30.000 i rosnie

Pit3 / 149.254.200.* / 2007-09-04 03:18
Witam!
Zwracam sie z prosba o odpowiedz na chyba najczesciej zadawane pytanie na forum. Pozwolilem sobie rozpoczac nowy temat poniewasz wydaje mi sie ze moja sytuacja jest minimalnie inna od wiekszosci. Wiec tak posiadam 30.000 PLN i kazdego miesiaca przybywa mi kolejne 5000PLN tendencja ta utrzyma sie najprawdopodobniej przez najblizsze dwa lata ale rownie dobrze moze sie zakonczyc jutro. To niestety nie zalezy odemnie. Obecnie nie potrzbuje tych pieniozkow do zycia wiec mysle ze na 2-3 lata moge je spokojnie gdzies umiescic zeby troszke dla mnie zarobily. generalnie szukam czegos o umiarkowanej stopie zwrotu i umiarkowanym poziomie ryzyka. Zdaje sobie sprawe ze miljonow z tego nie osiagne. Zalezy mi tez na czyms czym nie musialbym sie przejmowac na codzien. Cos na zasadzie wplac zapomnij i sprawdzaj raz na miesiac.
Z gory serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Wyświetlaj:
miroslawh / 2007-09-11 22:28
Jeśli Olsztyn, zapraszam do biura, oferta funduszy inwestycyjnych, hedgingowych i lokaty terminowe inwestycyjne - do kilkunastu % rocznie GWARANTOWANE, oferty także dla tych, którzy chcą zostawić zarządzanie specjalistom - portfele modelowe. mail: wystarczy nacisnac na moj login :)
Idyll / 2007-09-09 15:59 / Bywalec forum
Proponuje zainwestować w portfel funduszy inwestycyjnych. stosunkową małą kwotę zainwestować w fundusze akcyjne, a większą w fundusze stabilnego wzrostu. może nawet z ochroną kapitału (np. UniStoProcent Bis - ponad 11% zysku p.a., lub Skarbiec Ochrony Kpaitału), dla pewności, w razie jak byś potrzebował części gotowki za jakiś czas proponuję zainwestować w fundusze pieniężne.
Szkoda, że nie możesz zainwestować ponad 5 lat wówczas twoje możliwości inwestycyjne byłyby zapewne większe!
sebastian9 / 91.94.186.* / 2007-09-09 14:27
Sądzę, że rozwiązanie oparte o fundusze inwestycyjne byłoby optymalnym. Nie mam na myśli tutaj żadnego standartowego oferowanego przez banki czy biura maklerskie. Warto by było się rozejrzeć za takim by zyski z podatku belki Cię nie męczyły oraz by kapitał którym dysponujesz można było powierzyć specjalistom z Asset Management.

Pozdrawiam,
Sebastian
gienz / 85.193.225.* / 2007-09-08 20:38
Dla ciebie najlepszy będzie fundusz inwestycyjny. Im dłużej te pieniądze nie będą Ci potrzebne, tym bardziej powinien to być fudusz akcyjny
raku390 / 2007-09-08 19:37
Jeżeli to nie tajemnica to powiedz gdzie z takiej kwoty można miesięcznie uzyskać 5.000 PLN? Sam chętnie zainwestuję.
jm28 / 2007-09-08 20:31
Gosc napisal ze teraz ma 30 i mu przybywa 5 czyli tyle zarabia - chodzac do pracy a nie obracajac kapitalelm
raku390 / 2007-09-08 23:31
Rozumię też chciałbym tyle zarabiać miesięcznie, dlatego pytam i szukam możliwości.
gregorek1979 / 2007-09-09 15:48 / Bywalec forum
raku ty to jednak glupi jestes
aurelia 667 049 760 dorota.to@interia.pl / 83.3.7.* / 2007-09-11 19:54
Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic to możemy Ci pomóc - jesteśmy niezależna firmą
doradczą, która bezpłatnie oferuję analizę, doradztwo oraz serwis. Stawiamy na zysk, ale taki, który jest zabezpieczony. W razie zdecydowania się proszę o kontakt
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy