21. I - 25. I

Zeus52 / 2013-01-20 17:40
Czas otworzyć wątek optymistyczną informacją dla rynków...Republikanie postanowili przegłosować w środę w Izbie Reprezentantów możliwość zwiększenia limitu zadłużenia na 3 miesiące. Jeden strach mniej...a jak to rynek wykorzysta...okaże się w praniu.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-01-21 17:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurna,to co się dzieje(nic)...aż mnie coś korci,by odpuścić sobie FW20...szkoda blokować kasę do jutra,gdy tymczasem rynek walutowy mi ucieknie.Co prawda,pod nieobecność Jankesów na nim też niewiele może się dziać...Ale!...mogą być ciekawsze jazdy w nocy i nad ranem...pod BoJ,po piątej rano...
tedchom / 2013-01-20 21:45 / Tysiącznik na forum
Pozycje zajęte optymistyczne więc oby i nasz stragan poszybował.
Zeus52 / 2013-01-21 00:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
Właśnie...z tym naszym straganem.Jeśli spojrzeć na to co działo się podczas ostatnich miesięcy,to wyglądało.że byki u nas atakowały,gdy na świecie rosły obawy...jak Jankesi w dół,to my up...gdy Jankesi zakończyli korektę na przełomie roku...to my ją rozpoczęliśmy.Może znowu,by u nas rosło,potrzebny jest strach,spadki u Jankesów? :)) Takie uroki"bezpiecznej przystani"...diabli to nadali,i bądź tu teraz mądry.Chociaż...ostatnio też nieco próbowaliśmy małpować Niemców.Sądzę,że w najgorszym razie zaliczymy te 38,2 fibo,tak że tragedii być nie powinno.A może obędzie się i bez tego....z fusów wróżył nie będę. :)
tedchom / 2013-01-21 00:32 / Tysiącznik na forum
Osobiście wolał bym by rosło, jednak w razie obsuwy mam manewr by wejść w okolicach tego poziomu resztą w lewar ze zwykłych akcyjnych. Tak w sumie to wszedłbym na tym poziomie z mniejszym strachem jak teraz;). Jakoś zaobserwowałem u siebie taką prawidłowość że im wyżej jesteśmy(choć nie są to poziomy zawrotne póki co) tym więcej mam obaw wchodzić w lewara a niżej? Czemu nie.
Zeus52 / 2013-01-21 01:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Normalka...
max1224 / 2013-01-21 15:38 / Tysiącznik na forum
zapomniałem, że janki dziś świętują
Zeus52 / 2013-01-21 16:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kontrakty Jankesów wybiły się górą...na razie,pod nieobecność Janków,to nic takiego,ale...
Zeus52 / 2013-01-21 15:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,prawda.Ale niech wreszcie nasi się ruszą,bo nerwicy można się przez nich nabawić.Wymalowali prowzrostową flagę na 1H,ponad wyłamaną już w górę linią lokalnego trendu i teraz jaja sobie robią...
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy