5 XI - 9 XI

privy / 2012-11-05 10:41
Chyba zaczynają rekomendacjami wciskać papier. Ciekawe co z tego wyniknie.
Wyświetlaj:
al_albo wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2012-11-10 13:01
Tak napisze krotko moja opinie o rynkach....dla mnie kluczowym miejsce dla sp jest 1370-80,jesli zejda w dol (np jak wiemy 1345 rgr ,pisałem tydzien temu 12350 djcel jak cos) ,przełamanie obecnych miejsc u jankow zaowocuje 1340-50 zejsciem,nastepnie podejscie 1380-1400 i lecimy,odpali formacja 3wzgorza i domek...nie ma sie co podniecac szlony,ze cos przewidziałes...pisałem jak zrobili 1374 brałem tak eski,ze idziemy na 1407(wpisy gdzie tam do wyszukania) a dalej sie zobaczy,jakas odbitka co sie stało...przy 1415 sp pisałem macd tyg dała s ,dzienne srendie w ske weszły i obstawiam ze spadnie ale to juz inna bajka...wracajac do rynkow,na edku idzie macd tyg czapa,srendie o grosz od s tyg,jesli byk czegos nie zrobi bedzie dupa...njie utrzymanie tych poziomow co sa teraz janki bedzie skutkowało duzymi spadkami,nadzieja nawet na nowe szczyty,utrzymac te poziomy,niby jeszcze piłka w grze choc jest pesymista co do rynkow i pisze o tym od jakiegos czasu.Co do naszego banana 2 wsparcia 2304-11 fw oraz ostatnie okolice 2270-80,to jest ostatnie miejsce do ktorego ma prawo rynek sie cofnac uznajac,ze to jest cofka we wzrostach,złamanie tych poziomow ze strony technicznej oznaczac bedzie spadki,moze bedzie cos nizej,pozniej odbicie bla bla ale punkt rownowagi padnie ktory nadal faworyzuje byki piszac ze strony technicznej...spadek ponizej 2260-70 powinien oznaczac ,ze kot umarł w butach...oto takie dywagacje nad przyszłoscia rynkow leszcza...na dzien dzisiejszy obstawiam ,ze to wszystko bedzie nizej...
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-10 13:01
Tak napisze krotko moja opinie o rynkach....dla mnie kluczowym miejsce dla sp jest 1370-80,jesli zejda w dol (np jak wiemy 1345 rgr ,pisałem tydzien temu 12350 djcel jak cos) ,przełamanie obecnych miejsc u jankow zaowocuje 1340-50 zejsciem,nastepnie podejscie 1380-1400 i lecimy,odpali formacja 3wzgorza i domek...nie ma sie co podniecac szlony,ze cos przewidziałes...pisałem jak zrobili 1374 brałem tak eski,ze idziemy na 1407(wpisy gdzie tam do wyszukania) a dalej sie zobaczy,jakas odbitka co sie stało...przy 1415 sp pisałem macd tyg dała s ,dzienne srendie w ske weszły i obstawiam ze spadnie ale to juz inna bajka...wracajac do rynkow,na edku idzie macd tyg czapa,srendie o grosz od s tyg,jesli byk czegos nie zrobi bedzie dupa...njie utrzymanie tych poziomow co sa teraz janki bedzie skutkowało duzymi spadkami,nadzieja nawet na nowe szczyty,utrzymac te poziomy,niby jeszcze piłka w grze choc jest pesymista co do rynkow i pisze o tym od jakiegos czasu.Co do naszego banana 2 wsparcia 2304-11 fw oraz ostatnie okolice 2270-80,to jest ostatnie miejsce do ktorego ma prawo rynek sie cofnac uznajac,ze to jest cofka we wzrostach,złamanie tych poziomow ze strony technicznej oznaczac bedzie spadki,moze bedzie cos nizej,pozniej odbicie bla bla ale punkt rownowagi padnie ktory nadal faworyzuje byki piszac ze strony technicznej...spadek ponizej 2260-70 powinien oznaczac ,ze kot umarł w butach...oto takie dywagacje nad przyszłoscia rynkow leszcza...na dzien dzisiejszy obstawiam ,ze to wszystko bedzie nizej...
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-09 18:27
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-09 15:36
+ - 0 usuń
sp zrobiło z geometrii 1do1 ,na 1h podwojna dywergencja byka co to bedzie?;-) fw musialo zejsc ,fw nie zawiodło;-)

pieknie widac co zrobilły janki 3 dolki na akzdym jednym wyzsze rsi to samo macd...teraz zadanie nie spasc ponizej 1384sp pod pp...fw L zostawiłem ,zdane s...orlen 40.80 kasowy banda klina zdane 41.00 min sesyjne tu sie udało jak co grosza;-)
asdfasdf / 176.109.164.* / 2012-11-09 21:18
dfghdfgh
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-09 15:36
sp zrobiło z geometrii 1do1 ,na 1h podwojna dywergencja byka co to bedzie?;-) fw musialo zejsc ,fw nie zawiodło;-)
Zeus52 / 2012-11-09 18:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,to było widać.Dobre do krótkiej jazdy,ale weź pod uwagę,że do trwałej zmiany kierunku jazdy na up,potrzebna jest nam dywergencja byka przynajmniej na daily...a tu jeszcze mamy braki.Zawsze najpierw większe interwały muszą się ułożyć,a dopiero wtedy interesujemy się coraz mniejszymi...dla sprecyzowania wejścia.Nigdy na odwrót!Ale na H1...to już coś,co nadaje się do jazdy na FRX.
szalony inwestor / 2012-11-09 16:37 / Tysiącznik na forum
Tak jak pisalem powolne stabilne osuwanie sie
z delikatnymi podbiciami zeby byki ciagle mialy nadzieje na wzrosty

niedlugo zmiana tredu na spadkowy
ale teraz pora na male odbicie
nalezy oczekiwac ZALAMANIA NA RYNKU AKCJI
max1224 / 2012-11-09 17:27 / Tysiącznik na forum
na S&P już od kilkunastu sesji chinkou span jest pod ceną potwierdzając trend ... ale oczywiście co ja tam wiem skoro twierdzisz, że dopiero nadejdzie pewnie tak będzie czekaj dalej :))
tylko co z tego, jutro zobacz na blogu stan portfela może zdejmę z ciebie brzemię troski i zamartwiania się; zdążyłem czy spóźniłem się z wyjściem, wszedłem czy wyszedłem, itd itp ... i jeszcze raz proszę daj na luz
Zeus52 / 2012-11-09 17:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Krótko mówiąc...takiego nieudacznika,jak szalony ze świecą trudno znaleźć...ale każdemu nieudacznikowi w końcu trafi się ziarnko,jak tej przysłowiowej ślepej kurze...jeśli stale będzie pisał to samo,to w końcu musi trafić...bo nie może ciągle wszystko iść w górę.
Zeus52 / 2012-11-09 17:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz...on się cieszy,ale nie za bardzo wiem czym...to jest chyba na zasadzie,że nawet popsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę...w jego wypadku jest jeszcze gorzej,niż z tym zegarem...sprawdzalność dwa trafienia na dziesięć błędnych prognoz...wynik zaiste wspaniały...a na dodatek pisze coś,o czym wszyscy od dawna wiedzą.To co się dzieje sugerowały wstęgi Keltnera,i sądzę,że to wszyscy czytali...najpierw na NASDAQ,a później na pozostałych indeksach...tak,że nawet i to...to nic innego,jak odkrywanie Ameryki.
max1224kom / 195.117.209.* / 2012-11-09 18:26
Na dodatek czeka na coś co już mamy potwierdzone na przykład s&p ichimoku
Zeus52 / 2012-11-09 18:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Od biedy można by mu zaliczyć,że niby pierwszy wspomniał na forum,że czas na większe spadki...ale niestety,nawet to odpada...bo po pierwsze,on o tym pisze stale i to stale błędnie...a więc to co pisze,nie ma żadnego znaczenia.Źle porównałem go z zepsutym zegarem...zepsuty zegar pokazuje dobry czas dwa razy na dobę...szalony raz na pół roku...tak,że tu nie ma nawet najmniejszych wątpliwości,że zepsuty zegar jest o niebo od niego lepszy.Już wolałbym,grając w orła i reszkę,postawić na to,że moneta po rzucie stanie na sztorc,niż na prognozy szalonego.Ale pisząc stale to samo...no nie ma takiej opcji,by w końcu nie trafił...Tyle,że było to wiadome...pisane przecież było,że niestety,ale tym razem szalony może mieć rację...Keltner na NASDAQ to najpierw sugerował,a następnie potwierdził,nie dochodząc nawet do średniej Keltnera...a później reszta.Ale nawet pisząc jakiś czas temu,że szalony może mieć rację,sądzę że popełniłem pewne nadużycie...bo aby mieć rację,trzeba myśleć,a nie spamować.To tak,jakbym napisał,że cegła,która spadła na głowę złodzieja miała rację...to przypadek,traf...cegła nie mogła mieć racji,bo to rzecz martwa,pozbawiona mózgu,bezmyślna...i podobnie jest z prognozami szalonego.Tak,sądzę,że to co wtedy pisałem,że może mieć rację...to było przegięcie z mojej strony.Cóż,każdy może się mylić...
szalony inwestor / 2012-11-09 19:19 / Tysiącznik na forum
jak obama wygral wybory wpadles w euforie zeus
stwierdziles ze byki sa niezagrozone i beda wzrosty
teraz sp 500 jest 40 pkt nizej a ty zaczynasz sie tlumaczyc ze przeciez to bylo do przewidzenia. jestes madry po fakcie.
Tred sie odwraca na spadkowy powoli chociaz symptomy tego byly juz widoczne jak interweniowal Draghi
ty zaczozales to zauwazac dopiero teraz.
