Forum Forum inwestycyjneFundusze

„WIOF” - moze administratorzy dodali by je w opcjach portfelowych funduszy??

„WIOF” - moze administratorzy dodali by je w opcjach portfelowych funduszy??

Egzorcysta / 2007-08-29 11:40
Tak jak w temacie. Przydalyby sie fundusze z tej grupu w portfelu. Mysle, ze sporo oprocz mnie ulokowalo tam troche kaski.
Wyświetlaj:
Kurt / 195.136.23.* / 2007-10-09 11:49
...no właśnie! Dlaczego nie ma WIOF'a, o co chodzi???
przewodnick / 2007-10-09 12:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Musimy uzbroić się w cierpliwość. Fundusze WIOF weszły niedawno na nasz rynek a procedurę "pobierania danych" z tego TFI można rozpocząć (jak mniemam) po podpisaniu stosownych umów.
Po wprowadzeniu tego funduszu do oferty jednego z banków pojawiały się problemy (np. w danych transakcji datę dnia wyceny miałem 29.09 a wycenione były z datą 25.09 mimo tego, że zlecenie złożyłem 28.09)
Dodatkowo fundusz nawet na swoich oficjalnych stronach nie daje mozliwości wybrania danych historycznych z interesującego nas okresu, co może być dodatkowym utrudnieniem przy synchronizacji portalu money z tym fundem.
veerle / 2007-10-05 17:33
Czy administratorzy nie czytają forum czy mają w nosie sugestie użytkowników?

Portfel w ktorym nie można analizować całoci inwestycji jest mało użyteczny.

Co stoi na przeszkodzie aby dodać fundusze WIOF?

pozdrawiam
smooth / 2007-10-06 19:21 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.money.pl/forum/temat,6,690597,690597,40,0,portfel;na;money;pl;jest;do;bani.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy