Wizytówki banków

Wizytówka banku: Bank Millennium S.A.

logo

Bank Millennium S.A.

Bank Millennium rozpoczyna swoją działalność w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG). Jest pierwszym prywatnym bankiem w Polsce i pierwszym notowanym na giełdzie (1992 rok). W 1997 roku dochodzi do połączenia BIG S.A. i Banku Gdańskiego S.A. Bank zmienia nazwę na BIG Bank Gdański S.A. W 1998 rozpoczyna działalność sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Dwa lata później współtwórca sieci - Banco Comercial Portugues zostaje inwestorem strategicznym banku. W 2002 roku zostaje ujednolicona sieć oddziałów pod marką Millennium, a w kolejnym roku bank zmienia nazwę na Bank Millennium S.A.

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Rozwiązania dla siebie znajdą zarówno klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy. Z szerokiej gamy kont, produktów inwestycyjnych i lokat oraz kredytów każdy może znaleźć produkt dopasowany do jego potrzeb. Klienci zamożni mogą skorzystać z usług banku w ramach bankowości prywatnej Millennium.

Oprócz banku w skład grupy wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.


Dane adresowe:
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Kod SWIFT: BIGBPLPW
Sesje wychodzące:
10:30-11:00(zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 8.10)
14:30-15:00(zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 12.10)
17:00-17:30(zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 14.30
Sesje przychodzące:
zlecenie przychodzące jest księgowane do godziny 12.00
zlecenie przychodzące jest księgowane do godziny 15.30
zlecenie przychodzące jest księgowane do godziny 17.15