Zeus52 / 2012-11-09 19:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeśli ty nawet swoje ewidentne błędy(Draghi)uważasz za sukces...to gratuluję dobrego samopoczucia...ale to już przekracza wszelkie normy...szkoda słów na rozmowę z"cegłą".Po fakcie...to akurat wszyscy wiedzą,kto jest mądry...wiedzą,że w tym jesteś akurat specem...i tylko w tym...dlatego z ciebie kpią.I nie zmieni tego wątpliwe(powody wyżej)trafienie raz na pół roku.Wolałbym rzucać monetą...i postawić na dodatek,że stanie na sztorc.
szalony inwestor / 2012-11-09 20:15 / Tysiącznik na forum
pamietasz zeus 2900 pkt na wig 20 na poczatku 2013r? twoja prognoza i 3900pkt pod koniec przyszlego roku
ja stawiam na 1800 pkt styczen 2013 r
wszyscy czytaja twoje posty i widza jak ostanio popelniasz pomylki
pogubiles sie w swoich wzrostowych prognozach
nijak sie one maja do rzeczywistsci
zeus52 tel / 85.128.18.* / 2012-11-09 21:49
Tym,co piszesz,akurat się nie przejmuję...to ty masz stosunek trafień do błędów...tak w przybliżeniu...jakieś...1:20. A może jeszcze mniej.Dlatego z ciebie się kpi...bo piszesz stale o tym samym(to twój JEDYNY sposób,bo w końcu musisz trafić)...i popełniasz błąd,za błędem...raz,drugi,dziesiąty...nie pamiętam ile już tych zwał mieliśmy(w cudzysłowie"mieliśmy")...Więc nie dziw się kpinom.Są uzasadnione,słuszne.I ja także będę z ciebie kpił.Bo to,co robisz,potrafi dziecko z przedszkola.Poza tm,nie wmawiaj mi pewnych rzeczy.To,że jest zagrożenie większymi spadkami pisałem zaraz po twoim pierwszym wpisie na ten temat...wtedy pisałem,że może szalony tym razem mieć rację...chodziło o Keltnera na NASDAQ...i to nie było teraz,niedawno.Do tego wcześniej,zanim tobie się wyśniły spadki,pisałem komuś na forum,w odpowiedzi...że to nie jest czas na wchodzenie w longi...teraz można ewentualnie pozycje spróbować przetrzymać,obserwując sytuację,ale wchodzenie w akcje,czy longi,to dla mnie zgroza...był taki mój wpis i to zanim tobie w ogóle się przyśniło,by napisać o spadkach.Ostrzeżenie było,a to co ja robię,to moje ryzyko i mój portfel...ja sobie poradzę w inny sposób.Co do Obamy...tak,zgadza się,wpadłem w euforię,ale to była euforia chwilowa(po jeździe na FRX zrozumiała)...ale u mnie euforia nie trwa długo,bo nie może...tego zdążyłem się nauczyć,zwłaszcza na FRX nie ma prawa bytu.Już na drugi dzień pisaliśmy o następnych spadkach(jeśli dolna banda trójkąta nie wytrzyma)...spadkach ED,ale to mówi o całości.Ty natomiast niewiele potrafiąc...al,który od niedawna tu pisze,zjadłby cię zamiast przystawki...próbujesz coś sztukować,udajesz wielkiego gracza,którym nie jesteś...wiem,że nawet o forexie nie masz zielonego pojęcia,nigdy na nim nie grałeś...ja też mistrzem nie jestem,początkuję...i do pewnego momentu nawet wierzyłem,że ty choć jako tako się na tym znasz...obudziłem się po jednym z twoich wpisów na ten temat...po prostu napisałeś o jedno zdanie za dużo.Gdybyś tego nie zrobił,mógłbyś uchodzić i za filozofa...gdybyś się wtedy nie odezwał.Gdybyś zamilczał,jak o czymś nie masz pojęcia...Po tym jednym zdaniu(na razie zachowam je dla siebie...a ty myśl ciężko,czym się zdradziłeś)...dziękuję,ale już wiem wszystko...od tego momentu przestałem zupełnie traktować ci poważnie(do tej pory jeszcze miałem jakieś złudzenia)...przy okazji usłyszałeś,własnie po tym co nieco,jakiś czas temu.
szalony inwestor / 2012-11-09 22:59 / Tysiącznik na forum
Zaskoczyly cie spadki zeus wiec sie teraz tlumaczysz ze jednak spodziewales sie ich dodatkowo oczerniasz mnie zeby sie bardziej uwiarygodnic.
Najpierw wciskasz wszystkim kit ze sp 500 idzie ns 1550 pkt a potem sie tlumaczysz ze spadek na 1380 pkt przewidziales.
Jestes smieszny
tedchom / 2012-11-09 21:11 / Tysiącznik na forum
Nie zapominajmy, że Janki dalej nie przebyły 200 sesyjnej. Co do prognoz to powiem tak, jakaś przekora mi kazała nie sprzedać wyżej a wiesz dlaczego? Ponieważ ty mówiłeś zbyt często o spadkach i się myliłeś. Zawsze obstawiałeś tylko spadki które niestety w większości się nie sprawdziły. A teraz mój sufler dalej nie dał jeszcze sygnału ewakuacji z que2 wiec zobaczymy co dalej.
max1224 / 2012-11-09 21:05 / Tysiącznik na forum
pisz co chcesz, na tej zwale przybyło mi w portfelu 2,2% za ostatni tydzień i to do mnie bardziej przemawia (szczegóły jutro)niż twoje bla bla bla
i żeby było jasne nie mam esek
szalony inwestor / 2012-11-09 17:43 / Tysiącznik na forum
Lepiej pozno niz wcale
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-09 11:16
Sp sie nie popisało,hm sie wierzyc nie cche ze nie zrobia mojego celu 1431,nigdy szklana nie zawiodła...http://ifotos.pl/zobacz/fraktaljp_xnhsaeh.jpg/ dzienny...
