Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Będzie praca dla 300 osób. Capgemini zwiększa zatrudnienie

54
Podziel się:

Capgemini jest jednym z największych inwestorów sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Będzie praca dla 300 osób. Capgemini zwiększa zatrudnienie

Firma Capgemini, wyspecjalizowana w usługach informatycznych, outsourcingowych i konsultingowych zamierza w najbliższym czasie zwiększyć zatrudnienie o ok. 300 osób w swoich centrach w Polsce. Firma działa w naszym kraju od 20 lat i zatrudnia 6,5 tys. specjalistów.

Capgemini jest jednym z największych inwestorów sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Polski zespół liczy ponad 6,5 tysiąca specjalistów pracujących w sześciu miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Opolu. Obsługują oni klientów na całym świecie w blisko 30 językach obcych.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, Capgemini będąc w pierwszej trójce największych pracodawców sektora nadal rekrutuje nowych pracowników. W aktualnej ofercie pracy znajduje się ponad 300 stanowisk, poszukiwani są m.in. specjaliści ds. finansów i księgowości, wsparcia klienta oraz informatycy i programiści ze znajomością różnych języków obcych.

Marek Grodziński, Dyrektor Europejskiej Sieci Centrów Business Services Capgemini, przypomniał, że firma pojawiła się w Polsce w 1996 r. otwierając centrum Application Services w Warszawie. W kolejnych latach uruchomiono następne lokalizacje, w tym największą jednostkę biznesowa w Polsce - Business Services, zatrudniająca łącznie w Krakowie i Katowicach 3,8 tys. osób.

- Coraz większy stopień zaawansowania usług, zastosowanie najnowszych technologii i wprowadzenie automatyzacji zmieniło rolę i znaczenie usług outsourcingowych dla biznesu stając się strategicznym narzędziem do zwiększania konkurencyjności na rynku - ocenił Grodziński.

We Wrocławiu i Poznaniu działają jednostki badawczo-rozwojowe tworzące oprogramowanie na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw.

Na świecie Capgemini zatrudnia 180 tys. pracowników w ponad 40 krajach. Grupa osiągnęła w zeszłym roku przychód w wysokości 11,9 mld euro.

gospodarka
praca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(54)
zalpl
8 lat temu
Cap to jedna z najgorszych korpo w Krakowie, dziadowska kasa, ale kazdy tam wali drzwiami i oknami bo sie mocno reklamują na uczelniach wiec mlodziez nie zna innej korpo niz tak, przemial mają straszny, kasa nawet za lepsze języki nędzna, liczba osob w zesppolach za mala względem tego ile jest pracy. konczysz przepracowany, zero oszczednosci, jak niewolnik. czy po to się konczy studia? ale co zzrobic jak godzicie sie pracować za 2 netto z francuskim!
alex207
8 lat temu
Wszędzie da się zarobić. Liczą się umiejętności, wiedza, postawa, nawyki. Bez tego znajomości nie pomogą. Ludzie usprawiedliwiają brak pracy brakiem znajomości. Zatrudnisz do swojej firmy kogoś po znajomości, kto niewiele potrafi i ma złe nawyki (spóźnia się, jest niesłowny, nie dotrzymuje terminów itp.)? Przeczytajcie sobie książkę pt.: "Co robić, by zwasze mieć pracę i więcej zarabiać"
Gram
8 lat temu
Usluga wyglada tak: dzwonisz do klijeta ze z jego komputerem jest cos nie tak, ma wirusy I ty mu to naprawisz, naiwny sie zgadza a firma go kasujesz rowniutko, takich madrych maja w Chinach, Indiach a teraz Polakow w to g***o wciagaja. thank you very much !!
N
8 lat temu
Największy shit w Krakowie traktują pracowników jak śmieci
ERYK ANTYKLER...
8 lat temu
KONSULTOWAĆ CIEBIE BĘDĄ, JAK MASZ WŁOŻYĆ KASĘ DO BANKU, BYŚ JAK NAJMNIEJ STRACIŁ. QOORVA ICH NAĆ. ERYK ANTYKLERYK
...
Następna strona