A
Wizytówki banków

Wizytówka banku: Bank DnB NORD Polska S.A

logo

Bank DnB NORD Polska S.A

Bank DnB NORD działa na polskim rynku od 2002 roku. Jego jedynym akcjonariuszem jest obecnie największy norweski bank – DNB NOR. Pierwotnie DNB NORD był bankiem o profilu korporacyjnym specjalizującym się w obsłudze dużych firm, finansowaniu projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych.

Po połączeniu w 2007 roku z Bankiem Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (BISE) oferta banku została poszerzona o produkty dla małych i średnich firm, klientów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Bank w swojej ofercie posiada konta osobiste i oszczędnościowe oraz produkty inwestycyjne dla klientów indywidualnych, jednak bankowość korporacyjna pozostaje silną stroną banku.

Zgodnie z przyjętą w 2012 roku strategią DnB NORD chce być jednym z głównych graczy na rynku bankowości korporacyjnej. Cel ma zostać osiągnięty dzięki lepszej, niż dotychczas, współpracy z grupą DNB, która zajmuje się obsługą dużych firm w 19 krajach. Ambicją DnB NORD jest nie tylko dostarczanie najlepszych rozwiązań finansowych, ale budowa z klientami partnerskich, długotrwałych relacji.


Dane adresowe:
ul. Posępu 15C
02-676 Warszawa

Kod SWIFT:
Sesje wychodzące:
08:00
12:00
14:30
Sesje przychodzące:
11:00
15:00
17:30