to by pasiło z edkiem na 100pipsow w dol i odbicie...edek siedzi na ema20tyg,sma idzie do przeciecia,macd tyg edek idzie czapa do s,rsi tyg zeszło pod 50 wartosc...jak byk czegos szybko nie zrobi i sie nie pojawi rycerz z workami $ na edku bedzie duze ughh...moze edek zejdzie pozniej nawrotka do gory pocałowac rsi 50 i leca...to na koniec janki dzienny http://ifotos.pl/zobacz/spadkiesf_xnhsaah.jpg/ na fw trzymam nadal s i pknorlen,zrobia moja 5tke czy nie wrr ;-)
privy / 2012-11-09 12:45 / Tysiącznik na forum
Poza tym co już było pisane trzeba brać też pod uwagę potencjalną zmianę trendu na edku i staśku. Oczywiście 1360 pokaże czy to słuszne założenie więc kto chce niech czeka. Do tego poziomu trend długoterminowy jest wzrostowy. Martwi edek swoim czwartym macaniem czerwcowych szczytów. Dawno temu 2krotnie była analogiczna sytuacja i skończyła się w skasowaniem niemal całych wzrostów w ciągu 4 miesięcy.
privy / 2012-11-08 21:17 / Tysiącznik na forum
Jabłuszko od szczytu -23%
Zeus52 / 2012-11-08 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
I przystanek widać dopiero na majowym dnie...
szalony inwestor / 2012-11-08 21:53 / Tysiącznik na forum
Ciekawe ile u nas poleci kghm
miedziak sciagnie wigusia niziuuuuutko
...a niektorzy ciagle wierza we wzrosty...
szalony inwestor / 2012-11-08 21:59 / Tysiącznik na forum
Jak juz wig 20 spadnie ponizej 2000pkt zeus stwierdzi ze w sumie bylo to widac na wykresie ale zapomnial o tym spodziewanym ruchu napisac... Bo byl zajety ... pogrywaniem na palladzie...
Zeus52 / 2012-11-08 23:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Szkoda wielka,że nie czytałeś moich wpisów o zagrożeniach,które pokazują wstęgi Keltnera...no tak,ale to trzeba umieć jeszcze czytać.
szalony inwestor / 2012-11-08 22:02 / Tysiącznik na forum
Tynczasem zalamania na rynku alcji moznabylo sie spodziewac
sygnaly byly jednoznaczne
Zeus52 / 2012-11-08 23:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadza się...patrz wpis wyżej.
privy / 2012-11-08 22:30 / Tysiącznik na forum
Rysuje się na koperku duża figura, ale najpierw trzeba się uporać z wrześniowymi wzrostami. Jak pójdą w perzynę będziemy myśleć o LS i mikołaju na wielkiej bani.
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-08 17:54
L dobrane na sp,mozna ruszac na 1431;-)
max1224 / 2012-11-08 17:55 / Tysiącznik na forum
nie strasz bo szalony oszaleje:)
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-08 18:12
Spoko kolego ,wsio gra;-) cos mnie tam szalony,niech gra według swoich zabawek;-),moze byc opcja ze deko pogłebia i np edek na szybko 1.26.50-60 by zrobił wtedy....szklana kula zamglona ale znak cel 1431 pokazuje duzymi literami,pyt czy przed mała obdwodnie z lekkim pogłebieniem czy nie,ktore nie ma duzego znaczenia ;-)nie wiem czy bedzie,licze sie z tym wiedz juz druga partia L poszła,wczoraj 1389 i dzis 1389,czekamy,nastepna paczka jak "cos pokarza" w gore ;-)zabrałem z esek 43pk wiedz spokojnie jak na wojnie,niech sobie deczko zejda jesli maja taka potrzebe;-)
max1224 / 2012-11-08 18:20 / Tysiącznik na forum
wiesz, gość się martwi o mnie to chciałem się odwdzięczyć;) ... a tak już bardziej serio, to właśnie takie wpisy jak Twój są cenne (konkret)
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-08 12:10
Zanim janki(obstawiam ze zejda pozniej) pierw cel 1431 powiadam Wam wieszcie zanim sie stanie;-)) ehehe
privy / 2012-11-08 12:32 / Tysiącznik na forum
Nie wierzę. Zgadam się na max 1415. Jak dojdzie do 1431 to ciężko będzie ponownie spadać.
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-08 12:44
No to czekamy na rozstrzygniecie,moze mała cofka jeszcze w doł bedzie albo juz nie;-) i lecimy na 1431,nie 1415 czy 1425 ....1431 min cel w gore powiadam Wam;-)
szalony inwestor / 2012-11-08 16:15 / Tysiącznik na forum
....a potem 1360 pkt
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-08 17:00
Zerkam dobrac L na sp,zrobilsimy z 1h teraz 5tke tym zejsciem,potrzeba z dziennego ,dajcie kurde 2304-11 fw i git bedzie...edek juz czy 1.26.50-60 zrobi?
privy / 2012-11-08 18:46 / Tysiącznik na forum
Skoro po danych jest cisza pod wczorajszym dnem to teraz opcja jest taka: Edek 1.2640/00 a stasiek na 50 fibo i albo wóz albo przewóz.
Zeus52 / 2012-11-08 19:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
To tak wygląda,jakby pallad był w trakcie wykonywania ruchu powrotnego(w górę)do wyłamanej linii szyi RGR....Zaraz zerknę na inne wskaźniki...
max1224 / 2012-11-08 20:00 / Tysiącznik na forum
stasiek ładnie odbił od 200MA
Zeus52 / 2012-11-08 21:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nieco to inaczej się ułożyło...ED bardziej zamarudził z ruchem powrotnym...ale coś w tym stylu to wyszło
Zeus52 / 2012-11-08 20:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,a ED wyłamał kreskę po szczytach intra prowadzoną od 10:00 rano...na to akurat liczyłem(long od 17:00)...na realizację flagi intra z zakresem 1,27620.Ale po pierwszych aktywacjach cofnął się (ruchem powrotnym?)ponownie do kreski...zjadło mi to prawie połowę profitu...czekam i patrzę,co z tego wyniknie.Ale wiesz,bez euforii i zbytnich złudzeń.Nawet pełny zakres flagi intra,to 1,27620...a to jest zaledwie dolna banda kanału z którego ED wcześniej wypadł...czyli,jeśli nawet tam dojdzie(jeśli!),to nic by nie zmieniło.Czyli można by się spodziewać jeszcze ruchu w górę także na Staśku(szalony Iwan przed 20:00,ale tym razem na naszą niekorzyść)...a końcówka w dół.
Zeus52 / 2012-11-08 19:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taki jest cel.Iii...i jeszcze jedno,tak a propos wspomnianego wcześniej palladu(no i platyny)...dziwię się,że jeszcze nie poleciało to niżej...po enuncjacjach na temat samochodówki w Eurolandzie...może czekają na lepszy spadkowy układ na RSI...ale zerknij na weekly.No i pewnie czekają też na EDa...1,2640(?).A na tym są wściekłe jazdy...tyle,że ten spread...trzeba być pewnym kierunku i momentu...
Zeus52 / 2012-11-08 15:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Eurodolar nieco naruszył dolną bandę kanału...te"W",które dziś intraday robił,w miarę,jak Draghi gadał,to dokładnie na 36,2 fibo.Coś musi się dzisiaj rozstrzygnąć,bo tak dalej nie może się utrzymać...na fibo,ale pod dolną bandą...nadal brak sygnału do zwrotu na daily...brak dywergencji,a nawet brak wejścia RSI do strefy 30...jeszcze mu co nieco brakuje...a gdzie mu do dywergencjii na daily...ho,ho,ho.Nadal więc preferencje powinny być być spadkowe...co nie wyklucza jakiegoś krótkiego zrywu up. Apple wczoraj zaklepała 20% spadku od szczytu(też dywidenda,jak u nas)...to powinien być dla niej kluczowy moment.Janki odpowiedzą teraz na Apple: to bessa,czy to była tylko głębsza korekta? Takie tam,jedno z ich dziwactw...nie fibo,nie średnie...ale ścisłe 20% od całości ceny...granica oddzielająca korektę,od bessy.Teraz muszą zdecydować,czy sytuacja uprawnia do tego,by zaczęła się bessa...czy kupujemy Apple,bo zakres korekty się właśnie wyczerpał.Takie,dla nas może dziwne,zagrywki miewają Jankesi.
szalony inwestor / 2012-11-08 16:24 / Tysiącznik na forum
Wracamy do bessy
zalamanie ktore sie szykuje zmiazdzy oboz bykow
badzcie gotowi na najgorsze
Zeus52 / 2012-11-08 16:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
A jakie są ku temu powody? Bo na Apple to się rozstrzyga,ale S&P500,czy DJIA...tam dużo brak by nawet myśleć o czymś więcej,niż korekta.Może głębsza,ale korekta.Bessa to coś,co trwa przynajmniej miesiącami...jaki powód?
max1224 / 2012-11-08 16:38 / Tysiącznik na forum
załadował eski i goni jak kura z jakiem, żeby coś z tego wyszło :))
Zeus52 / 2012-11-08 16:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,domyślam się...eski,a tu jak na złość GPW ma serdecznie w d....e spadki u Janków...przechodzą tylko ewentualnie nasze obligacje...a uciekać z naszego rynku jak nie chcieli,tak nadal nie chcą.Ale to powinien straszyć gdzieś na międzynarodowym forum...może J.P.Morgan,albo jakiś inny gruby to przeczyta,wystraszy się i ucieknie z naszego grajdołka...bo my? Co my tam możemy. Wniosek:szalony pomylił adres...niech napisze bezpośrednio do Gminnej Spółdzielni..."panowie...będzie zwała...wyjdźcie z GPW...bo ja mam eski"...ciekawe,co mu odpiszą...:))
tedchom / 2012-11-08 17:03 / Tysiącznik na forum
Jak co? Czy nie widzisz stylu w jakim pisze?
Oto prognozowana dla niego odpowiedź.
Szanowny panie rozumiemy sytuację. Pozycja oraz ogromny kapitał jaki Pan zainwestował na WIG-u każe nam przemyśleć nasze jak się okazuje błędne pozycje. Uprzejmie informujemy, że w dniu jutrzejszym czasu obowiązującego w Warszawie wycofamy w kilku transzach cały kapitał tam zainwestowany. Prosimy o wyrozumiałość w ocenie naszej decyzji inwestycyjnej. W stosunku do osób które te błędne decyzje podjęły zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Zeus52 / 2012-11-08 17:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
O kuuurna...dobre..:))
szalony inwestor / 2012-11-08 16:45 / Tysiącznik na forum
Maxsiu eski to ja ladowalem powyze 2400 o czym wielokrotnie pisalem
pisalem tez o tym ze pol juz skasowalem
teraz czekam z druga polowa na zejscie ponizej 2300 zeby skasowac reszte zysku
A wy dalej czekajcie n wzrosty
trzeba bylo sie pizbyc funuszy powyzej 2400 pkt i zachowac zysk
troche sie spozniles z wyjsciem maxsiu
przygotujcie sie na besse w stylu japonskim
Jestescie na to gotowi?
max1224 / 2012-11-08 17:33 / Tysiącznik na forum
a ... czyli z połówką tak latasz?? daj sobie na luz, bo jeszcze nam zejdziesz na zawał, a o mój portfel się nie musisz martwić jak widać ma się nieźle i cokolwiek by się nie działo poradzę sobie naprawdę jestem wzruszony troską:))
Zeus52 / 2012-11-08 17:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,jesteśmy...nawet sobie nie wyobrażasz,jak...choć,jeśli uważnie czytałeś,to pewnie sobie wyobrażasz...minimalna stawka na palladzie,czy silver to jakieś 2,4 kilo...lewar 100... Nawet przy zawale na GPW tyle nie stracę,nawet siedząc w QUE2...jeszcze dużo na plus będzie...i zakup za to taniego QUE2...w razie naprawdę zawału i naprawdę taniego QUE2.Nie licz więc,że cokolwiek ode mnie odkupisz.Ja niczego NIE MUSZĘ sprzedawać...jak stanieje,to kupię...będę miał za co...i jednostek przybędzie,że hej.
szalony inwestor / 2012-11-08 16:26 / Tysiącznik na forum
W usa apple sie posypie
u nas kghm
ach coz to bedzie za krach:-)
tedchom / 2012-11-08 16:50 / Tysiącznik na forum
a skąd info, że się aple posypie? Prorok?
szalony inwestor / 2012-11-08 17:03 / Tysiącznik na forum
Szklana kula
max1224 / 2012-11-08 16:27 / Tysiącznik na forum
eski wzięte? ... no ciii, bo cię gruby ogoli;)
szalony inwestor / 2012-11-08 16:52 / Tysiącznik na forum
Wy sie cieszycie z tego ze 2300 jeszcze nie zostalo zlamane
ja sie ciesze z tego ze jestesmy daaaaaaleko od 2400
Mam wiecej powodow do radosci niz wy
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-08 12:47
na bananie klucz 2322-3 w20,i wig 42230 wsparcie ...brakuje u nas zejscia w celu dokonczenia 5tki na 2305-11 ,wczoraj -0,5% a janki olala,wygra technika czy nie,bo wsparcie sile na ktorym stoimy nie jakas tam p********** jak przy 2350fw
tedchom / 2012-11-08 11:07 / Tysiącznik na forum
Szalony cóż mogę powiedzieć? Chyba tylko to, że informacje o wczorajszym zjeździe u janków do nas jeszcze nie dotarły czy jak? To dopiero początek sesji ale powinniśmy już nurkować a ty taka lipa. Jak już pisałem Janki mają jeszcze miejsce do zjazdu, jeśli ja to widzę to na pewno nie jestem sam. Więc na razie spokojnie siedzę w que2
privy / 2012-11-08 11:31 / Tysiącznik na forum
Nie ma u nas zagranicznego kaptału. Byliśmy słabi we wzrostach jesteśmy słabi w spadkach. Jak stasiu zejdzie pod 1360 to i u nas zaczną się wyścigi by nie gasić światła. Sądzę, że właśnie do tego poziomu w wigwamie będzie grała orkiestra.
privy / 2012-11-08 10:48 / Tysiącznik na forum
Jedne z lepszych momentów spekulacyjnych na zakup edka. Pewnie jeszcze wymacają okolice 2718.
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 16:42
Tak czy siak obstawiam target z tyg sp idziemy na 1370,zobaczymy
szalony inwestor / 2012-11-07 17:33 / Tysiącznik na forum
Ten ruch na sp 500 skonczy sie paniką na wig20
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 17:51
Nie siej paniki szalony,sp L wziete po 1389 idziemy na 1431
privy / 2012-11-07 18:55 / Tysiącznik na forum
Możliwa poprawka dna i to jeszcze dziś Jak dziś stasiek nie skończy powyżej 1405/8 to możemy mieć nowego boxa i 1431 będzie bardzo trudno.
Zeus52 / 2012-11-07 21:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taaa...jeśli już poprawka,to najlepiej 64 poprawka...:).Kurna...oni nawet dalej poszli od Holandii.Dozwolone spożycie(przez doroslych)w celach rekreacyjnych,ale też uprawa,handel...
szalony inwestor / 2012-11-07 17:24 / Tysiącznik na forum
I jak tam zeus twoje wzrosty?
Niedlugo wig 20 ponizej 2300

Potem kierunek 1800pkt
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 17:02
Pierw 1391 sp i tu powinni skonczyc 5tke i cos odbic ,zaraz s bede obracał na l i cos w gore,ogolnie cel 1371-2sp ;-)
szalony inwestor / 2012-11-07 18:00 / Tysiącznik na forum
Gratuluje wyczucia al
tedchom / 2012-11-07 18:57 / Tysiącznik na forum
Szalony jakoś dalej nie wierzę w duże wzrosty. Dziś był dziwny dzień zobaczymy czy potwierdzą ten ruch jutro Janki. Póki co nie jest jeszcze źle. Janki nawet nie dotknęli 1385 więc poczekamy z ocenami jeszcze chwilkę;)
tedchom / 2012-11-07 20:08 / Tysiącznik na forum
Sorki przejęzyczyłem się, miało nie być "nie wierzę w duże wzrosty" tylko: nie wierzę w duże spadki;)
szalony inwestor / 2012-11-07 20:44 / Tysiącznik na forum
To zaczni sie przyzwyczajac do osuwania sie
1360 -1370 w jednym ruchu tego nie osiagna
zejscie do tego poziomu wystarczy zeby naszym inwestorom puscily nerwy
wig 20 jak zwykle spadnie najwiecej w europie
pora zeby gruby zacza zjazd ponizej 2300 pkt sypiac pko bp/sa i kghm
szalony inwestor / 2012-11-07 19:03 / Tysiącznik na forum
1360-1370 sp500
Musi stuknac
tedchom / 2012-11-07 20:05 / Tysiącznik na forum
Wiesz wcale tam nie musimy dojść. Popatrz na weekly od 2009. To dosyć mocne wsparcie i o nim inwestorzy nie tak łatwo zapomną.
szalony inwestor / 2012-11-07 17:37 / Tysiącznik na forum
Ktokolwiek by nie wygral zwala musiala byc
wybory to tylko pretekst
szalony inwestor / 2012-11-07 17:45 / Tysiącznik na forum
Teraz zobaczymy jak sie uwala wig 20 przy pomocy kghm:-)
Miedz sobie taniala a miedzak rosl
teraz stada bykow zostana ogolone
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 15:55
http://www.macronext.pl/art-13379
Tego sie boja janki?
Zeus52 / 2012-11-07 22:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie wziąłem w rozpędzie pod uwagę,że to będzie rozpatrywała jeszcze stara izba...ale teraz będą ostrożniejsi z blokowaniem Obamy,tak że nie sądzę,by z tego cokolwiek groźnego wynikło...dogadają się,teraz raczej to pewniejsze.
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 14:57
a 12350 jest z rgr dziennego zasieg,na razie w formie zartu,hehe
Zeus52 / 2012-11-07 10:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
Mają już wybrane 408 członków izby reprezentantów,brak jeszcze 27. Stosunek D:R=180:228.Ten stosunek stale się zmienia na korzyść demokratów.Ale republikanie i tak będą mieli większość,tyle,że jeszcze nie wiadomo jaką i co będą w stanie z tą niewielką większością zrobić.Co tam jeszcze w tym temacie...Floryda ma już 100% danych...Obama:49,8%,Romney:49,3%.A więc dodatkowe 29 głosów dla Obamy.Razem 332głosy do 206.I to by było na tyle.Teraz czas się nieco zdrzemnąć.
Zeus52 / 2012-11-07 07:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nasi w New Jersey też się spisali...prawie 60%...Obama.A Izba Reprezentantów coraz mniej republikańska się robi...a jak podliczą zachodnie stany...może się okazać,że jest zupełnie w rękach demokratów.I czym wtedy szalony będzie straszył? Może brakiem porozumienia w sprawie klifu fiskalnego...myślę,że w tej sprawie demokraci jakoś się dogadają z...demokratami. :)) Z prezydentem pewnie też. Kurna...coś mi to swojskiego przypomina...czyżby oni zapatrzyli się na nas?
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 07:46
Dzien dobry,spałem jak dziecko;-) plan był "zarwac" nocke ale sobie odpusciłem....Obawa wygrał zgodnie z przewidywaniami.....stałem 1414 rowne na sp zdac,zabrakło pici kłak aby zdac ski wrrrr,edzio pod oporem 28.80 co to bedzie panie premeierze,jak tu zyc?;-)
Zeus52 / 2012-11-07 09:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale np P.Kwiecień z XTB też nie miał żadnych wątpliwości i wbrew ogólnym bajaniom o remisie pisał wczoraj:"...naszym jednak zdaniem Romney może liczyć tylko i wyłącznie na jakiś cud..."
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 10:09
Edek zgodnie z prog odbił gdzie powinien i decyzja czy powrot do spadkow bo jest opcja,ze ejst w 3jce z 1h i bedzie jak cos wyzej,macd dzienne jankow na sygnale kupna tylko ja widze dystrybucje na moich zabawach podczas tych podbic,hm...jesli sp wyjdzie nad 1445 i sie utrzyma,bede patrzył w gore,obecnie na 4h dywergencja misia,zobaczymy...zapłaci ten rgr na dziennym interwale jankow czy nie?niezłe te prog .http://i48.tinypic.com/35bdys2.jpg
Zeus52 / 2012-11-07 10:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja już się na razie nagrałem...zmęczony jestem okrutnie idę się na chwilę położyć.Na ra!
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 14:15
A mnie sie marzy 12350 dj;-)
Zeus52 / 2012-11-07 14:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślisz więc o fladze...
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 14:54
siedza teraz na pivocie tyg,1413-15 sp powinno bronic i do gory,bede zerkał obrocic na L chyba,ze wywala ten poziom dołem .opstawiam,ze beda odbijac w gore...
Zeus52 / 2012-11-07 14:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Używasz pivota...ale to tak,jak z fibo nie zawsze poziom musi się sprawdzić...trzeba mieć na to oko...
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-07 15:17
Tak zerkam pivoty pp zwrotne czyli pivot point,pp dzisiejsze es ma 1420,tyg.1410,gdzie cena sie znajduje,pod czy nad ,polecam...
szalony inwestor / 2012-11-07 14:22 / Tysiącznik na forum
Nalezy oczekuwac zalamania na rynku akcjii.
Sygnaly sa jednoznaczne.
Zeus52 / 2012-11-07 09:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja,tak jak pisałem...zarwałem nockę,przewidując,że będzie się działo...i działo się na ED,że hej...i w dół i w górę.Jazda bez trzymanki.I z mapką,z danymi o wynikach odnawianymi co 15 sekund...zerkałem też na TVN...ale krótko...bo oni tak byli w tyle...co najmniej godzinę w tyle za wydarzeniami...nadal są do tyłu o ponad godzinę.Poza tym banialuki pieprzyli i nadal pieprzą...to republikanie stracili 3 głosy na rzecz demokratów, i to na dodatek w senacie(gdzie i tak nie mieli nic do powiedzenia),a nie w izbie reprezentantów...i to było wiadome kilka godzin temu,nawet przez moment tracili 4 głosy.Kurna...ja na podstawie bezpośrednich danych przytrzymałem EDa wbrew technice,wbrew ogromnemu wykupieniu(RSI)...bo szykowały sie dane z zachodnich stanów...Kalifornia,Washington,Oregon,Newada....przytrzymałem...i warto było,bo dopalanie było równie mocne,jak wcześniejsza jazda.Czy zgodnie z przewidywaniami?Tak. Choć starałem się pisać w miarę obojętnie,to zaznaczyłem,że jednak sądzę,że Obama ma olbrzymią przewagę...mimo tego,co mówią gadające głowy,a także rynek obligacji.A później wystarczyło pobiegać po internecie.Kurna,przypominam sobie,jak rok temu napisałem do Piotra...właśnie na ten temat,który dziś poruszyłem...a właściwie przypomniałem,bo rok temu pisałem też o tym na forum...że amerykanie powinni przecież zapamiętać,kto najbardziej szkodzi ich krajowi(chodziło o tę obstrukcję parlamentarną ponad rok temu)...i w wyborach powinni pognać kota republikanom.Piotr wtedy odpisał mi,że raczej nie,że o tym szybko zapomną,że to zaszkodzi Obamie,bo nie będą na niego głosowali,choćby go nawet lubili...zapamiętają tylko,że on nie potrafi się dogadać z parlamentem...że oni mają pod tym względem krótką pamięć. I mam tę satysfakcję,że miałem rację,a nie Piotr...bo biegając po internecie...no po prostu...aż gorąco się zrobiło...właśnie to było jednym z głównych tematów,powodów do zwarcia szeregów...właściwie zrobiła się masówka...wszyscy do urn...pognać szkodników! Za to,co zrobili rok temu! I myślę,że to był główny powód przegranej Romney'a...plebiscyt.Tak wynikało z wpisów na necie.I nie tylko wpisów osób zainteresowanych,ale obserwatorów,którzy potwierdzali,że szykuje się masówka...przeciw Romney'owi,przeciw republikanom...z tego powodu właśnie,za to właśnie,że postawili wtedy własny interes nad dobro kraju.Tak.przyznaję,mam satysfakcję z tego powodu...bo jak pisałem wtedy Piotrowi...jak to? Jak mogą o czymś takim zapomnieć?Chyba nie są aż tak głupi? I okazało się,że jednak nie są...dobrze zapamiętali lekcję cynizmu,udzieloną im wtedy przez republikanów.I zapłacili im za tę lekcję cenę najodpowiedniejszą.
tedchom / 2012-11-07 20:37 / Tysiącznik na forum
Cóż gratulacje Zeus. Nie po raz pierwszy miałeś rację.
co dalej / 83.22.3.* / 2012-11-07 08:11
zgadza sie, jak tu zyc , znowu dodruk kasy bez opamietania , umocnienie pln i euro zle wrozy todla eksportu i produkcji a wiec wieksze bezrobocie i znowu pod gorke bo co z tego ze giełdy podpompuja jak to za dodrukowanie .Teraz pytanie do ilu podpompuja euro/usd do 1,45 czy wyzej i ponowne kłopoty krajow południa przy tak wysokim euro.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy